Lądek Zdrój

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
salsamichal
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 352
Rejestracja: śr 04 cze, 2014 17:17
Lokalizacja: Kraków

Lądek Zdrój

Post autor: salsamichal »

Czy ktoś się orientuję czy dostanę produkty BG w tym miejscu lub czy istnieje tam jakaś restauracja Bg
vita mancipio nulli datur, omnibus usu
Awatar użytkownika
salsamichal
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 352
Rejestracja: śr 04 cze, 2014 17:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Lądek Zdrój

Post autor: salsamichal »

Nikt nie odpowiada wiec jak już tu jestem to coś skrobne o tym miasteczku co do sklepów jest biedronka wiafomo co tam kupimy grila z tych produktów mozna zrobić :) paleta cechowego tez jest :) mamy tez tu dino market czy jakoś tak tutaj mile zaskocznie 18+ poszukiwane w Krakowie i niz znalezione tutaj stoi na półce i się uśmiecha zgadujcie co tak piwo ale jakie jak przystalo że Lądek to uzdrowisko to mamy uzdrowiskowe po 3 zl smak dobry nie jest to celia ktorej smak najbardziej mi podchodzi ale jest ok trafiłem też na musztade roleskiego której w kraku nidy nie widzialem francuska i miodowa skusiłem się na miodowa rewelacyjna to jest mój smak co do innych produktów zobacze w poniedziałek czego mi zacznie brakować narazie jestem zatowarowany
vita mancipio nulli datur, omnibus usu
Awatar użytkownika
uniaczek
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 507
Rejestracja: sob 19 sty, 2013 17:25
Lokalizacja: Gniezno

Re: Lądek Zdrój

Post autor: uniaczek »

W Lądku Zdrój jest nie tylko restauracja ale i hotel:
http://www.menubezglutenu.pl/lokal/cent ... adek-zdroj
Nasze Stowarzyszenie organizowało tam obóz bezglutenowy dla młodzieży, na który zawiozłam syna. Same dobre wspomnienia. P[olecam g:D
Awatar użytkownika
salsamichal
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 352
Rejestracja: śr 04 cze, 2014 17:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Lądek Zdrój

Post autor: salsamichal »

Niestety nie prowadzą restauracji dla osób z zewnątrz
vita mancipio nulli datur, omnibus usu
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lądek Zdrój

Post autor: Adrian »

Czy ktoś z Was był w ośrodku Geovita w Lądku Zdrój :?: Jakie wrażenia z pobytu, proszę o opinie osób które tam były.
klug
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt 31 sty, 2012 15:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Lądek Zdrój

Post autor: klug »

Byliśmy w Geovicie z rodziną 4 lata temu. Sam ośrodek czasy świetności (wtedy, nie wiem jak jest teraz) miał już za sobą, jeśli chodzi i o wygląd, pokoje, łazienki itp. Co do posiłków, to oczywiście były bezglutenowe, z tego co pamiętam w miarę urozmaicone. Obsługa w tej kwestii była kompetentna. Na terenie ośrodka boisko, jakiś skromny plac zabaw, duża chata grillowa, w której odbyła się impreza grillowa. Jeszcze raz chciałbym podkreślić, że to było 4 lata temu, więc nie wiem czy to co napisałem, jest jeszcze aktualne
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lądek Zdrój

Post autor: Adrian »

klug pisze:Byliśmy w Geovicie z rodziną 4 lata temu. Sam ośrodek czasy świetności (wtedy, nie wiem jak jest teraz) miał już za sobą, jeśli chodzi i o wygląd, pokoje, łazienki itp. Co do posiłków, to oczywiście były bezglutenowe, z tego co pamiętam w miarę urozmaicone. Obsługa w tej kwestii była kompetentna. Na terenie ośrodka boisko, jakiś skromny plac zabaw, duża chata grillowa, w której odbyła się impreza grillowa. Jeszcze raz chciałbym podkreślić, że to było 4 lata temu, więc nie wiem czy to co napisałem, jest jeszcze aktualne
Dzięki za info :)
ODPOWIEDZ