Wrocław! Bezglutenowy bar z certyfikatem MENU BG

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Wrocław! Bezglutenowy bar z certyfikatem MENU BG

Post autor: Leeloo »

Niedaleko Rynku, w pawilonie przy ul. Sokolniczej 7/17 lok. 8, otworzył się niedawno bar Manufaktura Bezglutenowa.
Jest to pierwszy we Wrocławiu lokal serwujący potrawy w 100% wolne od glutenu, w którym można zjeść zdrowe domowe dania. Właściciele zapewniają że potrawy są zawsze świeże, zdrowe, smaczne, z naturalnych składników, bez konserwantów i sztucznych barwników. Oferują codziennie dwie różne zupy, a także mięso, ryba, makaron, świeże sałatki.
Dla amatorów słodkich smaków: gofry, naleśniki i własne ciasta. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Realizowane są także zamówienia telefoniczne z odbiorem własnym i z dowozem.
Właściciele założyli sobie, że ich dania będą nie tylko zdrowe, smaczne i bezglutenowe, ale zarazem niedrogie.


http://www.celiakia.pl/bezglutenowy-bar ... z-glutenu/
sagadka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz 14 kwie, 2013 14:27
Lokalizacja: warszawa

Re: Wrocław! Bezglutenowy bar z certyfikatem MENU BG

Post autor: sagadka »

Byłam kilka dni temu w czasie mojej wycieczki do Wrocławia. Zjadłam. POLECAM!
Dobry, domowy, NIEDROGI obiad. Szkoda, że w innych miastach nie ma takich fajnych miejsc.
Awatar użytkownika
tutiki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw 21 wrz, 2017 13:41

Re: Wrocław! Bezglutenowy bar z certyfikatem MENU BG

Post autor: tutiki »

Z Wrocławia pamiętam tylko jedzenie bezglutenowe koło Hali Targowej na ul. Piaskowej (nie wiem, czy ten lokal jeszcze istnieje) i miłą knajpkę, gdzie było pełno płyt winylowych, na Stary Mieście. Nazwa tego miejsca to chyba był właśnie Winyl. Mieli tam tort bezglutenowy.
gdzie-idziesz
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: wt 07 cze, 2016 10:58

Re: Wrocław! Bezglutenowy bar z certyfikatem MENU BG

Post autor: gdzie-idziesz »

ja również polecam niezdecydowanym i odwiedzającym Wrocław ten bar. Niedrogo, smacznie i widać iż znają się na rzeczy.
ODPOWIEDZ