Jakich funkcji potrzebujecie w aplikacji mobilnej dla Bezgl?

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Borówka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: śr 01 maja, 2013 11:25
Lokalizacja: Poznań

Jakich funkcji potrzebujecie w aplikacji mobilnej dla Bezgl?

Post autor: Borówka »

hej
jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam wersję testową naszej aplikacji "Billy - Asystent zakupów" (http://www.billy.com.pl).
Dziś zastanawiamy się, jakie funkcje powinny być w wersji produkcyjnej aplikacji (1.0, 2.0, itd.), abyście chcieli z niej korzystać przy zakupach w sklepach stacjonarnych, żebyście mogli kupować zdrowiej, bezpieczniej, lepsze jakościowo produkty, szybciej i taniej.

Chodzi nam o konkretne funkcje/potrzeby np.:
- powinna być możliwość współdzielenia listy zakupów z opcją informowania, że się wychodzi do sklepu (druga osoba może wtedy dodać produkty do mojej listy zakupów) albo
- ja piszę chleb, makaron, chipsy, a wy wiecie, że jestem Bezglutenowcem, więc w każdym sklepie dopasowujecie najbardziej optymalnie dostępne produkty do mojej listy zakupów, więc u mnie gdy wybiorę Lidl zobaczę inny zestaw proponowanych konkretnych produktów, a w Piotr i Paweł zobaczę inny zestaw dopasowanych produktów do moich potrzeb, ograniczeń (np. alergia), historii zakupów i dostępności produktów w tej sieci, a jeszcze lepiej gdybyście wiedzieli, co jest/może być dostępne w tym sklepie blisko mnie, acha i wszystko musi być uczciwe, czyli nie możecie reklamować żadnych produktów ani sklepów :)

Z góry dziękujemy za odpowiedzi, jakie funkcje/potrzeby aplikacja powinna spełnić najpierw (podstawowe), a jakie następnie.
Dzięki temu będziemy mogli najlepiej dopasować aplikację do Waszych potrzeb Bezglutenowcy :)

Pozdrawiamy
Zespół Billy'ego
ODPOWIEDZ