Katowice

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
meggy
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 51
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 10:25
Lokalizacja: Śląsk/Wrocław

Re: Katowice

Post autor: meggy »

Stoisko z żywnością bezglutenową Bezglutenowa Oaza w Silesia City Center
https://www.facebook.com/bezglutenowa.oaza
"Świat pełen jest osób pilnujących własnych przywilejów i cudzych obowiązków"
artiba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 07 lut, 2014 20:15

Re: Katowice

Post autor: artiba »

Sklepik TPD przeniesiono na ulicę Wawelską koło Mydlarni-w sklepie na Pocztowej było raczej skromnie, teraz jest bliżej centrum, sklepik maly ale śliczny i wybór większy a ceny chyba najniższe na Śląsku:)

A kolonie bezglutenowe dla naszych dzieci zorganizowali nad morzem i w dodatu są calkowicie BEZPŁATNE!!!
Wyjazd już za tydzień, moja córka nie może się już doczekać! Warto więc i tam kupować- bo bardzo tanio, no i śledzić co organizują dla dzieci- wszystkiego można dowiedziec się w sklepie. Nie wiem czy ktokolwiek inny w Katowicach robi cos dla dzieci zupelnie za free tak jak tam!
IlonaS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pt 01 cze, 2012 18:04
Lokalizacja: Katowice

Re: Katowice

Post autor: IlonaS »

Witam,
Prowadzę Sklep Bezglutek w Katowicach przy ul. Teatralnej 6/1.
W sklepie mamy szeroki wybór produktów bezglutenowych z Bazglutenu, Balvitenu, Incoli, Glutenexu, Schara,
a także wędlin bezglutenowych z Konspola i Żywca.
Jestem na diecie bezglutenowej od 8 lat. Zawsze chętnie doradzę i pomogę.
Serdecznie zapraszam:)
Ostatnio zmieniony wt 04 lis, 2014 21:31 przez IlonaS, łącznie zmieniany 1 raz.
artiba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 07 lut, 2014 20:15

Re: Katowice

Post autor: artiba »

Pani Ilona reklamuje sama siebie - swój sklep Bezglutek i swoją fachowość ;)
Może niech to ocenią klienci ? - wcale nie piszę, że to będzie zła ocena, ale to tak niefajnie pisać o sobie jako "Pani" .Dla mnie taka osoba staje sie niewiarygodna!
Przecież to chyba nic zlego napisać, że poleca Pani swój sklep, a nie udawac klienta!

Każdy może to sam ocenić-ja np kupuję też niektóre rzeczy w marketach i z obsługą jest tam słabo. Ponadto specjalistyczne sklepy mają wiekszy wybór i różnorodność.
Ostatnio kupowałam dla córki rewelacyjne bezglutenowe pesto i risotto w Katowicach na Wawelskiej- cos nowego i innego niz zwykle, wiec atrakcyjne dla dziecka:)
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Katowice

Post autor: Justyna1982 »

Moja mama była na teatralnej :) Wielkich zakupów nie robiła ale była zadowolona :)
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Katowice

Post autor: Justyna1982 »

Był ktoś na Mikołaju bg w katowicach?
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Awatar użytkownika
xymi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 263
Rejestracja: ndz 11 sty, 2015 22:35
Lokalizacja: Cieszyn/Katowice

Re: Katowice

Post autor: xymi »

Czy ceny w sklepie www.sklepbezglutek.pl są takie same jak w sklepie stacjonarnym?
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Katowice

Post autor: Anula80 »

Raczej jest taniej niż w sklepach stacjonarnych, ale to zależy od sklepu. Dobre ceny też ma gfree24.pl
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Awatar użytkownika
xymi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 263
Rejestracja: ndz 11 sty, 2015 22:35
Lokalizacja: Cieszyn/Katowice

Re: Katowice

Post autor: xymi »

Otrzymałam informację, że ceny w sklepie są takie same jak on line. Niektóre produkty tańsze jak na wawelskiej :)
artiba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 07 lut, 2014 20:15

Re: Katowice

Post autor: artiba »

Koło Bezglutenowe TPD w tym roku, podobnie jak w 2014 będzie organizowało darmowe kolonie dla naszych dzieci. Na tym etapie zbierane są deklaracje od chętnych w sklepie na Wawelskiej i w TPD na Pocztowej. W zeszłym roku było naprawdę super, morze, piękna pogoda i jeszcze Pani Władzia z Koła czuwała nad wszystkim na miejscu.
Radzę się pośpieszyć, bo naprawde warto!
Acha, i sklep jest nadal na Wawelskiej, ale obok dawnego, w dużo większym lokalu. I chyba bezkonkurencyjni jeśli chodzi o asortyment i ceny! co tydzień mają jakieś nowości. Tak jak wszyscy chcę kupowac tanio, czasem gdzieś bywaja promocje i jest najtaniej, ale jak ktos musi stale zaopatrywac się w produkty bezglutenowe, to ceni sobie duzy wybór i niskie ceny nie tylko na promocjach:)

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów w Nowym 2015 Roku!
betinka231
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 26 lut, 2015 15:01

Re: Katowice

Post autor: betinka231 »

Witam poszukuję na terenie Katowic, Rybnik, Wodzisławia Ślaskiego cukierni bezglutenowej bądź osoby która piecze torty komunijne bezglutenowe. 3 maja 2015 roku mam komunie syna który jest na diecie bezglutenowej a jaj jestem totalnym beztalenciem w pieczeniu. Proszę o jakieś informacje.
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Katowice

Post autor: Justyna1982 »

balviten miał zawsze miał porty były do odbioru bodajże w siemianowicach lub z dostawą
a skąd jesteś?
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Awatar użytkownika
xymi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 263
Rejestracja: ndz 11 sty, 2015 22:35
Lokalizacja: Cieszyn/Katowice

Re: Katowice

Post autor: xymi »

Torty można bylo zamawiac jeszcze na pocztowej teraz pewnie na wawelskiej. Nie pamiętam czy to robił balviten czy inna firma. Szczerze.. to mnie on za bardzo nie zachwycił, bardzo słodki.

Ah... tort na pewno upieką dziewczyny z Montiny. Catering ZERO GLUTENU. Na facebooku mozna znaleźć oraz są dodani do MENU bez glutenu.
LenaKato
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt 07 kwie, 2015 15:10
Lokalizacja: Katowice

Re: Katowice

Post autor: LenaKato »

Montina już nie istnieje -i dobrze. W życiu nie jadłam tak okropnych pączków i w dodatku tak drogich! Polecam kawiarnie na ulicy Wawelskiej - na przeciw Zakątku zdrowia gdzie jest też żywność bezglutenowa.
Awatar użytkownika
xymi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 263
Rejestracja: ndz 11 sty, 2015 22:35
Lokalizacja: Cieszyn/Katowice

Re: Katowice

Post autor: xymi »

Z tego co wyczytałam na FB to przenoszą Montinę w inne miejsce, chyba na ulicę Kamienną obok Laser House.

A co do pączków to nie miałam okazji ich spróbować, gdyż zadzwoniłam i chciałam zakupić choć jednego pączka to niestety ale Panie nie chciały sprzedać a potem i tak zostały z pączkami... Także nie żałuję wcale.
ODPOWIEDZ