sklepy internetowe

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Wrażliwe Smaki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 25 lis, 2013 10:26
Lokalizacja: Polska

nowy sklep internetowy dla osób na dietach eliminacyjnych

Post autor: Wrażliwe Smaki »

Zapraszamy do nowo otwartego sklepu www.WrazliweSmaki.pl. Oferujemy wysokojakościową żywność dla osób o specjalnych potrzebach dietetycznych, zmuszonych do eliminowania ze swojego jadłospisu szkodliwych dla nich pokarmów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów bezglutenowych i hipoalergicznych, wśród których, dzięki prostemu filtrowaniu, znajdą Państwo te, które najbardziej odpowiadają Państwa potrzebom. Oprócz znanych już w Polsce marek, jak Dr Schar czy Bauckhof, przedstawiamy zupełnie nowe na naszym rynku produkty firmy Werz i rewelacyjne mieszanki mączne Hanneforth do wypieku chlebów bezglutenowych. Każdy rejestrujący się jako nowy klient z forum.celiakia otrzyma 5% zniżki na pierwsze zmówienie - proszę o wysłanie wiadomości prywatnej, a otrzymacie Państwo kod rabatowy. Zapraszamy na zakupy:)!www.WrazliweSmaki.pl
http://WrazliweSmaki.pl
Sklep dla Osób o Specjalnych Potrzebach Żywieniowych
alu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn 08 lip, 2013 13:01
Lokalizacja: Kraków

Post autor: alu »

Ja polecam www.freedelikatesy.pl - mają bardzo szeroki dział z żywnością bezglutenową, ale można też u nich kupić wszystkie produkty ekologiczne, począwszy od żywności na chemii domowej kończąc. To świetna opcja, jeśli wszystko chcemy kupić w jednym miejscu i nie płacić za przesyłkę z kilku sklepów.
Wrażliwe Smaki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 25 lis, 2013 10:26
Lokalizacja: Polska

Post autor: Wrażliwe Smaki »

Już jutro (02.12.2013) WrazliweSmaki.pl przyłączają się do Dnia Darmowej Dostawy. Wszystkie zamówienia złożone pomiędzy 00:00 a 23:59 nie będą obciążone kosztem przesyłki. Więcej na http://wrazliwesmaki.pl/content/10-dzie ... stawy-2013. Zapraszamy na zakupy!
http://WrazliweSmaki.pl
Sklep dla Osób o Specjalnych Potrzebach Żywieniowych
policz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 07 gru, 2013 23:13
Lokalizacja: Kraków

nowa spoełniła marzenia - pyszne pierogi

Post autor: policz »

Witam, jestem nowa, ale ktoś spełnił moje marzenia - PIEROGI. Zdrowe, bez dodatków typu E i wielu innych. Nie spamuję, tylko dziele się moim szczęściem. Cieszę się, że kogoś zainspirowałam, a teraz mogę sama zamawiać pyszne pierogi, krokiety i uszka. Po przestępnych cenach. Nie chcę łamac zasad - nie wiem czy mogę umieścić nazwę, ale chętnie odpiszę na priv. Aha !!! i uszka tez mają na święta !!!!!!
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Anula80 »

Albo nie potrafię czytać ze zrozumieniem, albo to jakiś żart. Pierogi od 11 do 15 zł za sztukę??? Dziękuję, zrobię sama :/
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Anula80 »

Już się wyjaśniło :) Jedna porcja, to 10 sztuk
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
bezgluteno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr 03 lip, 2013 10:39
Lokalizacja: Polska

Re: sklepy internetowe

Post autor: bezgluteno »

Witam, zapraszam do nowego sklepu z żywnością bezglutenową.
http://BeGlu.pl

Obrazek
Sklep z żywnością bezglutenową - BeGlu.pl
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: sklepy internetowe

Post autor: Anula80 »

Coś mi się tu nie podoba beglu.pl :/ W składzie chrupiących poduszeczek kakaowych marki Dexi jest informacja, że "może zawierać orzeszki ziemne, orzechy, zboża zawierające gluten (gluten mx 20mg/kg), sezam." Skąd pewność, że mieści się w normie? Jak produkt bezglutenowy może mieć taki zapis? Jak dla mnie jest od razu spalony
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
bezgluteno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr 03 lip, 2013 10:39
Lokalizacja: Polska

Re: sklepy internetowe

Post autor: bezgluteno »

Anula80 pisze:Coś mi się tu nie podoba beglu.pl :/ W składzie chrupiących poduszeczek kakaowych marki Dexi jest informacja, że "może zawierać orzeszki ziemne, orzechy, zboża zawierające gluten (gluten mx 20mg/kg), sezam." Skąd pewność, że mieści się w normie? Jak produkt bezglutenowy może mieć taki zapis? Jak dla mnie jest od razu spalony
Zgodnie z obowiązującą normą produkty zawierające do 20mg/kg są produktami bezglutenowymi (http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/Lex ... 005:PL:PDF)
Sklep z żywnością bezglutenową - BeGlu.pl
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: sklepy internetowe

Post autor: Anula80 »

Wiem jakie są normy. Nie podoba mi się, że ten gluten tam w ogóle jest
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
bezgluteno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr 03 lip, 2013 10:39
Lokalizacja: Polska

Re: sklepy internetowe

Post autor: bezgluteno »

praktycznie w każdym produkcje jest gluten. Zawartość 20mg/kg jest to praktycznie znikoma zawartość glutenu.
Sklep z żywnością bezglutenową - BeGlu.pl
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: sklepy internetowe

Post autor: Anula80 »

Nie jestem taka pewna, że w każdym produkcie jest gluten. A te znikome ilości jakby były wszędzie, to w sumie mogłoby się tego uzbierać już ponad normę. Tak mi się wydaje. W każdym razie ja nie kupuję niczego, co ma informację o śladowych ilościach. Ciekawe, na ile ktoś pilnuje tego, żeby normy nie były przekroczone
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
bezgluteno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr 03 lip, 2013 10:39
Lokalizacja: Polska

Re: sklepy internetowe

Post autor: bezgluteno »

Przecież często jest tak, że produkt jest oznaczony znaczkiem bezglutenowym i nie pisze, że zawiera śladowe ilości glutenu (max 20mg/kg) bo nie musi być tej informacji...
Sklep z żywnością bezglutenową - BeGlu.pl
IlonaS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pt 01 cze, 2012 18:04
Lokalizacja: Katowice

Re: sklepy internetowe

Post autor: IlonaS »

Witam,

Jest dostępny sklep internetowy z żywnością bezglutenową i niskobiałkową www.sklepbezglutek.pl
Atrakcyjne ceny i szeroki wybór produktów.
Serdecznie zapraszam!!!
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: sklepy internetowe

Post autor: Anula80 »

Skoro sklep się nazywa Bezglutek, do tego ma jakiś własny znak z przekreślonymi kłosami, to co w jego ofercie robi makaron razowy orkiszowy??? :kosci: Poza tym jeszcze otręby żytnie, płatki owsiane błyskawiczne :diabelek: Nazwa wskazuje, że wszystko w nim jest BEZ GLUTENU. Coś się komuś pomyliło tutaj
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
ODPOWIEDZ