Sklep BEZGLUTENOWY

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
szandrucha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 21 lut, 2015 18:22

Sklep BEZGLUTENOWY

Post autor: szandrucha »

Witam,
planuję uruchomić sklep z żywnością bezglutenową. Chciałabym go zaopatrzyć możliwie najlepiej dla osób które nie mogą spożywać glutenu. W związku z tym jeśli mogę prosić podsuwajcie mi pomysły na jego zaopatrzenie. Czego najbardziej potrzebujecie w codziennym życiu?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
bartek.drozd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pn 16 maja, 2016 23:50

Re: Sklep BEZGLUTENOWY

Post autor: bartek.drozd »

Wisz moja droga chcesz otworzyć sklep z żywności bez glutenu i pytasz co nam jest potrzebne? to żart? bo nie wiem jak się do tego ustosunkować.

Planując taki biznes już powinnaś się zorientować w rynku, a nie zadawać takiego pytania,) bo to tak jakbyś spytała bezdomnego co zje! jak ci odpowie? zjem wszystko co dasz!

i odpowiedź już masz moja droga. Nie będę wymieniał co nam potrzeba bo admin by mnie wyrzucił za tak wielki artykuł niczym książka ( hahah)

Ale powodzenia życzę i oby interes szedł na skalę światową:)

zdrowia.
Obrazek
mama czworga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: ndz 24 kwie, 2016 14:09

Re: Sklep BEZGLUTENOWY

Post autor: mama czworga »

yyyyy to z przed 3 mies post chyba już nieaktualny wiec po co te nerwy?
Awatar użytkownika
salsamichal
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 352
Rejestracja: śr 04 cze, 2014 17:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Sklep BEZGLUTENOWY

Post autor: salsamichal »

Dorzuce swoje 3 grosze idealny bylby sklepik w którym kupimy wszystko tzn podchodzisz do polki i sie nie musisz zastanawiac nad skladem bo dba oto sprzedawca i myślę że jest to realne
vita mancipio nulli datur, omnibus usu
mama czworga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: ndz 24 kwie, 2016 14:09

Re: Sklep BEZGLUTENOWY

Post autor: mama czworga »

A propo idealnego sklepu to ja chciałabym /marzylabym sobie aby móc kupic w jednym sklepie podstawowe produkty bezglutenowe oraz aby byly te mniej kupowane dla osob które lubia piec ciasta itd. bo np.: aby kupic aromaty Libella to musze zamowic specjalnie w jednym z sklepow w necie i zaplacic za przesylke 18,50 gdzie koszt samych aromatow wynosi mniej , podobnie rozne dekoracje do ciast i tortow z biovegan - też nie liczne sklepy mają a fajnie jakby był caly asortyment biovegan wlacznie z lodami w proszku , no i to czego mi jeszcze najbardziej brakuje to bakali - takich typowo bezglutenowych od A do Z poczynając od rodzynek a konczac na nie wiem - no tak aby wszystko było wlacznie z sezamem . No i jeszcze fajnei jakby każdy sklep posiadal kaszki instant dla dzieci te Czeskie do zalewania .... i jeszcze z moich top 10 to cudownie by było aby każdy sklep był zaopatrzony w 100% przypraw bezglutenowych z Dary natury - mi więcej do szczęścia nie potzreba + oczywiście podstawowy asortyment :-) no może jakby przesylka była gratis :-)
Awatar użytkownika
salsamichal
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 352
Rejestracja: śr 04 cze, 2014 17:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Sklep BEZGLUTENOWY

Post autor: salsamichal »

Trzeba otwierać skep internetowy lub stacjonarny :)
vita mancipio nulli datur, omnibus usu
ODPOWIEDZ