Kielce

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
janusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob 20 mar, 2004 20:13
Kontakt:

Kielce

Post autor: janusz »

Gdzie kupić to pieczywo w Kielcach
Awatar użytkownika
Anna Frączek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: sob 01 kwie, 2006 22:25
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anna Frączek »

Witam. Znalazłam w Kielcach trzy sklepy ze zdrową żywnością, ale pewnie jest ich więcej. Jeden z nich jest na ul.Piotrkowskiej, niedaleko ZUS-u, drugi na ul.Warszawskiej obok św.Tekli; trzeci na oś.Barwinek - to jest chyba ul. Kochanowskiego, naprzeciwko pasażu handlowego i sklepu Społem. W tym na Piotrkowskiej jest spory wybór pieczywa bezglutenowego - ja tam kupowałam.
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
*Andzia*
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr 29 mar, 2006 09:43
Lokalizacja: Ostrowiec

Post autor: *Andzia* »

Witam :) Często zaopatrujemy sie w makarony i słodycze,mąkę na chlebek(piekę sama) na Placu Partyzantów.Pozdrawiam:)
Synek z celiakią od 2003
Justi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw 17 kwie, 2008 22:07
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Justi »

nie wiele się zmieniło po kilku latach, ja też znalazłam ten na piotrkowskiej (swoją drogą chyba najlepiej zaopatrzony), w rynku (za kwiatami lewoskos ;) ), przy kościuszki ale trochę schowany (idąc od leonarda po prawej stronie) i od niedawna real posiada pieczywo z glutenexu
Awatar użytkownika
Anna Frączek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: sob 01 kwie, 2006 22:25
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anna Frączek »

A jakie ceny za pieczywo w realu? I gdzie dokładnie szukać tych chlebów z glutenexu? Muszę się tam wybrać...
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
Joanna Struzik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: śr 18 sty, 2012 14:46
Lokalizacja: Pionki

Post autor: Joanna Struzik »

Ja jestem bardzo często w Kielcach (jestem pół-scyzorykiem ;) ) i zaopatruje się w sklepie przy Silnicy, idąc od ul. Sienkiewicza w stronę Plant, wzdłuż Silnicy skręcamy w prawo i sklep znajduje się w pawilonikach. Jest bardzo dobrze zaopatrzony w produkty bezglutenowe, a także w wędlinkę bezglutenową. O ile się nie mylę to sklep jest przy ul. IX wieków Kielc. Pozdrawiam:)
Strefa Diet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt 26 lis, 2013 18:08
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Strefa Diet »

Już od 7 grudnia zapraszamy do delikatesów Strefa Diet w CH Real ul. Radomska 20c w Kielcach.
Znajdziecie u nas bogaty asortyment firm Bezgluten, Glutenex, Balviten, Celiko, Schar a także wiele, wiele innych! :)
Nasz wykwalifikowany personel chętnie pomoże w doborze odpowiednich a jednocześnie bezpiecznych dla Państwa produktów.

Bądźmy w stałym kontakcie, zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszego fanpage'a:

https://www.facebook.com/strefadiet

Pytania?Piszcie śmiało

biuro@strefadiet.com.pl

pozdrawiamy i do zobaczenia w CH Real już od 7 grudnia!

Ekipa delikatesów Strefa Diet
Kcal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: czw 12 cze, 2014 15:36

Re: Kielce

Post autor: Kcal »

Jeden z najlepszych sklepów EKO w Kielcach wg mnie znajduje się na Kościuszki (zaraz za zarządem transportu, na przeciwko byłego budynku Muzeum Zabawek) niestety wcześniej nie musiałam wykluczać glutenu więc cen nie znam ale owoce, warzywa, oleje ect są tańsze niż w pozostałych tego typu sklepach. Ceny np marchewek były zawsze o np 1zł niższe niż w innych sklepach
Singerka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: czw 22 mar, 2012 11:07
Lokalizacja: Kielce

Re: Kielce

Post autor: Singerka »

Właśnie wyczytałam, że w Kielcach powstał lokal, jadłodajnia, serwujące dania bezglutenowe. Ciekawe czy faktycznie takie są :) oto link do artykułu http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... /140729717
Kcal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: czw 12 cze, 2014 15:36

Re: Kielce

Post autor: Kcal »

kurcze, mam obawy czy żywność jest faktycznie bezglutenowa, z tego co zrozumiałam serwują także dania "tradycyjne". Chciałam do nich zadzwonić i się dopytać ale nigdzie nie ma podanego numeru telefonu
Singerka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: czw 22 mar, 2012 11:07
Lokalizacja: Kielce

Re: Kielce

Post autor: Singerka »

No właśnie ja też, przejdę sie do nich i wywęszę co i jak
Singerka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: czw 22 mar, 2012 11:07
Lokalizacja: Kielce

Re: Kielce

Post autor: Singerka »

Byłam, pytałam...od 1 września będzie też bezglutenowo, pan zapewniał, że będzie w 100% bezglutenowo, że się na tym zna. Zobaczymy. Dam znać jak będę znała szczegóły.
MariuszCK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 03 kwie, 2014 12:05

Re: Kielce

Post autor: MariuszCK »

Zapraszam serdecznie do Calimero Cafe jedynego w regionie lokalu należącego do programu Menu Bez Glutenu. W stałej ofercie znajduje się kilka deserów oraz przekąsek bez glutenowych
https://www.facebook.com/calimeroKielce
www.calimerocafe.pl
sklepbezglutenowy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw 01 mar, 2018 14:08

Re: Kielce

Post autor: sklepbezglutenowy »

Zapraszamy do sklepu all4celiac www.sklepbezglutenowy.com.pl
Sklep znajduje sie przy ulicy Źródłowej 2/1A
ODPOWIEDZ