Jesiołka-Zakłady Wędliniarskie.

Dane o produktach otrzymane bezpośrednio od ich producentów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Jesiołka-Zakłady Wędliniarskie.

Post autor: salcia »

Wczoraj nadmieniałam o tej firmie na forum-oto odpowiedź jaką dostałam od tychże zakładów:
,,Dziękujemy za zainteresowanie naszymy wyrobami. Mogę zapewnic ze nie stosujemy żadnych z dozwolonych dodatków typu skrobia, fosforany, glutaminianitppod żadną postacią.W produkcji wykorzystujemy jedynie naturalne przyprawy ( np pieprz, czosnek, kolendra, ziele angielskie, majeranek itp ) oraz sąl, pektosol, jajka i bułkę tartą. Bułka tarta i jaja procz Kiszki Pasztetowej Dukielskiej i Pasztetu Zapiekanego znajduje sie także w Klopsie Galicyjskim i Pieczeni Sarmackiej. Pozostałe produkty nie zawierają bulki tartej, wiec bez obaw mogą być wykorzystywane w diecie bezglutenowej. Wszystkie nasze wyroby produkowane są na bazie starych, rodzinnych receptor w tradycyjnyc sposób. Zapraszam na naszą stronę internetową www.jasiolka.com

Pozdrawiam

A Paczkowska

Zakład Mięsny "JASSIOŁKA" Dukla"
Przyznam,że wyroby wyglądają smakowicie.Chyba spróbuję kupić co nieco z ich propozycji.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
ODPOWIEDZ