Bezgluten

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kasia-mama
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: sob 17 sty, 2004 17:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Kasia-mama »

Zdarzyło mi się chyba ze dwa razy w karierze dostać coś na próbę, były to nowości.Raz chyba mufinki, a raz krokiety z kapustą(polecam, jak ktoś nie lubi robić sam). Myślę, że nie było to zależne od wielkości zamówienia.
Awatar użytkownika
miszczPZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: śr 07 sty, 2004 16:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: miszczPZ »

Ja raz dostałem krokiety z kapustą. Myślę, że to zależy od szczęścia czy akurat w danym tygodniu Bezgluten coś nowego wprowadza na rynek czy nie :)
wszędzie w domu, ale dobrze najlepiej!
mamamaria3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt 03 lip, 2007 13:23
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: mamamaria3 »

Nigdy - zamówienia mam na 150-200zł. Raz jak w paczce były popękane mąki to dostałam nowe nie płacąc za nie ani za transport, a tych popękanych kurier nie zabrał. A tak do spróbowania czegoś nowego to nie.
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

A ja dzięki takim gratisom zaczęłam kupować ich chleb :)
Kiedyś zamawiałam mąkę i sama piekłam, a jak dostałam chlebek to maszyna wylądowała w szafie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Dyskusję o kurierach przeniosłem do Hyde Parku
Sylwia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 64
Rejestracja: pn 14 cze, 2004 14:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sylwia »

GosiaM pisze: Dwa razy już nam sie zdarzyło, że taki chleb się zaczął psuć pomimo tego, że data ważności była aktualna i odległa.
W sytuacji jeśli chleb jest zamknięty (opakowanie nadmuchane) powinnaś zgłosić to bezpośrednio do producenta. Mi taka sytuacja zdarzyła się dwukrotnie. Napisałam list do Bezglutenu. Oddzwonił do mnie współwłaściciel firmy. Prosił mnie aby jeśli sytuacja się powtórzy koniecznie się z nimi skontaktować. Zależy im aby znaleźć przyczynę, bo produkty pakowane w azocie nie powinny się psuć. Chcieliby zbadać rzeczywisty skład gazu w takim opakowaniu.
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Oddajemy zawsze taki zepsuty chlebek w sklepie, w którym się zaopatrujemy. Pani przyjmuje go bez problemów w zamian dając nowy chlebek (właścicielka pewnie zna już swoich stałych klientów :) ). Zepsute bochenki oddaje firmie.
mamamaria3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt 03 lip, 2007 13:23
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: mamamaria3 »

No, dziś to mnie bezgluten zdenerwował - ponieważ nie było tego co chciałam zapakowali to co mieli - oczywiście, żer konsultowali to ze mną, ja godziłam się na wszystko byle było bez skrobii pszennej i soi. Paczka w domu, dzieciaki rozpakowują i oczywiście zdenerwowanie bo po preczytaniu składu odnajduę izolat białka sojowego. Żeby było ciekawiej odnajduję go także w byłeczkach, które wg składu na stronie internetowej go nie zawierają (sunna, firmy Schar). Na innym składzie już kiedyś wcześniej ich przyłapałam.
Oczywiście przeprosili, tylko że w piątek wyjeżdżam do Chłapowa na 2 tyg. bez ulubionych bułeczek syna. Ciekawie czy gdzieś w okolicy dostanę bułeczki Bon Matin
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

Nie wiem, czy komus sie obilo o uszy, ale podobno Bezgluten ma klopoty, ktore tak czy owak odczujemy. Mianowicie firma sie "poklocila" i rozdziela sie na 2 rozne, czy przy tym ktoras z wersji nie padnie to juz inna kwesta. W ostatnim tygodniu dostawa z Bezglutenu byla conajmniej "pogmatwana" sklep nie dostal tego co chcial, towary byly z poprzedniego tygodnia i nie wiadomo kiedy i jak to sie skonczy. Sa to w sumie plotki, ale moze ktos wie cos bardziej wiarygodnego?? Jest mozliwe, ze firma ktora powstanie bedzie miala dostep do lepszych i nowszych technologii niz to co obecnie jest pod nazwa Bezgluten. Obysmy tylko nie stracili producenta zywnosci o takiej skali jakim dotychczas byl Bezgluten.
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

o mateczko i to smacznej żywności bo ostatnio jadłam chleb z glutenexu i powiem tak od lat sie nie zmienił w smaku i konsystencji ;)
fajnie jakby w końcu pojawiła sie konkurencja cenowa ... marzenia ...
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

Obawiam sie, ze zanim ta konkurencja sie uksztaltuje to troche potrwa, a dla nas z tego powodu raczej glownie klopoty
Awatar użytkownika
Gaga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr 09 sie, 2006 00:11
Lokalizacja: Bielsko Biała

Post autor: Gaga »

HMM <mmm> ciekawe to co piszesz o Bezglutenie . Muszę koniecznie to sprawdzić. Ja w Bielsku od jakiś kilku miesięcy obserwuję problemy z dostawami do naszego bezglutenowego sklepu. Chyba jest w tym jakies ziarno prawdy . jak sie czegos dowiem dam znać
Gaga
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

Ja żadnych trudności nie zaobserwowałam: zamówiłam w niedzielę, w środę miałam paczkę u siebie - szybko, bezproblemowo, jak zawsze.
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Ja zamówiłam wczoraj i zobaczę kiedy otrzymam tę paczkę. Już się boję, bo chleba starczy mi na 3 dni. Pozdrawiam ciepło :)
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Ja zamówiłam w poniedziałek i dostałam w czwartek, więc wszystko w normie.
Też się bałam bo miałam jeden chlebek i to rozpoczęty :P
Obrazek
ODPOWIEDZ