Bezgluten

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miszczPZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: śr 07 sty, 2004 16:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: miszczPZ »

kabran pisze:W poniedziałek zamówiłam paczkę. Dostałam potwierdzenie zamówienia. Jest piątek wieczór. Paczki nie ma do tej pory. Zostały mi 2 kromki chleba. Chyba robię się zła...
Wg mnie powinnaś zadzwonić do Bezglutenu. Do mnie paczki od nich przychodzą maksymalnie na drugi dzień, więc pewnie wdarł się w Twoim przypadku jakiś błąd u nich, bądź jakaś osoba zawiodła.
wszędzie w domu, ale dobrze najlepiej!
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

miszczPZ pisze:Do mnie paczki od nich przychodzą maksymalnie na drugi dzień,
Do mnie na ogół też, dlatego czekam prawie na ostatnią chwilę... Czekałam do piątku, z nadzieją że ktoś ze spedycji się pokaże, a teraz widzę że czekałam za długo. Bo dzisiaj to sobie mogę najwyżej zębami zadzwonić. :027: Ale w poniedziałek, oj to usłyszą ode mnie... Chleb to pikuś w sumie, ale nazamawiałam garmażerki i już oczami wyobraźni widzę te spuchnięte pierogi... :| Ale nie ma tego złego, co by na dobre (komuś) nie wyszło - wyciągnęłam zapomnianą maszynę do pieczenia chleba i coś kombinuję. Na pewno lepsze to niż styropian. :okulary2:
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Kabran, jak Twoja paczka? Czemu było takie opóźnienie?
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Przepraszam, teraz ja indukuję opóźnienie w relacji z całej tej historii... Paczka w końcu doszła i ze szczęścia zapomniałam... ;) Oki, oto dalsza część relacji o mojej Paczce-wędrowniczce:
Po pierwsze - wina za opóźnienie nie leżała po stronie Bezglutenu. Na moją pierwszą interwencję zareagowali błyskawicznie, bardzo się przejęli moim losem. Sami "namierzyli" paczkę, zadzwonili do mnie, podając nr przesyłki i namiary na spedytora. I tu właśnie był problem. Nie tyle w spedytorze, co hmmm... w kurierze. Człowiek ów miał mój domowy nr telefonu, dzwonił do mnie (w godzinach południowych, kiedy byłam w pracy), a skoro nie odbierałam telefonu to... sobie jechał. Nie przyszło mu do głowy, żeby zostawić awizo. :okulary2: Stąd ja nie wiedziałam nawet, że paczka jest już w Lublinie. Dopiero wnikliwe śledztwo (moje i Bezglutenu) pozwoliło na ustalenie tego, gdzie paczka utknęła. U pana kuriera w samochodzie. Nie będę komentowała, co myślę o takim zachowaniu.... :|
I jeszcze jedno - mili ludzie z Bezglutenu od razu zaproponowali mi wysłanie następnej paczki, już na swój koszt. Skoro tamta w końcu doszła, to z tej możliwości zrezygnowałam, ale to naprawdę wzruszające. Zwłaszcza, że nie było w tej całej sytuacji ich winy. Ale ja mam na razie dosyć spedytorów, kurierów i paczek. Pierogi bez otwierania wywaliłam do kosza, ale chleb... Chyba jest jadalny. Na razie w większości wylądował w zamrażarce. Będę testowała na bieżąco. :)
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Jest reklamowana nowośc z tej firmy-chipsy ale nie moge tego produktu znaleźc w ich sklepie internetowym.Czy tylko sprzedaz prowadzona jest na miejscu?
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

salcia, ta nowość to chyba tylko w katalogu jest, zamówić jej nie można.
Chyba, że szykują się z wprowadzeniem tego na 2 czerwca :D
Obrazek
-ania-
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 428
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 21:25
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: -ania- »

Ja dziś dostałam i....nie dostałam paczkę z Bezglutenu :D To tylko pozorna sprzeczność. :D Otóż, złożyłam zamówienie w sobotę, w niedzielę zrobiłam przelew (nie czytałam, czy przy płatności przelewem płaci się przed czy po odbiorze przesyłki; chciałam szybciej otrzymać paczkę z chlebkiem (o mój ulubiony kołacz ! :D )) Potwierdzili przyjęcie zamówienia w poniedziałek i ....cisza. Dziś dwukrotnie mailowała, co jest z moją paczką. Pani powiedziała, że "idzie", miała ustalić szczegóły i oddzwonić. Chyba zapomniała ;) Kurier jednak przyjechał. Paczkę wręczył, ja szybciutko, jednym wprawnym pociągnięciem dostałam się do środka ii... Jest! :D Już w myślach zajadam kanapki..mniam.....to ja panu dziękuję, ..ale pan- Hola , hola, trzeba zapłacić! :D Okazało się, że na kwitku napisano, że płatność przy odbiorze :diabelek: Ostatecznie, moja krótka przygoda z kołaczem zakończyła się tym chwilowym spojerzeniem, którym zdążyłam go obdarzyć, zanim pan zabrał mi sprzed oczu paczkę ;( ;( I tak zostałam z 1 (słownie: jednym krążkiem styropianu :( )
Próba dodzwonienia się do bezglutenu po 16 spełzła na niczym. Wg kuriera w piątek powinnam otrzymać nową paczkę, ale wydaje mi się, że pan zapomniał, że jutro święto.
Myślę sobie, że jak jeszcze trochę poczekam, to chleb będzie mi jeszcze bardziej smakował :D ;)
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Natko_ »

Zamówiłam te chipsy - jeszcze nie próbowalam, ale wg obrazka z daleka wygladały jak CHIPSY, a to są po prostu.... PRAŻYNKI, tylko je tak ładniej nazwali i kasują jak za zboże :P
To tak troche ku przestrodze i żeby się inni nie nabrali ;) Nie żałuję, że je wzięłam, bo przed nami wyjazd, na którym pewnie co rusz ktoś będzie coś przegryzał na łonie natury, to nie będę się tylko patrzeć ;)

Poza tym chyba mają jakiś zastój w przesyłkach, mały bałagan. Czekalam na paczkę tydzień. Wprawdzie dzwonili do mnie (akurat jak zostawiłam tel w domu :027: co się niezmiernie rzadko zdarza), więc są częściowo usprawiedliwieni ;)
Ale co mnie zdziwiło i utwierdziło w przekonaniu, że to "większy bajzel" niźli tylko moja paczka, to to, że jak się tam dodzwoniłam dnia następnego, to pani (po tym jak się przedstawiłam i spytałam co z przesyłką i w jakiej sprawie do mnie dzwonili) od razu mnie przepraszała i dziękowała, że wysłałam im E-MAIL z przypomnieniem, bo zamówienie poszło przypadkiem na kupkę zrealizowanych, choć nie było ;) No ok, tylko, że ja nie wysłałam ŻADNEGO MAILA..... :zdziw: :diabelek:
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
Lucyna S.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt 14 lip, 2006 19:40
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: Lucyna S. »

Jestem troche zaskoczona Waszymi przykrymi doświadzczeniami z BEZGLUTENEM. Ja zamawiam u nich od roku i naprawde zawsze wszystko było w porządku. Kiedy zalezy mi na szybszej dostawie, zaznaczam to w komentarzu i nawet nie wydzwaniam, by sie upewniać, bo przesyłka dociera na czas. A zatem wierzę, że to sa sporadyczne sytuacje, a produkty u nich są smaczniejsze niż w GLUTENEXIE. Ostatnio brałam dla syna PIZZE, ok. 14 Zł, ale duża i synowi naprawdę smakowała. Poza tym zauważyłam,że zmienił się adres wytwórni, więc może stąd to zamieszanie. Życze cierpliwości i powodzenia! <aniol>
Lucyna, mama nastolatka na diecie
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Dawno nie zamawiałam u nich paczki ale ostatnio z powodu likwidacji mojego ulubionego sklepu popełniłam zamówienie i paczkę miałam w dwa dni więc wszystko zgodnie z tym co piszą :-)
Ostatnio zmieniony czw 21 cze, 2007 14:02 przez Agniesia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Natko_ »

No ja do tej pory też bez niespodzianek, za to z gratisami, ale ostatni raz zostałam dokładnie jak -ania- ;)
A wtedy to się człowiek potrafi podwójnie wkurzyć ;) :036: W końcu słusznie ktoś zauwałżył, że jak Polak głodny, to zły :028:
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

My zakupy przeważnie robimy w sklepie ze zdrową żywnością. Po przyjechaniu do domu z zakupami chleb zostaje włożony do zamrażalnika. Dwa razy już nam sie zdarzyło, że taki chleb się zaczął psuć pomimo tego, że data ważności była aktualna i odległa. Na szczęście pani w sklepie nie robi problemów i zawsze taki chlebek wymienia.
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Mam takie małe pytanko do tych co robią zamówienie w Bezglutenie, czy zawsze dostajecie jakiś gratis?
Jóź dwa razy z rzędu robiłam zamówienie i nic na próbę nie dostałam :( jestem zawiedziona ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Asia S.
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: ndz 20 mar, 2005 21:57
Lokalizacja: Radom

Post autor: Asia S. »

Ja zamawiałam kilkakrotnie, i niestety ani razu nic gratisowego rownież nie dostałam, może zależy od wysokości zamówienia, moje to zazwyczaj 100-150 złotych, może to dlatego...
Obrazek
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Agniesia pisze:czy zawsze dostajecie jakiś gratis?
Nie, nigdy... :zdziw: Nawet mi do głowy nie przyszło, że coś mogą dodać. Po mojej przygodzie kilka tygodni temu, co prawda oferowali mi, że dołożą owe mistyczne pierożki (bo jak do mnie dotarły, mogły być już tylko bronią biologiczną ;) ), ale ponieważ się nie upomniałam, to nie dostałam.
Asia S. pisze:może zależy od wysokości zamówienia, moje to zazwyczaj 100-150 złotych, może to dlatego...
Ja też z reguły w tych granicach.
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
ODPOWIEDZ