Bezgluten

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Ale ja niestety byłam tak zakręcona,że nie podałam numeru domu i mieszkania.(Zamawiałam u nich po raz pierwszy) Oczywiście Bezgluten zaraz się odezwał, tylko przesyłka się opóźni... :oops:
Awatar użytkownika
Gaga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr 09 sie, 2006 00:11
Lokalizacja: Bielsko Biała

Post autor: Gaga »

Więc kontytuując wątek problemów w Bezglutenie, niestety, potwierdzam, to co napisała Anakon. Zasięgnąwszy informacji tu i ówdzie , podobno ludzie się im zwalniają na potęgę . W "naszym" sklepie bezgl. w Bielsku dwa razy z rzędy nie otrzymałam tego czego zamawiałam z powodu braku pełnej realizacji dostawy ze strony Bezglutenu . Szczególnie rwą się im zapasy produktów Schaera i w dostawach własnych więcej pomyłek niż zwykle.
Cóz pozostaje nam poczekać na rozwój wypadków. :029: Szkoda.
Gaga
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Spokojnie. Jestem w kontakcie z firmą Bezgluten. Rzeczywiście firma ma pewne problemy wewnętrzne, myślę, że podobne zdarzają się w wielu innych przedsiębiorstwach. Zapewniono mnie jednak, że wszelkie problemy jakie mogły zaistnieć z dostawami były przejściowe, związane z zatrudnieniem nowych osób (u nas na przykład nie zauważyłam braku jakichkolwiek towarów, które zwykle kupuję). Produkcja trwa i tu nic się nie zmieniło. Co więcej firma podobno przygotowuje jakieś nowe produkty, które wkrótce chce wypuścić na rynek. Wydaje mi się, że my jako klienci i konsumenci nie powinniśmy się przesadnie niepokoić, na żaden spektakularny "upadek" się nie zanosi :)
Obrazek
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Małgorzata pisze:u nas na przykład nie zauważyłam braku jakichkolwiek towarów, które zwykle kupuję
ja też takich braków nie zauważyłam. Ostatnio za to w chlebku znalazłam hm... wygląda mi to na łupinki słonecznika :D Gdy będziemy w sklepie na pewno pokażemy pani sprzedającej kromki z tym dziwnym czymś i zostawimy żeby mogła oddać do firmy.
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

GosiaM pisze:Ostatnio za to w chlebku znalazłam hm... wygląda mi to na łupinki słonecznika :D Gdy będziemy w sklepie na pewno pokażemy pani sprzedającej kromki z tym dziwnym czymś i zostawimy żeby mogła oddać do firmy.
No co ty, nie cieszysz się, że trafiłaś na dodatkowy błonnik w chlebie? :D

Ja też zamawiałam ostatnio paczkę, dotarła terminowo i wszystko w niej było co trzeba, natomiast niezmiennie pozostały problemy z kurierem, a raczej z przekazywaniem informacji pomiedzy Bezglutenem a kurierem. Ile razy zamawiałam, tyle razy kończyło się tak, że kurier dzwonił do mnie i pytał o coś, co pracowicie wklepywałam do danych w formularzu, po to żeby znalazło się na liście przewozowym :< Ostatnio na liście przewozowym ponoć nie było nazwy firmy męża, do której to wysłałam - sama ulica i numer nie wystarcza, bo tam jest taka okolica, że różnych firm jak mrówków...
Ostatnio zmieniony śr 21 lis, 2007 10:21 przez kfiatek, łącznie zmieniany 2 razy.
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

kfiatek pisze:niezmiennie pozostały problemy z kurierem, a raczej z przekazywaniem informacji pomiedzy Bezglutenem a kurierem.
No a ja właśnie testuję (póki co trzy razy i bez wpadki) metodę dopisywania na formularzu - "jeśli dostawa będzie przed 16:00, proszę o kontakt telefoniczny na nr ..... I to działa! Jakoś tak na adres mojej firmy nie mam odwagi zamawiać. Ludziska tam niekumaci, niewtajemniczeni, po co kurier ma krążyć z paczką.... A tak umawiam się z gościem, że zadzwoni z parkingu, ja wychodzę, wrzucam od razu do swojego samochodu i już. Na razie działa... :D
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
BuenaDzidzia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 86
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 22:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BuenaDzidzia »

Ja tylko dodam,że jeszcze nie mieli u mnie wpadki, jeśli chodzi o dostawę. Kurier w dniu, w którym jest przesyłka dzwoni z zapytanie czy o danej godzienie bedzie ktoś w domu ewentualnie umawiamy się jak mi pasuje i wszystko gra. Proponuję podejść do nich życzliwie i wszystko się lepiej potoczy. Moim zdaniem firma godna zaufania.
Ps. Pozdrawiam Bezgluten
Miłośnicy kuchni i przyrody łączcie się
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

W moim przypadku Bezgluten spisał się na medal. Wysłali paczkę w poniedziałek, a ja ją otrzymałam już we wtorek. Znalazły się wszystkie zamawiane chleby-nawet te nowości i chleb z Schar. A tak się bałam, bo zostało mi tylko kilka kromek chleba. :)
Awatar użytkownika
Kasia-mama
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: sob 17 sty, 2004 17:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Kasia-mama »

Ja zamawiam produkty od początku istnienia firmy i jak do tej pory nie zdarzyła mi się żadna przykra przygoda z tą firmą. Poza tym wyroby coraz lepsze!
Awatar użytkownika
Gaga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr 09 sie, 2006 00:11
Lokalizacja: Bielsko Biała

Post autor: Gaga »

Małgorzato dzięki za krzepiące słowa otuchy. To bardzo dobrze, bo kto jak kto, ale my upadku byśmy firmie Bezgluten nie życzyli a wręcz przeciwnie wspieramy nawet czasem dobrą radą: :)
Gaga
Awatar użytkownika
hubabuba80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz 25 lis, 2007 21:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: hubabuba80 »

Zawsze paczka docierała na czas i zgodnie z zamówieniem, ale już dwa razy pod rząd za późno - dużo za późno i nie do końca to co zamówiłem... :/, a Panie przy telefonie niezbyt uprzejme :kosci: - jakby z łaską, ze tam siedzą i ze mną rozmawiają :561:
... w życiu piękne są tylko chwile ....
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Ja zauważyłem tylko brak normalnych etykiet na chlebie słonecznikowym, są naklejane zastępcze - ale to już się zdarzało. Co do dostaw niczego dziwnego nie zauważyłem...
Ostatnio zmieniony śr 05 gru, 2007 15:52 przez Rafal_tata, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Ile w Waszych miastach kosztuje bochenek z Bezglutenu, np. Słonecznikowy?
U mnie najniższa cena to 5,85 :zdziw:
Podwyżka jakaś była? :zly:
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Mam w domku tylko Powszedni Bezglutenu w cenie 5,40. Jak mąż będzie w sklepie i nie zapomni ;) to zapisze cenę Słonecznikowego (nie kupujemy go, bo Asi nie smakuje).
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Jakoś tak poniżej 5 zł ta cena mnie nie drażniła, ale teraz nie dość, że jest coraz drożej, to Kasia ma coraz większy apetyt... I to są właśnie tak zwane uczucia ambiwalentne :036:
ODPOWIEDZ