Przedstaw się :)

Jesteś nowy na forum?
Przedstaw siebie innym użytkownikom, zapoznaj się z instrukcją funkcji Szukaj.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kosa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob 04 mar, 2006 12:12

Post autor: kosa »

Witam
skoro juz jest taki link jak przedstaw sie wiec czemu nie,

o sobie,
mam 27 lat, w wieku 8 lat zdiagnozowano u mnie
chorobe Duhringa ... i od tej pory nie jetem juz sam :)
Awatar użytkownika
Ela
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 19:45
Lokalizacja: Żagań

Post autor: Ela »

g:) witam mam na imię Ela i mam 24 lata od dwóch tygodni jestem na diecie bezglutenowej z powodu silnego uczulenia na gluten i jestem w trakcie badań pod kątem celiakii i chcę gorąco podziękować za istnienie tego forum , po trzech miesiącach zwijania się z bólu brzucha i zmianie lekarza dzięki waszemu forum jestem już na diecie i ból ustępuje i podjełam odpowiednie leczenie
"Miłość: rzeczywistość w krainie fantazji"
Charles Maurice
dorcia123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 14 mar, 2006 08:36
Lokalizacja: Rumia

Post autor: dorcia123 »

dzień dobry
mam na imie dorota i co prawda moje dziecko jest zdrowe ale pracuję w domu dziecka i jeden z moich wychowankow jest chory. na pewno będe tu często zaglądac bo do tej pory nie mialam takiej potrzeby i brak mi wielu wiadomosci. a kto ma o niego zadbac, tym bardziej ze on sam pomimo ze ma 10 lat nie ma motywacji by dbac o siebie.
pozdrawiam
dorota
kashmeerka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob 18 mar, 2006 20:43
Lokalizacja: Wawa

Post autor: kashmeerka »

witam:)
jestem zdrowa, znalazłam to forum, poszukując rozwiązania problemów zdrowotnych mojego męża, który nie ma czasu na forumowanie
mam nadzieję, że znajdę tu odpowiedzi na szereg gnębiących mnie pytań :)
Awatar użytkownika
Sonka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wt 21 mar, 2006 14:17
Lokalizacja: skądinąd

Post autor: Sonka »

Dzień dobry,
Dołaczyłam do mam wychowujących dziecko z uczuleniem na rózne rzeczy, m.in. na gluten, przynajmniej tak sie wydaje, bo pewności nie ma. Ale jestesmy na diecie. Darek ma 2,5 roku, a ja raczkuje w temacie glutenu, więc licze na duza pomoc i wsparcie. Na razie zakupiłam maszyne do chleba, chleb na poczatek i czytam, czytam, czytam .....
Pozdrawiam goraco
Awatar użytkownika
Zielony
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt 02 wrz, 2005 20:44
Lokalizacja: Nakło nad Notecia

Post autor: Zielony »

jestem Piotr mam 19 lat
- na diecie poł roku
- celiakia bezobjawowa (do pewnego czasu) zadnych ostrzejszych zaburzen tylko stopniowe wyniszczanie organizmu
- poł roku temu:
* wzrost 188 cm,
* waga 65 kg (!)
- obecnie
* wzrost 189 cm
* waga 72 kg
(7 kilo na diecie przez 1/2 roku)
Bezglutek od 25.08.2005
(19 lat)
Coyotek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt 24 mar, 2006 01:13
Lokalizacja: Lublin:)

Post autor: Coyotek »

hejka, mam 22 latka :wink: i dopiero rok temu zrozumiałam, że z tą chorobą nie wygra się :):):):). Wrazie potrzeby, odpowiem na każde pytanie dotyczące tej choroby o raz nawet jakie są skutki nie trzymania diety :roll: bo przeżyłam to sama na sobie :P:P:P:P. pozdrwaiam wszystkich forumowiczów
Nio bo Kubuś :D
Awatar użytkownika
gosia888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 14:18
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: gosia888 »

Witam!
Mam 23 lata i 1,5 miesiaca po urodzeniu mojego slicznego synka Tomusia zaczelam miec biegunki, wzdecia i straszne bole brzucha. Przez 3 miesiace meczylam sie, bylam w szpitalu w Siedlcach (nie polecam) i tam jedynie rozpoznali nadwrazliwosc jelit. Potem poszlam do lekarza do Warszawy i od razu skierowal mnie na gastroskopie. Na diecie jestem juz 3 tydzien widze postepy lecz moja waga 54kg przy wzroscie 180 jeszcze sie nie poprawia. Forum bardzo mi sie podoba i wlasnie przed chwila sie dowiedzialam ze do konca zycia nie bede mogla jesc glutenu. To straszne nie wiem czemu ale chyba gdzies przeczytalam ze po pol roku jesli dobrze pojdzie to bede mogla znowu wszystko jesc. Nie wiem jak to dalej bedzie. Dlatego ciesze sie ze nie jestem sama. Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
little-angel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: pn 26 gru, 2005 22:35
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: little-angel »

witam.
ja od dziś jestem na ścisłej diecie do końća życia [tak napisali w wypisie ze szpitala], potwierdzono badania sprzed roku. wyrok jest jeden: celiakia.
nie mogę sobie z tym poradzić...
*Andzia*
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr 29 mar, 2006 09:43
Lokalizacja: Ostrowiec

Post autor: *Andzia* »

Dzień dobry:) Jestem Ania- mama 5 latka(prawie),z wykrytą celiakią od momentu zachorowania na cukrzyce,trwa to już 3 rok.na początku było dobrze,nikt nie mógł uwierzyć zę jest uczulony,nie miał wyraźnych objawów.biopsja jelita wyszła dobrze ,jednak badanie z krwi było niepokojące i od tamtej pory jesteśmy na diecie,ostatnie wyniki były super, a teraz hmm troche podjada a ja niestety godze sie na to kiedy słysze od niego "mamusiu prosze tylko jedno "itp .Pozdrawim gorąco i licze na pogaduchy o małych "glutenkach".
Synek z celiakią od 2003
Awatar użytkownika
Anna Frączek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: sob 01 kwie, 2006 22:25
Lokalizacja: Kielce

No to się przedstawiam:)

Post autor: Anna Frączek »

Mam na imię Ania i jestem mamą 5-letniej Oli, u której dwa tygodnie temu zdiagnozowano celiakię. Dopiero uczę się jak karmić córkę i to forum jest dla mnie bardzo pomocne.Dziękuję za wszystkie rady:)
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
Awatar użytkownika
KRUPCZATKA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz 02 kwie, 2006 10:19
Lokalizacja: Koszalin

Dobry początek...

Post autor: KRUPCZATKA »

=; Witajcie wszyscy! Jestem tu nowym użytkownikiem,i chciałam napisać kilka zdań...
Moja córka miała 3 latka jak zachorowała na cukrzycę typu 1,a rok później stwierdzono u niej celiakię. Jest na diecie bezglutenowej(na początku było ok,ale teraz- jej wyniki nie zawsze są super).Obecnie ma 9 lat,strasznie się buntuje i zaczyna kombinować-podjadać,a ja nie zawsze mogę to skontrolować.
Cieszę się,że jest to FORUM,i że je znalazłam.Jest super!!! :=D>: Bo teraz wiem jak wiele osób ma ten sam "problem-chorobę" co moje dziecko.Pozdrawiam .
Ostatnio zmieniony czw 25 maja, 2006 18:44 przez KRUPCZATKA, łącznie zmieniany 11 razy.
Chciałabym,żeby mi się chciało,tak jak mi się nie chce...
Alcia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn 03 kwie, 2006 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Alcia »

Cześć wszystkim. Od kilku dni moja 13-letnia córka jest na diecie bezglutenowej. Przyznam, że jeszcze nie wszystko do mnie dociera, ale staram się. Sporo się dowiedziałam także dzięki Wam i tej stronie. :wink: Nadal mam sporo pytań, nie -miliony pytań(!) a na dobry początek pozdrawiam Was wszystkich!
Alicja
bozka28
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt 28 mar, 2006 15:29
Lokalizacja: Poddębice

Post autor: bozka28 »

Cześć! Jestem mamą 3 letniego Sebcia uczulonego na pszenicę i wszystkie produkty z pszenicy oraz z nietolerancją laktozy. Z fomum dowiedziałem się wielu rzeczy o alegrii i skorzystałam z przepisów kulinarnych. Pozdrawiam, będę często Was odwiedzać!
Ostatnio zmieniony wt 04 kwie, 2006 14:45 przez bozka28, łącznie zmieniany 2 razy.
majk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 06 kwie, 2006 14:27
Lokalizacja: gubin

Post autor: majk »

jeszcze narazie nie stwierdzono u mnie celiaki, choc juz od paru miesiecy wydaje mi sie ze niestety dopadła mnie ta choroba. robiono mi badania krwi ale byly ujemne teraz nie wiem jakie badania jeszcze mam robic a moze to badanie krwi wystarczylo moze ktos mi doradzi co mam zrobic :(
ODPOWIEDZ