Przedstaw się :)

Jesteś nowy na forum?
Przedstaw siebie innym użytkownikom, zapoznaj się z instrukcją funkcji Szukaj.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
gyokuro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn 01 sie, 2011 14:30
Lokalizacja: Lublin

Post autor: gyokuro »

Dzień dobry :-)
Jestem Kasia, mam dwójkę dzieci - ośmioletniego syna Julka i dwuletnią córkę Laurę. Mieszkamy w Lublinie.
Od około trzech lat syn ma swędzącą wysypkę o różnym stopniu nasilenia. Jakiś czas temu usłyszeliśmy od jednej z lekarek 'podejrzenie choroby Duhringa, skórnej postaci celiakii'. Ale diagnozy poki co, nie ma.
fucja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr 20 lip, 2011 20:11
Lokalizacja: Sosnowiec/Kraków

Post autor: fucja »

Witam!
Gosia, lat 20, celiakia zdiagnozowana 3 tygodnie temu.
Pozdrawiam wszystkich bezglutenków.
Kamil Balinski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt 29 cze, 2010 11:22
Lokalizacja: Glasgow-Łódź

Post autor: Kamil Balinski »

Hej-ho!

Kamil, po trzydziestce, zdiagnozowany mając naście, na diecie lat dwadzieścia.

Wierzący że hasło "by żyło się lepiej" będzie się odnosiło również do tych na diecie bezglutenowej w naszej pięknej ojczyźnie ;)
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Kamil Balinski pisze: Wierzący że hasło "by żyło się lepiej" będzie się odnosiło również do tych na diecie bezglutenowej w naszej pięknej ojczyźnie ;)
Taki mamy cel :) i dużo już w tym kierunku udało się nam zrobić.
Zapraszam Kamila i wszystkich, którzy jeszcze nie są razem z nami, do Stowarzyszenia - zobaczcie dlaczego warto
Obrazek
AgataŁęczycka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob 16 paź, 2010 22:36
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: AgataŁęczycka »

Agata po 40. Od 10 lat z celiakią
AgataŁęczycka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob 16 paź, 2010 22:36
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: AgataŁęczycka »

Czasem czuję się dziwnie. Kto to słyszał, żeby stara baba miała dietę jak małe dziecko? :> :/
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

AgataŁęczycka pisze:Czasem czuję się dziwnie. Kto to słyszał, żeby stara baba miała dietę jak małe dziecko? :> :/
Nie jesteś wyjątkiem, mało tego - teraz większość osób na diecie bezglutenowej ( z wykrytą właśnie celiakią ) ma 30-50 lat.

Dieta bezglutenowa nie dotyczy TYLKO małych dzieci!!! ;)
Ostatnio zmieniony śr 03 sie, 2011 12:46 przez Małgorzata, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
AgaciaOstrołęka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr 03 sie, 2011 12:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: AgaciaOstrołęka »

Witam jestem mamą 6 letniej Julki .z chorobą mamy styczność od 24.07.2011. julka miała zrobione badanie immunologiczne na gluten . ma wysypkę na pupie łokciach jak i na kolanach wygląda to jakby poparzyła się pokrzywą. nasz jadłospis przewrócił się do góry nogami.
Ostatnio zmieniony śr 03 sie, 2011 12:25 przez AgaciaOstrołęka, łącznie zmieniany 1 raz.
Buena
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt 30 lip, 2010 17:25
Lokalizacja: Warszawa

Witam

Post autor: Buena »

Witam :)

Po 2 latach poszukiwań przyczyny chudnięcia (łącznie schudłam prawie 20kg) w wieku 26 lat zdiagnozowano u mnie celiakię. Wcześniejsze badania krwi celiakię wykluczyły, dopiero biopsja ją potwierdziła. Od roku jestem na diecie, a forum i strona Stowarzyszenia znacznie mi to ułatwiają. Dziękuję!
Awatar użytkownika
nika.
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 60
Rejestracja: czw 04 sie, 2011 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: nika. »

Witam,
na diecie od ok. 30 lat zdiagnozowana jako niemowlak

pozdrawiam cieplutko
Marlena
Ostatnio zmieniony czw 04 sie, 2011 20:40 przez nika., łącznie zmieniany 1 raz.
Magdula82
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011 19:09
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: Magdula82 »

Hej! 29 lat. Alergia na gluten, pszenicę. Od roku na diecie bezglutenowej i bez pszennej. (mam nadzieję,że kiedyś przejdzie...).
kasia_mgr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn 08 sie, 2011 22:34
Lokalizacja: Czerwonak

Witam:)

Post autor: kasia_mgr »

Witam wszystkich:) jestem studentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i zarejestrowałam się tu ze względu na poszukiwanie osób chętnych pomocy w badanich do pracy magisterskiej:)
paula_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn 08 sie, 2011 15:25
Lokalizacja: Węglówka

Post autor: paula_k »

Hej :)
Paulina, lat 21, zdiagnozowana celiakia 4 tyg temu. Mam nadzieję, że uda mi się przyzwyczaić do tego schorzenia.
Pozdrawiam :)
katrzyna69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt 12 sie, 2011 07:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: katrzyna69 »

Cześć

Jestem mamą 9-letniego Grzesia, u którego właśnie zdiagnozowano celiakię. Uczymy się diety bezglutenowej, chociaż łatwo nie jest, bo synek bardzo wybredny był od urodzenia. Pozdrawiam wszystkich.
bajsarka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob 07 maja, 2011 23:47
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: bajsarka »

Cześć,

już pisałam coś kiedyś na tym forum, ale dość narwanie chciałam uzyskać radę i nie przedstawiałam się wtedy, a chciałabym, żeby było tak, jak być powinno, więc robię to teraz:) Mam na imię Ania, mam prawie już 20 lat i jestem studentką z Wrocławia. Na diecie bg jestem od paru miesięcy i tak naprawdę to dopiero uczę się życia z celiakią i dietą. Mam nadzieję, że uda mi się tutaj czasem zaglądać, mimo ciągłego braku czasu :)

Pozdrawiam wszystkich!:)
ODPOWIEDZ