Tani i Pyszny Makaron bezglutenowy

Tu można umieszczać ogłoszenia drobne. Podlegają one wstępnej moderacji. Za ich treść Stowarzyszenie nie odpowiada.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
sylwia28
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz 04 sty, 2009 11:10
Lokalizacja: Łódź

Tani i Pyszny Makaron bezglutenowy

Post autor: sylwia28 »

Bardzo polecam gdyz sama go jem
Sprowadzam makaron ze sklepow w Anglii, nie tylko moge zakupic makarony ale i pyszne slodycze np.kokosanki w czekoladzie za 9 zl ,
Prosze zainteresowanych na strone allegro tytul makaron bezglutenowy cena 9.90 ale prosze zauwazyc ze az 500 g gdzie 250 g kosztuje czasem ponad 10 zl , chce go sprzedac bo mam go za duzo dla siebie - sam jestem chora na celiakie.:)
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn 05 sty, 2009 14:43 przez sylwia28, łącznie zmieniany 1 raz.
Gośka lost
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: wt 09 gru, 2008 20:10
Lokalizacja: ok. Rzeszowa

Post autor: Gośka lost »

A możesz mi powiedziec jak by wyglądała przesyłka?
sylwia28
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz 04 sty, 2009 11:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: sylwia28 »

Przesyłane jest zgodnie z cennikiem poczty polskiej w zależności od wagi minimalna cena to 8.5 zl ale jeśli jesteś z lodzi możesz przyjechać i odebrać osobiście
sylwia28
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz 04 sty, 2009 11:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: sylwia28 »

mam nadzieje ze sie zrozumieliśmy są to produkty z Anglii które chce sprzedać w Polsce
pariko
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 18:28
Lokalizacja: Krk

Post autor: pariko »

Chciałam zaznaczyć że za 4zł mogę kupić pakę makaronu a Auchanie w Krakowie na 10000% bezglutenowego. Tak - cena 4zł!!!! dlatego nie opłaca się kupować z zagranicy albo innych firm. Polecam
Joanna PW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: śr 02 lis, 2011 15:32
Lokalizacja: Przyszowice k/Gliwic

Post autor: Joanna PW »

pariko,
co to za makaron i z jakiej firmy ??? bo ja płacę dużo więcej- niestety, ale nie wiem czy taki sam.
Mama Mateusza który jest na diecie bezglutenowej od 21 lat
sunshine
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 53
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 21:56
Lokalizacja: Poznań

Post autor: sunshine »

Joanna PW pisze:pariko,
co to za makaron i z jakiej firmy ??? bo ja płacę dużo więcej- niestety, ale nie wiem czy taki sam.
Podejrzewam, że chodzi o makarony kukurydziane Sam Mills. Sama takie kupuję, w Auchan w Swadzimiu paczka 500g kosztuje 4.50zł.
ODPOWIEDZ