Mój kanał na YouTubie - Celiak w Podróży :)

W tym dziale prosimy zamieszczać linki do blogów o tematyce bezglutenowej.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zyziu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn 08 lut, 2016 14:43
Lokalizacja: Tarnów

Mój kanał na YouTubie - Celiak w Podróży :)

Post autor: Zyziu »

Jeśli ktoś miałby czas i ochotę, to zapraszam na mój kanał :). Z założenia miał traktować o bezglutenowych podróżach, i w zasadzie tak jest, choć nie zawsze mam śmiałość mówić do kamery, walcze z tym i na pewno z każdym kolejnym odcinkiem(podróżą)bedzie więcęj informacji o tym jak radzę sobie z bezglutenowymi zagranicznymi podróżami :).Zwykle są to 2-3 dniowe wypady samolotem, tak żeby móc się zmieścic do bagażu podręcznego i zabezpieczyć prowiant na cały okres eskapady :). Przyznam że na początku choroby (diagnoza luty 2016) nie wyobrażałem sobie możliwośći podróżowaniu samolotem, tym bardziej kiedy mamy do dyspozycji tylko bagaż podręczny (10kg), w którym to musiał bym zmieścić coś do ubrania, bezglutenowy prowiant i sprzet foto-video :).Z czasem wiem że jest to jak najbardziej wykonalne - co nie zmienia faktu że nasza choroba jest dość uciążliwa, szczególnie w podróży, i zawsze towarzyszy mi lekki stresik jak sobie poradzę ;).Chętnie też poznam opinie innych podróżujących bezglutków :), jak sobie radzą z zagranicznymi podróżami :)?. Jak przystało na bezglutka, kanał nazywa się cieliak w podróży :)
https://www.youtube.com/channel/UC9n8yP ... subscriber
Pozdrawiam Serdecznie :)
YT: Celiak w Podróży
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8102
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Mój kanał na YouTubie - Celiak w Podróży :)

Post autor: Leeloo »

Absolutny sztos :batman:
ODPOWIEDZ