Międzynarodowy Dzień Celiakii - 21 maja, Warszawa

Organizowane przez Stowarzyszenie i inne.

Moderator: Moderatorzy

dorota krypa
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: wt 04 paź, 2005 12:15

Post autor: dorota krypa »

Szkoda,że nie mogłyśmy przyjechać z moją córką na tą imprezę ,ponieważ miała Komunię Sw.
bogienka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt 25 paź, 2005 21:00
Lokalizacja: W-wa

Post autor: bogienka »

Dziękuję za piknik. Było... pysznie!!!
Gratulacje dla Organizatorów i pełne uznanie za profesjonalizm i pracowitość :=D>: :=D>: :=D>: :=D>:
Awatar użytkownika
little-angel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: pn 26 gru, 2005 22:35
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: little-angel »

ja mam pytanko co do koszulek :) można jeszcze zamówić? to tak dla tych, ktorym nie udalo się dojechać...
Welcome to Broken Hearted Airways. Thank you for crashing and burning with us today.
elola
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: pn 24 paź, 2005 17:38
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: elola »

No i jeszcze wspomniana książka... Pewnie też będzie trochę chętnych.
Nie mogłam przyjechać. Podróż w obie strony jednego dnia to ponad moje fizyczne siły.
Napiszcie proszę czego nowego dowiedzieliście się o producentach i konkretnych towarach.
Olesia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 16:57
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Olesia »

a ja wpadłam około 18 i wszyscy się na mnie jakos dziwnie patrzyli ...
zaczynajcie! czas dokończy!
Obrazek
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Było świetnie, wróciłam zmęczona ale zadowolona. Byłam w domu ok północy :D
Myślę, że nawiązane znajomości i kontakty zaowocują w przyszłości.
Cieszę się, że rozpoczęliśmy akcję z petycją.
Szkoda, że pogoda nie dopisała i szkoda, że nie było nas więcej.

Zapraszam wszystkich do albumu „Imprezy, spotkania, wydarzenia - wszystko co warte uwiecznienia”

Kfiatku dobrze, że przypomniałaś mi akcję z dziadkiem antyglobalistą :lol:

Gorąco pozdrawiam wszystkich których poznałam :D/
Ostatnio zmieniony pn 22 maja, 2006 21:22 przez Agniesia, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

olesia czemu mówisz że wszyscy dziwnie patrzyli? jeśli o mnie chodzi była ciepła atmosfera pomimo pogody
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

To ja od razu zapewnię wszystkich, że i koszulki, i książki pani Beck będą do kupienia w forumowym sklepie, niestety nie mam pojęcia, w jakim czasie, ale mam nadzieję, że szybko :D
Jak dla mnie - impreza bardzo udana, mimo pogody w kratkę.
Wielkie brawa dla Fundacji i jej głowy - Gosi :=D>: :=D>: :=D>: :=D>:
Obrazek
Olesia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 16:57
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Olesia »

ech, no byłam około 18 a tam juz prawie nikogo nie było, znowu zaczeło padac ... no trudno,nastpenym razem moze uda mi sie nie miec"waznego spotkania" przed taka impreza.Podeszłam nawet do grupki dziewczyn i pytam,czy ktoras z Was to z forum ale chyba nie bo jakos tak dziwnie sie spojrzały ;) ciesze sie,ze fajnie sie bawiliscie :) pozdrawiam :)
zaczynajcie! czas dokończy!
Obrazek
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

Agniesia pisze: Zapraszam wszystkich do albumu „Imprezy, spotkania, wydarzenia - wszystko co warte uwiecznienia”
Obejrzałam! :D Jest dowód, że impreza się odbyła :D Brawa dla zmyślnej istoty, co wzięła aparat ze sobą, bo mnie się udało zapomnieć...
BTW, co z moim zdjęciem z Pascalem, co mi je Piotr strzelił? :wink: Wyszło w końcu?
Agniesia pisze:Kfiatku dobrze, że przypomniałaś mi akcję z dziadkiem antyglobalistą :lol:
No akcja była piękna :D Zapomniałam dodać, że to chyba ty głównie mu odpowiadałaś, budząc tym mój szczery podziw - bo ja zwłaszcza po pytaniu "co to znaczy genetyczna" jakoś zaniemówiłam z wrażenia i nie byłam w stanie inteligentnie odpowiedzieć :lol: Nie pamiętam tylko, jak ta scenka się skończyła - nie wiem, może ja gdzieś szłam wtedy i dlatego reszta mi umknęła? Czy to dziadek sobie poszedł? Nie pamiętam, normalnie czarna dziura... Niestety, tak wygląda większość moich wspomnień z wczoraj - oderwane scenki przeplatane etapami amnezji :wink:

Olesia, szkoda że byłaś, jak ja już poszłam. Trzeba było podejść po prostu do namiotu Fundacji, tam by ci powiedzieli, kto jest z forumowiczów... No ale teraz to już musztarda po obiedzie.
Ostatnio zmieniony pn 22 maja, 2006 22:01 przez kfiatek, łącznie zmieniany 2 razy.
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
bogusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Katowice

Post autor: bogusia »

No to teraz kolej na moją relację.Katowicka ekipa liczyła 8 osób( z przyjezdnych był to chyba najliczniejszy skład - ale mogę się mylić).W pociągu poznałam vixi ,a Ona załogę --TPD-owiczów.Warszawa przywitała nas deszczem,ale nie zepsuło nam to humorów.Dotarlismy na Rynek akurat na początek imprezy.Nie odmówiłam sobie zapoznania się z członkami Fundacji i niektórymi forumowiczami,a z rozpoznaniem nie miałam żadnych problemów.Nasza ekipa zwiedziła oczywiście wszystkie stoiska konsumując co sie dało( a dało się sporo i nieustannie).Nastoletnia celiakowa część TPD-owskiego zespołu bawiła się wyśmienicie,a my razem z nimi(chociażby przy przeciaganiu liny).Oczywiście wielką atrakcją był występ Pascala(zdjęcia i autografy oglądane były niemal całą drogę powrotną).Młodsza część ekipy wzięła w całości udział w konkursie wiedzy o celiakii zdobywając super nagrody. Wykorzystując pobyt w stolicy zwiedziliśmy przy okazji Zamek Królewski(mam nadzieję, że organizatorzy nie mają nam za złe chwilowego zniknięcia, ale w tym czasie były zabawy dla maluchów).Przedział w pociagu,którym wracaliśmy był prawdziwie bezglutenowy-tematy,emblematy(koszulki i znaczki) oraz zapachy(produktów oczywiście). Jaki był ten Dzień ?-superowy jak określiła go nasza młodzież i nareszcie NASZ.
Tak więc dziękujemy organizatorom za ogrom pracy jaki włożyli,żeby taka impreza się odbyła.Nie mogliśmy pomóc bezpośrednio,ale nie mogło nas też zabraknąć w takie święto.
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

Wielkie dzięki Małgorzacie i wszystkim którzy przyczynili się do organizacji dnia. Było to bardzo ważne wydażenie. Miło było poznać was celiaczków i nie tylko, porozmawiać, degustować pyszności które nam przygotowały firmy, porozmawiać z lekarzem, złożyc podpis na petycji :) Dziękuję mojej towarzyszce podróży za dotrzymanie towarzystwa ;) Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

Bogusiu dzięki też tobie za ten dzień było z wami superowo mówiąc młodzieżowo - pozdrów całą rodzinę. Myślę, że w następny taki dzień nasza ekipa też będzie taka silne ba może nawet bardziej i tym razem zajmiemy cały wagon :D
Awatar użytkownika
Joanna
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 62
Rejestracja: pt 16 sty, 2004 11:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Joanna »

Jejku! Jak czytam Wasze relacje to czuję się jakbym tam była! :D
Cieszę się, że się wszystko udało. Mam nadzieję, że uda mi się być za rok razem z Wami (już się zaczynam szykować :lol: ).
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Czekam na dalsze wrażenia i przepis Pascala ze szczegółami :D
Awatar użytkownika
Anna Frączek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: sob 01 kwie, 2006 22:25
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anna Frączek »

Agniesia pisze:Cieszę się, że rozpoczęliśmy akcję z petycją.
Też się cieszę. Proszę o zamieszczenie wzoru tej petycji na forum, żebyśmy mogli zbierać podpisy w naszych miastach.
Obejrzałam zdjęcia :D Szkoda,że nie mogłam być z Wami. Myślę, że następnym razem uda mi się z Wami spotkać. Pozdrawiam
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
ODPOWIEDZ