Międzynarodowy Dzień Celiakii II

Organizowane przez Stowarzyszenie i inne.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Spodobała mi się propozycja ,,zaistnienia" celiakii jako problemu w telenoweli.Może warto napisać do twórców seriali a nóż zainteresuje ich temat.,,Na dobre i na złe" to chyba najlepszy wybór.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
Janis_J
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz 18 cze, 2006 11:25
Lokalizacja: ..

hm, może coś bym pomogła ...

Post autor: Janis_J »

joł

może bym coś skombinowała... mam też znajomych w kapelach.... podejrzewam, że jeśli mają wolne, to chętnie przyjadą.... tylko martwi mnie to co piszecie o innych kosztach.. no, to by musiał ktoś porozmawiać na miejscu już o szczegółach, pozwoleniu i technicznych sprawach. ale nic nie obiecuje. najpierw z nimi obczaję czy są wolni :) jakby coś to ja tesh gram na gitarze elektrycznej :) hihi.
..::forgive and forget and you will never regret::..
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Dzisiaj w gazecie ,,Fakt" ukazał się artykuł o Andrzeju Turskim-prezenter Panoramy.Okazuje się,że jego córka jest na diecie bezglutenowej,w tej chwili ma 30 lat.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Info mam nadzieję uda się wykorzystać ;)
"Zadziałane" w tej sprawie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Małgorzato widzę,że działasz ostro:)Wszystkie nowinki są ważne.Wybieramy się w tym roku na Dni ..,myślę że przy takich organizatorach będzie super i ciekawie.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

salcia pisze:myślę że przy takich organizatorach będzie super i ciekawie.
oj, ja co do tego nie miałam i nie mam żadnych wątpliwości :)
glutato
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 81
Rejestracja: pn 07 sie, 2006 02:06
Lokalizacja: Kraj

Post autor: glutato »

Gdzie najlepiej zaparkowac ?
pola
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw 19 kwie, 2007 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pola »

Witam! Szukam informacji, kiedy odbęda sie dni celiakii w tym roku. Chyba nieudolnie, bo nie znalazłam. Czy możecie poratować? Kiedy i gdzie?
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

2 czerwca (a tu link do posta informującego: post Małgorzaty)
Ostatnio zmieniony czw 10 maja, 2007 15:57 przez Sheep, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
pola
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw 19 kwie, 2007 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pola »

Dzięki! Teraz wiem wszystko! ;)
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Czy możecie podać nazwe ulicy-takiej opcji jak Rynek Nowego Miasta nawigacja nie znajdzie:)
Ostatnio zmieniony czw 10 maja, 2007 16:58 przez salcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
tyqua
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 13:24
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: tyqua »

Hej. Ja się raczej nie wybieram, za daleko jak dla mnie (targać męża i dzidziusia, uff...). Ale chętnie porozwieszam plakaty w Gdańsku, jeśli takowe przewidujecie.
Awatar użytkownika
Grażyna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 340
Rejestracja: ndz 13 lut, 2005 22:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Grażyna »

Na sam Rynek Nowego Miasta nie da się wjechać samochodem. Trzeba parkować na sąsiadujących uliczkach. Są dwie możliwości:
- jadąc od ulicy Wybrzeże Gdańskie skręcić w ul. Konwiktorską, z niej w Zakroczymską i tam w okolicy kościoła szukać miejsca.
- jadąc od ul. Generała Andersa skręcić w ul. Muranowską, która przechodzi w ul. Konwiktorską i jak wyżej: z Konwiktorskiej skręcić w Zakroczymską (lub równoległe uliczki Fondamińskiego i Dolańskiego) i tam gdzieś parkować.
Ponieważ odczytuję z mapy, nie pamiętam, czy czasem nie ma jakiegoś zakazu skrętu. Rzadko jeżdżę samochodem w tamte rejony, jeśli, to korzystam z tej pierwszej wersji
Awatar użytkownika
Anna Frączek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: sob 01 kwie, 2006 22:25
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anna Frączek »

Czy ktoś z Kielc lub z najbliższej okolicy wybiera się do Warszawy? Bo chyba będę musiała pojechać pociągiem. A może jakiś bus jeździ na tej trasie?
I jeszcze jedno: czy znany już jest plan imprezy, tj. mniej więcej godziny trwania, bo muszę zaplanować podróż
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Impreza w godzinach 12 - 19, jak w zeszłym roku, ale my oczywiście będziemy już od godzin porannych, jakby ktoś mógł i chciał być wcześniej - zapraszam, sami swoi :D
Obrazek
ODPOWIEDZ