Międzynarodowy Dzień Celiakii II

Organizowane przez Stowarzyszenie i inne.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Pole Mokotowskie rozważaliśmy już poprzednio - niestety odpada, bo w tym czasie są po prostu juwenalia, a to raczej nie ten klimat :D (piwo póki co jest glutenowe :D )

A Torwar - to miejsce na duże, ale raczej zamknięte imprezy, a nam przecież chodzi o to, żeby przyszło jak najwięcej osób, także postronnych, które mogą się przy okazji czegoś dowiedzieć. Nie da się ukryć, że okolice Starówki to świetna lokalizacja, tam zawsze są tłumy...
Obrazek
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

Małgorzata pisze:okolice Starówki to świetna lokalizacja, tam zawsze są tłumy...
A Plac Zamkowy? Chodziła mi jeszcze po głowie Agrykola...
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Plac Zamkowy też jest ok., zaliczam go w obręb Starówki (tak jak Rynek Nowego Miasta :D ),
Agrykola odpada z tego samego powodu co Pole Mokotowskie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

Małgorzata pisze:Plac Zamkowy też jest ok., zaliczam go w obręb Starówki (tak jak Rynek Nowego Miasta :D ),
Ale IMHO Plac Zamkowy, ewentualnie Rynek Starego Miasta, jest lepszym punktem niż Rynek Nowego Miasta (wydaje mi się, że jest tam większy przepływ ludzi). Nie wiem tylko, czy trudniej pod jakimś względem (koszty?) załatwić imprezę np. na Placu Zamkowym, niż na Rynku Nowego Miasta?
Małgorzata pisze:Agrykola odpada z tego samego powodu co Pole Mokotowskie :D
No tak właśnie przypuszczałam, dlatego napisałam, że "chodziła" mi po głowie, a nie że "chodzi" :) Jak napisałaś o Juwenaliach, to przyszło mi do głowy, że to chyba nie jest realny pomysł.
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Doruś
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt 19 wrz, 2006 18:06
Lokalizacja: Gryfino

Post autor: Doruś »

Jestem pod wrażeniem. Naprwdę.!!!!!!!!!!!! Wszystkie pomysły są genialne. Co do tych firn produkujących dla nas zywność i tych, które są dla nas w jakiś sposób przyjazne można by było jakoś odznaczyć. Jakiś nasz dyplom lub mała odznaka. Vo taka mała inicjatywa. :) Bo już wszystko zostało i tak poruszone. Mam nadzieje, że w tym roku będę mogła przyjechać.

[ Dodano: Nie 28 Sty, 2007 21:01 ]
Przyszedl mi do głowy inny pomysł. Skoro mamy tu na forum ludzi o takich muzycznych uzdolnieniach lub kontakatach. To może uda nam się napisać piosenkę, coś alla "Hymn" dla Diabetyków. mozna też zrobić wystawę zdjęć z wyjazdów. pokazać ludzi, że my też normalnie żyjemy i, że nie muszą się nas bać. Pozdrawiam wszytkich.
Carpe Diem
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Pisałaś coś o Niemcach...
Judyta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr 24 sty, 2007 14:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Judyta »

cześć i czołem!!!

Ja się zobowiązuję pogadać ze znajomą z TV żeby puściła do Warszawy wici o tym wydarzeniu. Myślę że na pewno ktoś się zjawi. Poza tym za wiele chyba nie pomogę, bo się pewnie nie dam rady ruszyć z moim maluchem do Warszawy... Nie wiem tez jak to wygladalo w zeszlym roku, gdzie mam szukac czegos na ten temat???
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Judyta pisze:Ja się zobowiązuję pogadać ze znajomą z TV żeby puściła do Warszawy wici o tym wydarzeniu.
Justyno, poproszę Cię o bliższe informacje na ten temat - kim jest ta osoba w TV itp, może być na pw.
A jeśli chodzi o MDC w zeszłym roku tu są zdjęcia:

http://www.fundacjaceliakia.pl/galerie/mdc/

a tu komentarze i relacje:

topics30/miedzynarodowy-dzien-celiakii- ... 50,165.htm
Obrazek
Judyta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr 24 sty, 2007 14:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Judyta »

MAlgosiu, Obejrzalam, przeczytałam i jestem całkowicie zwalona z nóg. Jesteście niesamowite. A pomysł z Pascalem po prostu rewelacyjny. Myślę że wszystkie ubiegłoroczne pomysły powinny być wzięte pod uwagę i w tym roku. A jeśli się da, to Pascala zaproście znowu!!!! Koniecznie!!!
Co do przyjaciółki z TV to szefowa archiwum we Wrocławskim oddziale. Nie jest to nikt bardzo wpływowy, ale jeśli podrzuci temat, to myślę, ze TV się tym zainteresuje. Co jakiś czas Ola bywa w Warszawie również więc ją poproszę żeby o nas pamiętała. Muszę tylko wcześniej wiedzieć kiedy konkretnie i gdzie się odbędzie impreza.
Naprawdę jeszcze raz, jestem tak zaskoczona, że chyba do jutra ie dojdę do siebie i już czekam na męża żeby się z nim tym wszystkim podzielić!!!
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Dzięki Judyto za miłe słowa :) Mam nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze fajniej i że jednak uda się Wam przyjechać, bo myślę, że warto. ;)

A co do Twojej znajomej bądźmy w kontakcie - bliżej imprezy, kiedy będą już jakieś konkrety poprosimy ją o pomoc.
Obrazek
Judyta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr 24 sty, 2007 14:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Judyta »

Wlasnie rozmawialam z mezem i chyba jest realna szansa ze przyjedziemy, tym bardziej ze mam swietna koleżankę w Warszawie, której facet (a propos znajomości) jest reżyserem i robi teraz ten nowy serial: "Dwie strony medalu" więc może dzięki niemu udałoby się kogoś znanego zaprosić. Będę główkować:) Strasznie się cieszę że jesteście!!!!
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Judyto, bardzo mi się podobają Twoje znajomości, coraz bardziej :D
Obrazek
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

Judyta pisze:chyba jest realna szansa ze przyjedziemy
Ja chyba też przyjadę :D
A tak przy okazji - czy ktoś jadąc własnym autkiem będzie przejeżdżał przez teren woj. wielkopolskiego i/lub łódzkiego, np. przez Kalisz, Konin bądź Sieradz? Szukam dogodnego środka transportu, zwłaszcza w drodze powrotnej :)
Awatar użytkownika
re_mike
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn 05 mar, 2007 17:38
Lokalizacja: W-wy

Post autor: re_mike »

Moim zdaniem Plac Zamkowy to genialny pomysł, uważam że wszyscy ludzie powinni o tym wiedziec, ale moze by nam sie udalo, poprosic np. firme Smak życia zeby zrobila stragany i kazdy mogl bym sprobowac czegos bezglutenowego i sie przekonac ze to wcale nie jest zle ;D. A co dalej ;D To wszyscy macie racje najlepie gdyby bylo dze zamieszanie medialne, moze wtedy firme ktore nie daja ostrzezen pomysly by o nas i zaczna naklejac przekroslony klos :D
Ostatnio zmieniony pn 05 mar, 2007 19:12 przez re_mike, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Zmiana terminu imprezy!

Post autor: Małgorzata »

Uwaga - nastąpiła zmiana terminu naszej imprezy:

II Międzynarodowy Dzien Celiakii odbędzie się w Warszawie na Rynku Nowego Miasta
2 czerwca

To już pewne informacje, więc rezerwujcie ten termin :D
O szczegółach będzie później.
Obrazek
ODPOWIEDZ