II MDC - informacje

Organizowane przez Stowarzyszenie i inne.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Janis_J
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz 18 cze, 2006 11:25
Lokalizacja: ..

odp

Post autor: Janis_J »

hm, mój drogi, ale własnie kilka dni temu okazało się, że egz mam przesuniety na 16stego. Co mnie BARDZO ucieszyło, i z tej radości postanowiłam wpaść już jutro :-) tak jak napisałam, to taki powrót do przeszłości troszke dla mnie............ i dobre wspomnienia i takie sobie.... ale mimo wszystko mam trochę sentyment ... Do zobaczonka.. (ciekawe jak cie poznam , bo po avatarze to ciężko będzie :P)
Ostatnio zmieniony czw 31 maja, 2007 05:34 przez Janis_J, łącznie zmieniany 1 raz.
..::forgive and forget and you will never regret::..
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

Musze Wam zyczyc owocnej pracy i zabawy na MDCII, bo ja jak juz gdzies wspominalam wyjezdzam w sobote rano na wesele(zeby choc bylo na miejscu to bym jakos dotarla). Wczoraj przy okazji rozwieszania plakatow mialam okazje porozmawiac z kilkoma osobami kupujacymi zywnosc bezglutenowa i sluchajcie-niewiedza ludzi na temat tego co im jest lub co jest ich bliskim jest ogromna...tak, ze moze choc ktokolwiek sie doedukuje cokolwiek dzieki takiemu spotkaniu. Ludzie kompletnie nie potrafia skorzystac ze zdobyczy techniki(jak np internet) nie potrafia rozmawiac z lekarzami i w ogole do tego sa strasznie pesymistycznie nastawieni do rzeczywistosci glownie z niewiedzy i nieumiejetnosci zdobycia tej wiedzy. Tak, ze wielkie pole do popisu przed MDCII.
Poza tym wlasnie sprawdzalam prognoze pogody. Jest nadzieja, ze bedzie idealna, tzn nie upalnie(max 25oC), moze gdzies tam przeleciec jakis deszczyk, ale raczej niewielki, wiatr troche moze silniejszy niz dzis, zachmurzenie umiarkowane z przejasnieniami, wiec chyba tym razem aura nie pokrzyzuje planow organizacyjnych.
Pozdrawiam i czekam na relacje.
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

anakon pisze:Musze Wam zyczyc owocnej pracy i zabawy na MDCII, bo ja jak juz gdzies wspominalam wyjezdzam w sobote rano na wesele(zeby choc bylo na miejscu to bym jakos dotarla).
Buu :( A ja miałam nadzieję na jakiś kontakt w realu dla odmiany :(
anakon pisze:Poza tym wlasnie sprawdzalam prognoze pogody. Jest nadzieja, ze bedzie idealna, tzn nie upalnie(max 25oC), moze gdzies tam przeleciec jakis deszczyk, ale raczej niewielki, wiatr troche moze silniejszy niz dzis, zachmurzenie umiarkowane z przejasnieniami, wiec chyba tym razem aura nie pokrzyzuje planow organizacyjnych.
A moja najczęściej używana prognoza pogody trochę mniej optymistyczna :( http://meteo.icm.edu.pl/ (trzeba kliknąć na mapce na Warszawę, otworzy się w osobnym okienku godzinowa prognoza pogody).
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Awatar użytkownika
Pinhead
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 95
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 19:15
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Re: odp

Post autor: Pinhead »

Janis_J pisze:hm, mój drogi, ale własnie kilka dni temu okazało się, że egz mam przesuniety na 16stego. Co mnie BARDZO ucieszyło, i z tej radości postanowiłam wpaść już jutro :-) tak jak napisałam, to taki powrót do przeszłości troszke dla mnie............ i dobre wspomnienia i takie sobie.... ale mimo wszystko mam trochę sentyment ... Do zobaczonka.. (ciekawe jak cie poznam , bo po avatarze to ciężko będzie :P)
OK oficjalnie stwierdzam ze avatar bedzie jak najbardziej pomocny, gdyz zaloze koszulke z Hellraisera :P (choc i tak pewnie bede latal w koszulce mdc)
Obrazek
Na diecie od 12.08.2002
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

Kurcze, chyba bede musiala odszczekac ta pogode na jutro...wlasnie zajrzalam na szczegolowa i zmienilo sie dosc diametralnie. Pokazuja jakas nieziemska ulewe od ok12 do 20...i ogolnie sporo sie ochlodzi. Ubierzcie sie na cebulki, bo moze byc ciezko...Mam nadzieje, ze te paskudne prognozy im sie nie sprawdza...

Z reszta zobaczcie sami:
http://meteo.icm.edu.pl/
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

No trudno, trzeba wziąć kalosze, płaszcze p.deszczowe itp. I trzymać kciuki, może te złe prognozy się nie sprawdzą.
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Janis_J
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz 18 cze, 2006 11:25
Lokalizacja: ..

...

Post autor: Janis_J »

a ja to mam w nosie i ubieram sie lekko :-) i bede w białych spodniach :)) chyba ze naprawde bedzie zimno, to jeansy i jasnobrązowa kurtka z pagonami :-))


ja już wybywam z pracki i sunę na pociag :-)

do jutra @ll


JJ
..::forgive and forget and you will never regret::..
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Qrcze, gdzie wy nocujecie wszyscy...? Też bym przyjechał wcześniej, ale nie mam zaprzyjaźnionej stajenki w Warszawie, do której mógłbym przybyć <aniol>
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

My wsiadamy w pociąg jutro z Poznania o 5.35. Może ktoś będzie w Warszawie Centralnej po godz. 9.00 ?? To razem wybralibyśmy się na rynek? W kupie raźniej :D
Obrazek
sisi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 152
Rejestracja: czw 02 lis, 2006 21:21
Lokalizacja: Łódź

Post autor: sisi »

No to juz teraz sama niewiem
Jeśli będzie padało to my niestety odpadamy bo tylko się umeczę z dzieciakami :(
Kurcze no...
Martusia 04.10.2005r - wciąż diagnozowana...
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Dajcie spokój, przecież nie zapowiadają ulewy!

Przyjeżdżajcie. Jeśli będą opady to wieczorem i przelotne.
W ogóle nie ma się czym przejmować. A dzieci zajmą się swoimi sprawami w namiocie plastycznym :D
Obrazek
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Nie jesteśmy z cukry przecież. :D Ja na wszelki wypadek biorę dla dziecka plastikowy płaszczyk p.deszczowy, a ja... wyschnę, przecież będzie gorąca atmosfera, no nie?
Rafal_tata pisze:Qrcze, gdzie wy nocujecie wszyscy...?
No, ja w domciu, wyruszamy dopiero jutro. Właśnie wróciłam z pracy, trochę późno na wyjazd dla takiego świeżego kierowcy jak ja. Tylko szkoda, że nic nie pomogę, znów jak darmozjad jakiś, na gotowe przyjadę. :oops:
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

A ja już w Warszawie :D Nocuję u cioci razem z córcią.
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

A ja z niecierpliwością czekam na relację z przebiegu imprezy :027:
Obrazek
sisi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 152
Rejestracja: czw 02 lis, 2006 21:21
Lokalizacja: Łódź

Post autor: sisi »

A ja jestem zła!!!
W Łodzi leje od samego rana i niestety zrezygnowaliśmy z imprezki
Za tydzień chrzcimy naszą panienkę i nie chcieliśmy by nam się dzieci poprzeziębiały :(

Czekam więc z wielką niecierpliwością na relacje :)
Martusia 04.10.2005r - wciąż diagnozowana...
ODPOWIEDZ