Napisali o IIMDC

Organizowane przez Stowarzyszenie i inne.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

ak nigdy nie kupuję NAJ to dziś kupiłam :D
Ja też! A potem chwaliłam się w pracy. Nie gazetą, ale artykułem... :D
Rafal_tata pisze:Na was też tak dziwnie patrzą, jak kupujecie prasę kobiecą?
No... Znam gorsze przypadłości. ;) Ale "Naj" kupiłam pierwszy raz w życiu. Dla Małgosi... :D
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

kabran pisze:No... Znam gorsze przypadłości.
chodziło mi o mnie :D jak wchodzi taki nieogolony facet i prosi o Olivię, a potem o Naj, to zaczynają się w końcu przyglądać :P
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Wiem, o co Ci chodziło, zrozumiałam. :D ;) To może wybieraj samoobsługowe kioski? BTW przecież dla żony mogłeś kupować, nie? :)
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

To lece kupic to naj, bo Oliwie mam juz w nadmiarze, nawet moj malzonek postanowil mnie odanonimowic i wrzucil mi fotke z Oliwii w avatara.
Pozdrawiam usmiechajac sie ze zdjecia razem z moim ponoc bardzo fotogenicznym dzieckiem (zeby nie bylo watpliwosci to nie Ola jest na diecie tylko ja...tak zeby nie bylo zbyt prosto).

[ Dodano: Pią 20 Lip, 2007 11:46 ]
Juz przeczytalam to co bylo w linku do NAJ, tez bardzo fajna sprawa, moze mniej obszerna i bardziej skrotowa, ale super, do tego dobrze, ze sa pod spodem linki, moze wiecej osob zainteresowanych dostanie sie na strone i dowie czegos wiecej. Tekst o przewrazliwionej mamie tez niestety bardzo aktualny,choc co w takim wypadku trzeba przejsc wiedza chyba tylko te mamy, ktore przez to przeszly...a gazeta nie odda dramaturgii w jakiej sie to rozgrywa.
Pozdrawiam (ciekawe, czt to jedno zdjecie Malgosiu tez wymagalo tyle czasu co te do Oliwii-czyli jakies 3-4h...)
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Nie, zdjęcia do "Naj" nie trwały tak długo :)
Dzięki artykułowi parę osób uświadomiło sobie problem - mam tego dowody, co bardzo mnie cieszy. Czasem warto się poświęcić :D (bo w artykule pan ze mnie zrobił niezłą kurę domową co to garnki po kuchni rozstawia, ale co tam ;)) , szkoda tylko, że nie uwzględniono moich poprawek do artykułu i są małe błędy..
Ale ogólnie - myślę, że było warto.
Niedługo nowa niespodzianka w innym medium ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ