Bardzo fajne MDC II

Organizowane przez Stowarzyszenie i inne.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

GUTEK pisze:GosiuM moim synom bardzo podobały się warkoczyki twojej Asi
o! to miłe :) Zaplecenie takich warkoczyków zajmuje mi ok. godzinki. Asia ogląda wtedy bajki w TV, bo inaczej by nie usiedziała. Zaletą jest to, że przez kilka dni mam spokój z rozczesywaniem włosków :D
Sheep pisze:a za rok robimy własne stoisko z zupą czy innymi plackami
ten pomysł zapewne jak większości i mi się bardzo podoba.
A wracając jeszcze do pogody to właściwie każdego roku jest lepsza, bo w zeszłym roku ze względu na pogodę do Warszawy w ogóle nie pojechałyśmy. Za rok będzie jeszcze lepsza, a my z większym doświadczeniem :)
Awatar użytkownika
Ola*
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 10:41
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ola* »

Było naprawdę świetnie! Najfajniejszą sprawą oczywiście był fakt, że mogłam Was wszystkich poznać. Fajnie teraz umieć przyporządkować twarz do nicka forumowego :)
Impreza była super, przez Rynek przewiało się ciągle mnóstwo osób, nawet nie wiem kiedy zleciały te godziny spędzone z Wami.
Strasznie żałuję, że mogłam być tam tak krótko. I że nie było czasu na rozmowy z Wami, że nie udało mi się Was bliżej poznać. Ale wierzę że jeszcze będzie okazja to nadrobić :D :D

Szkoda tylko, że dojazd taki koszmarny :( W sumie spędziliśmy 9,5 godzin w busiku. Dużo bym dała, żeby przeznaczyć ten czas na spotkanie z Wami i na większą pomoc przy organizacji MDC.
Gorące pozdrowienia dla tych wszystkich, którym miałam okazje uścisnąć dłoń, z którymi mogłam wymienić uśmiech, a szczególnie dla tych, z którymi biegałam po Nowym Mieście w poszukiwaniu małoletnich ofiar, który można było "wcisnąć" balonik ;) ;)

Zdjęcia będą - ale po długim weekendzie jak znajdę chwilę.
Paulito
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr 18 sie, 2004 00:51
Lokalizacja: Ruda Slaska

Post autor: Paulito »

Też napiszę kilka słów :)
Decyzja o moim wyjezdzie własciwie w ostatniej chwili, załapałem się na ostatni wolny fotel w busie z TPD Katowice, podróż przyjemna mimo deszczu.
Cieszę się, że poznałem osoby, których wczesniej nie znałem, bądź kojarzyłem tylko z wirtualnego forum. Okazuje się że jednak kilka osób niestety pominąłem, nie udało mi się poznac np.koleżanki, ze stoiska z koszulkami(takiej wysokiej osóbki)
Może gdybym przyczepił sobie identyfikatorek to byłbym mniej anonimowy, no trudno może w przyszłym roku;)
Chciałbym podziękować Bogusi i nieobecnej w Wa-wie p.Władzi za chęc rezerwacji dla mnie miejsca, Oli* za spacerek po Warszawie, Janis za pogawędkę, wszystkim za miłe towarzystwo w drodze na i z "MDC".

pozdrawiam !

http://www.sendspace.com/file/h6072t
http://www.sendspace.com/file/frh1v8
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Hmmm... na stoisku z koszulkami stałam ja, ale raczej nie określiłabym się mianem wysokiej :D Może chodziło ci o córkę Grażyny, która stała obok i zbierała podpisy pod petycją :027:
W każdym razie, ja też żałuję, że nie poznałam ciebie, janis czy jeszcze innych osób z forum :(
Ale niebawem będzie trochę zdjęć ode mnie wrzuconych.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wniebowziety
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 65
Rejestracja: sob 09 cze, 2007 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wniebowziety »

Korzystając z tematu założonego przez Rafała, chciałbym wcisnąć tu też moje zdjęcia z MDC II:
http://foto.geo.waw.pl/ (uwaga album ten utworzyłem dosłownie przed kilkoma godzinami i jak coś się skiełbasi to wszystko moja wina, ale zaraz postaram się naprawić)

Niektórzy już mnie znają z tego i zeszłorocznego MDC jako chłopaka Sheep, pozdrawiam Was wszystkich i dzięki za mile spędzony czas!
Awatar użytkownika
GUTEK
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: ndz 24 wrz, 2006 17:12
Lokalizacja: SIERADZ

Post autor: GUTEK »

No to ja też swoje umieszczę, chociaż głównie robiłam zdjęcia swoim dzieciom, ale może się ktoś zobaczy? http://www.box.net/shared/7nxeuram2x#1:7154377
Przeprasza, że niektóre są niepoodwracane, ale to najprostszy program jaki znalazłam, a poza tym robiłam to po raz pierwszy.
Ostatnio zmieniony ndz 10 cze, 2007 13:07 przez GUTEK, łącznie zmieniany 1 raz.
Na diecie od 15.03.2011
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Widac nogi mojej Moniki:)
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
GUTEK
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: ndz 24 wrz, 2006 17:12
Lokalizacja: SIERADZ

Post autor: GUTEK »

salcia pisze:Widac nogi mojej Moniki:)
na którym zdjęciu?
Na diecie od 15.03.2011
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

A powiedzcie, jak się wam podobają moje i Piotrka (Maklaka) zdjęcia? :P
Może ktoś gdzieś siebie rozpozna?
kliknij TU, aby przejść do albumu
Ostatnio zmieniony pn 11 cze, 2007 21:51 przez Sheep, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Gutek-Moniki nogi widac na zdjęciu nr. 3460,brązowa marynarka i jasne jeansy:)
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
GUTEK
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: ndz 24 wrz, 2006 17:12
Lokalizacja: SIERADZ

Post autor: GUTEK »

:oops: zdaje się, że nie tylko jej obcięłam głowę. Sprawdzałam na innych zdjęciach, których nie wpakowałam do albumu, ale niestety głównymi obiektami są moje dzieci. Zwykle robię zdjęcia jak szalona, ale tym razem byłam bez drugiej połowy i ciężko trzymać w dwóch rękach aparat, baloniki, coś do picia, albo do jedzenia i jeszcze mieć oka na dzieci.
Za to ja siebie i moich synków znalazłam na zdjęciach Taty-Rafała oraz Sheep'a i Piotrka. Bardzo dziękuję.
Może ktoś jeszcze ma zdjęcia?
Zastanawiam się kim był pan z profesjonalnym sprzętem, który namiętnie robił zdjęcia przy każdej aktywności gawiedzi.
Na diecie od 15.03.2011
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

GUTEK pisze:Zastanawiam się kim był pan z profesjonalnym sprzętem, który namiętnie robił zdjęcia przy każdej aktywności gawiedzi.
Był to pan fotograf, który miał robić profesjonalną dokumentację imprezy. Póki co to jeszcze nie wiem, kiedy będą jego zdjęcia do obejrzenia, ale będą.
Obrazek
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Sheep pisze:A powiedzcie, jak się wam podobają moje i Piotrka (Maklaka) zdjęcia?
No, mnie się baaardzo podobają. Profesjonalne są i w ogóle, czuje się ten klimat... :D
Sheep pisze:Może ktoś gdzieś siebie rozpozna?
Ja się rozpoznaję. :P Ale co ważniejsze, rozpoznaję też parę innych osób, które już nie są anonimowe. Fajnie! A ja tak jak Gutek - miałam robić mnóstwo zdjęć, ale dziecko okazało się zbyt absorbujące... :oops: Dziękuję wszystkim, którzy zrobili zdjęciową dokumentację. Jest się czym cieszyć i co wspominać. Oczywiście do przyszłego roku. :027:
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Grażyna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 340
Rejestracja: ndz 13 lut, 2005 22:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Grażyna »

[quote="Paulito"]
Cieszę się, że poznałem osoby, których wczesniej nie znałem, bądź kojarzyłem tylko z wirtualnego forum. Okazuje się że jednak kilka osób niestety pominąłem, nie udało mi się poznac np.koleżanki, ze stoiska z koszulkami(takiej wysokiej osóbki)
/quote]
Rzeczywiście, to była moja córka Kasia <nie> :D
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

GUTEK pisze:Może ktoś jeszcze ma zdjęcia?
Ja mam zdjęcia, ale ponieważ jestem komputerowe beztalencie to mogę je ewentualnie wkleić do albumu do "mojej prywatnej galerii", a widać co niektóre osoby u mnie... widać :D
ODPOWIEDZ