Po II MDC - podsumowanie

Organizowane przez Stowarzyszenie i inne.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Po II MDC - podsumowanie

Post autor: Małgorzata »

Zacznę tak - na początku był deszcz :D
Kiedy pojawiłam się na Rynku Nowego Miasta o siódmej rano byłam bliska rozpaczy - widzieliście może kiedyś rozstawianie namiotów i sceny przez imprezą kiedy leje? Dół totalny... Cóż - mamy po prostu nieprawdopodobnego pecha do pogody... W ubiegłym roku nas nie rozpieszczała, w tym roku mieliśmy nadzieję (czerwiec..). Ale to jest jedyna rzecz, na którą tak naprawdę nie mieliśmy wpływu. A inne?

Według mnie i osób, z którymi rozmawiałam to był po prostu udany Dzien :)
Ze wszystkich okolicznych imprez (a było ich w sobotę multum) mieliśmy największą frekwencję :D
Mam nadzieję, że my jako organizatorzy nie zawiedliśmy - zrobiliśmy WSZYSTKO co w naszej mocy, aby każdy kto był wczoraj na Rynku odczuł, że jest tu ważny i mile widziany, mam nadzieję, że ci co byli są zadowoleni - zarówno nasi sponsorzy, jak i gwiazdy (okazuje się, że mamy szczęście do fajnych osób ;) ), a także Wy wszyscy, którzy byliście (a i osób "przypadkowych" mimo gorszej pogody niż w zeszłym roku było zdecydowanie więcej :D )

Mimo wciąż totalnego zmęczenia (dojść do siebie po czymś takim to dla mnie jakieś dwa dni ;)) nie chciałam czekać z podziękowaniami :)
Mam to ogromne szczęście, że wokół Stowarzyszenia skupieni są po prostu FANTASTYCZNI ludzie. Gdyby nie Wy ta Impreza nie mogłaby się udać (czuję się teraz jak ci, co to na wszelkich galach ze sceny mają podziękować wszystkim za wszystko - zawsze się z tego śmiałam, aż do teraz - rozumiem to, że tak dziękują godzinami, bo wiem co czują!).

Oto ludzie, którzy od podstaw to wszystko zorganizowali (nie jestem w stanie przytoczyć tu wszystkiego tego co poszczególne osoby zrobiły, bo musiałabym pisać chyba do wieczora :D ):
-Grażyna - nasza wspaniała wiceprezes, gotująca z gwiazdami, która dała tego dnia z siebie wszystko (a przed imprezą harowała ze mną jak wół :D )
-Danusia - nasz wielki "Poligraf", bez której nie byłoby plakatów, broszur, ulotek, bannerów itd, a która poza tym jest dla mnie odwiecznym wsparciem duchowym przed, w trakcie i po imprezie :D
-Marysia (Sheep) - nasza nieoceniona skarbniczka, poświęcająca dla Sprawy nawet pisanie pracy magisterskiej :D , z nią można nie tylko konie, ale i owce kraść!!! Poza tym już wkrótce nasza Gwiazda (artykuł w "Oliwii")
-Ania M. - nie znacie jej z forum, ale gdyby nie jej doświadczenie i pomoc wiele rzeczy by się nie udało, zwłaszcza te, które dopiero przed nami (to dość enigmatyczne, ale nie chcę zapeszać, więc nic wiecej nie powiem ;) )
-Iza R. - dziennikarka, to dzięki niej mieliśmy patronaty medialne i całą masę większych lub mniejszych artykułów i wzmianek w prasie, główny "załatwiacz" artykułu w "Oliwii"
-Nastka - to dzięki niej było Pecivarne i Kabaret Grzechu Warty, to ona podała namiar na pana doktora Zimnickiego, który z dalekich Suwałk przyjechał specjalnie na naszą imprezę
-Pinhead - człowiek o wielkim sercu, który przeprowadził spektakularną akcję z plakatami :D , wspiera nas od dawna, a na imprezie był razem z nami do samego konca, do zebrania ostatniego papierka :D

Przy organizacji Dnia pomogli także ogromnie: Pani Monika, kochana i niesamowita wychowawczyni mojego syna, która pracowała z dziećmi w namiocie plastycznym, Ania, która była jej prawą ręką, fantastyczna młodzież z liceum Dąbrowskiego w Warszawie (to ci, którzy zaprazentowali pokaz pierwszej pomocy i pomagali w namiocie plastycznym, członkowie PCK), Piotrek, druga połowa Sheep - był człowiekiem od wszystkiego, do konca z nami. Nie możemy zapomnieć także o Ilonce i Romku, całej rodzinie Grażyny, a także o moim mężu, Marku, który dzielnie trwał przez cały dzien przy ekspresie do kawy :D (a o innej pomocy juz nawet nie wspomnę...). A dzięki panu Stefanowi, który zawiaduje kinem "Wars" mieliśmy już kolejny raz gratis prąd - wielkie ukłony :). Gdyby nie pani profesor Szajewska i Nasz Doktor Dziechciarz nie byłoby porad medycznych, a dzięki paniom dietetyczkom (pani Uli, pani doktor Lange, pani Ani - przepraszam jeśli pomyliłam imię) nie byłoby porad dietetycznych :)

A teraz Ci, którzy z racji miejsca zamieszkania pomogli nam inaczej, a wczoraj byli z nami:
-Rafał_tata - który wciąż mówi, że robi dla nas za mało, a tak naprawdę jest jednym z filarów forum i Stowarzyszenia - to jemu zawdzięczamy nasze logo i wiele innych rzeczy. Rafale - przeprowadź się do Warszawy, a razem przeniesiemy góry! :D
-GosiaM - Mistrzyni Zbierania Podpisów pod Petycją, autorka pytan konkursowych, dobry duch forum i Stowarzyszenia
-Kfiatek - wspierajaca nas od początku, również Gwiazda "Oliwii", autorka tekstów do broszury, na stronę, na którą zawsze można liczyć :D
-Asia S - pomogła bardzo w tłumaczeniach, była już rano z mężem

Było nas więcej - Kabran, Ola z Gwiazdką (Wicemistrzyni Zbierania Podpisów :D ), Bogusia z ekipą, Gutek, Paulito, Piotr Kowalski, Glutato i wielu innych, których przepraszam, że nie wymienię, ale z racji strasznego zabiegania nie każdego dostrzegłam :D

Dziękuję Wam wszystkim. Warto jednak poświęcać swój czas i energię jeśli mimo tak niesprzyjających okoliczności przyrody można zrobić coś tak fajnego.
Żałuję jednej rzeczy - że nie mogłam z każdym z Was spokojnie porozmawiać, zwłaszcza z tymi, których w realu widziałam po raz pierwszy - no, ale to jest już jak najbardziej do odrobienia :D . Myślę, że wkrótce się spotkamy na jakiejś naszej stowarzyszeniowej imprezie :D , o organizacji której zacznę myśleć jak trochę odpocznę.

Jeszcze raz - wielkie dzięki. :D
I jeszcze prośba - niech Ci, którym smakowała na imprezie kawa trzymają kciuki za mojego męża - w środę jedziemy na maraton do Sztokholmu, mam nadzieje, że mimo małej kontuzji dobiegnie do mety. :D
Ostatnio zmieniony ndz 03 cze, 2007 15:04 przez Małgorzata, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Sklerozo ty moja!
Przecież Asia S. była jedną z tych osób, które również bardzo pomogły - tłumaczenia, pomoc w realu przed imprezą (z mężem)- uzupełniłam listę powyżej.
Dziękuję i przepraszam, że zapomniałam, ale chyba jestem usprawiedliwiona - mój mózg pracuje wciąż na zwolnionych obrotach :D Za chwilę pewnie znów sobie o czymś przypomnę :D
Ostatnio zmieniony ndz 03 cze, 2007 15:04 przez Małgorzata, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Danusia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Danusia »

Małgosiu, osobą najbardziej zasługującą na podziękowania jesteś TY!
A za Marka kciuki będę trzymać. Ilonka i Romek też.
Awatar użytkownika
Pinhead
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 95
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 19:15
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: Pinhead »

Popieram przedmowce, wielkim czlowiekiem jestes Ty

Ja? Ja nie mam wielkiego serca, ja mam wielkie ego :P
Obrazek
Na diecie od 12.08.2002
Awatar użytkownika
Ola*
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 10:41
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ola* »

Małgosiu - myślę, że to najlepszy wątek, w którym mogę Ci podziękować za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy jaką był MDCII. Podziękowania należą się szczególnie Tobie oraz tym wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że 2 czerwca odbyła się tak wspaniała impreza.
Jesteście wspaniali! <brawo> <brawo> <brawo>

I z całych sił trzymam kciuki! Oczywiście daj znać jak poszło w Sztokholmie ;)
Awatar użytkownika
Trillion
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 88
Rejestracja: śr 30 lis, 2005 14:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Trillion »

Testowalam wczoraj koszulke w Tarach - i zanim doszlo do oberwania chmury i gradobicia, to zwracala uwage! (A co to? )
Na plecaku mialam znaczek przekreslonego klosa, zeby bylo do pary...
Gapili sie ja na wariatke, czyli norma :) Niech sie wreszcie czegos dowiedza...

[ Dodano: Czw 07 Cze, 2007 14:56 ]
oczywiscie w Tatrach nie w Tarach.... literowka
Celiakia od maleńkości; ponownie zdiagnozowana 2005 (Marsh III)
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Oto zdjęcia z imprezy:

http://picasaweb.google.pl/PSOzCinDB/MDC2

Ale podpiszę dopiero jak znajdę na to czas :)
Obrazek
ODPOWIEDZ