III Międzynarodowy Dzień Celiakii 7 czerwca 2008

Organizowane przez Stowarzyszenie i inne.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

III Międzynarodowy Dzień Celiakii 7 czerwca 2008

Post autor: Małgorzata »

Informacje:

strona Stowarzyszenia

Zapraszamy!
Obrazek
Awatar użytkownika
darciak90
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 809
Rejestracja: śr 12 gru, 2007 22:31
Lokalizacja: Warszawa/Częstochowa

Post autor: darciak90 »

Super! W koncu sie zapoznam z innymi bezglutenowcami! :P Bo do tej pory znam mało... Mniej więcej po ilu dniach mozna sie spodziewać odpowiedzi? Pozdrawiam :)
Obrazek
AnetaA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw 31 sty, 2008 19:03
Lokalizacja: Leszno

Post autor: AnetaA »

Zajrzałam tak szybko na stronę stowarzyszenia, bo mi coś przyszło do głowy-jak sądzicie, czy można zorganizować obchody tego dnia w szkole, jako taką akcję informacyjną,kto ewentualnie mógłby pomóc,kto mógłby być gościem na takim spotkaniu?
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Mamy już bardzo dużo zgłoszeń, więc przypominam, że liczba miejsc w auli jest ograniczona i zachęcam wszystkich do przesłania wypełnionych formularzy na mail Stowarzyszenia. Także członków Stowarzyszenia, jeśli chcą wziąć udział w imprezie :D
AnetaA pisze:Zajrzałam tak szybko na stronę stowarzyszenia, bo mi coś przyszło do głowy-jak sądzicie, czy można zorganizować obchody tego dnia w szkole, jako taką akcję informacyjną,kto ewentualnie mógłby pomóc,kto mógłby być gościem na takim spotkaniu?
Wszystko można :D Trzeba tylko chcieć i dobrze to przemyśleć, a potem znaleźć osoby do pomocy i realizować pomysł. Od tego się zaczyna. Niestety u wielu osób na pomysłach się kończy kiedy uświadomią sobie, że to wszystko jeszcze trzeba zrobić.... :)

Jeśli ktoś ma dobry pomysł na akcję w swoim mieście/ szkole itp niech z propozycjami pisze na adres Stowarzyszenia, w miarę możliwości pomożemy.
Póki co zapraszam jednak na III MDC do Warszawy, takiej imprezy nie ma nigdzie indziej :D :D
Obrazek
AnetaA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw 31 sty, 2008 19:03
Lokalizacja: Leszno

Post autor: AnetaA »

Tak sobie pomyślałam,że warto,bo w momencie,gdy się o tę chorobe otarła to okazało się,że prawie nic na ten temat nie wiem, a takich zapewne jest wielu.Warto przybliżyc im te problemy,nie tylko młodzieży ale również rodzicom.
Jakieś małe doświadczenie mam juz za sobą,bo zawsze coś tam w tej mojej szkole wymyślę,więc na pomyśle się w moim wypadku nie kończy,ale sama tego nie zorganizuję,więc natychmiast po świętach, jak wrócę ze zwolnienia do pracy,spróbuje znaleźć chętnych do współpracy,mam nadzieję,że będą i że dyrektor sie zgodzi,dziękuję
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Przypominam wszystkim, którzy chcą pobyć i porozmawiać z innymi bezglutenowcami oraz posłuchać interesujących wykładów na temat celiakii i diety o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych na III Międzynarodowy Dzień Celiakii:

jak sie zgłosić?

[ Dodano: Sob 19 Kwi, 2008 16:51 ]
Powoli kończą się miejsca na konferencję. Jeśli jeszcze ktoś chce wziąć udział w III MDC proszę o przesłanie formularza zgłoszeniowego.
Obrazek
son3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr 09 sty, 2008 19:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: son3 »

A propo jakiś akcji w szkole, ja chodze na kółko biologiczne w mojej szkole i przygotowywaliśmy projekt 'Jesteś tym co jesz', a jednym z etapów było przygotowanie prezentacji na temat różnych diet (każdy miał inną). Niedługo mamy iść do dyrektora aby udzielił zgody na zamieszczenie m.in. tych prezentacji na stronie internetowej naszej szkoły. Ja zrobiłam o diecie bezglutenowej i mam nadzieje że chociarz pare osób ją zobaczy i czegoś się dowie ;)
krystna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005 14:45
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: krystna »

Brawo <brawo>
Obrazek

Gazeta Internetowa "Małpia Gazeta" - Serwujemy bardzo dobre wiadomości!
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Proszę aby ewentualne potwierdzenia otrzymania zaproszeń (i podziękowania) umieszczać tutaj:
topics11/iii-mdc-potwierdzenia-otrzyman ... vt2441.htm
moderator
Ostatnio zmieniony śr 28 maja, 2008 11:24 przez kabran, łącznie zmieniany 1 raz.
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
idka_7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008 13:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: idka_7 »

kabran pisze:Proszę aby ewentualne potwierdzenia otrzymania zaproszeń (i podziękowania) umieszczać tutaj:
topics11/iii-mdc-potwierdzenia-otrzyman ... vt2441.htm
moderator
a może ktoś zreugnuje <lala> ?
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

idka_7 pisze:a może ktoś zreugnuje ?
No, prosiłam... <sciana> Każdy post w tym dziale musi być zaakceptowany przez moda, żeby nie było smieciopostów. I co? Ostatni raz pobłażam... <nie>
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Ana1807
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn 02 cze, 2008 15:02
Lokalizacja: lublin

Post autor: Ana1807 »

witam :053: mam pytanko czy osoby które nie zdążyły wysłać zgłoszenia dostaną się na konferencję? słyszałam że ma być otwarta 2 aula czy to prawda?
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

W drugiej auli, połączonej medialnie, także będą osoby zarejestrowane (jest nas bardzo dużo). Wstęp na Konferencję tych, którzy przyjadą bez rejestracji będzie możliwy po prostu w momencie gdy będą wolne miejsca na tyle, aby nie pogorszyć komfortu osób już na sali będących, którzy zadali sobie trud zarejestrowania się. :)
Myślę, że warto przyjechać choćby dla wystawców i innych atrakcji. Jest też prawdopodobieństwo, że ktoś zarejestrowany nie dojedzie, więc miejsca pewnie się znajdą.

A teraz małe przypomnienie (ważne :!: ):
- nie przyjeżdżamy z dziećmi poniżej 5 lat (nikt nie jest w stanie im zapewnić opieki)
- proszę o punktualne przybycie (do 10.45), bo o 11.00 zakończymy rejestrację i będzie problem z materiałami konferencyjnymi i obiadem
- proszę wziąć pod uwagę czas na szukanie wolnego miejsca parkingowego jeśli ktoś przyjeżdża samochodem
- warto wziąć ze sobą jakąś kwotę na ew. zakupy tańszych produktów bezglutenowych
- TU jest rozkład linii autobusów i tramwajów, wystarczy kliknąć na odpowiednią linię i pojawi się rozkład jazdy, nazwy przystanków itd, mapka dojazdu i numery linii w zaproszeniach i na stronie www.celiakia.org.pl (rozkład jazdy sobotni!)
Obrazek
Ana1807
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn 02 cze, 2008 15:02
Lokalizacja: lublin

Post autor: Ana1807 »

pięknie dziękuję za odpowiedź, ja niestety nie zdążyłam się zarejestrować:( ale mam nadzieję że jakoś to będzie, najwyżej będę stała albo będę sobie kucać jak będzie taka możliwość hmm tylko nie mogę znaleźć mapki dojazdu ale może z ul. Emilii Plater to niedaleko Pozdrawiam
idka_7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008 13:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: idka_7 »

kabran pisze:
idka_7 pisze:a może ktoś zreugnuje ?
No, prosiłam... <sciana> Każdy post w tym dziale musi być zaakceptowany przez moda, żeby nie było smieciopostów. I co? Ostatni raz pobłażam... <nie>
Toć to post w 100 % na temat... Jeśli ktoś nie potwierdza przybycia, to znaczy nie chce przyjechać, to znaczy ktoś może wejść na jego miejsce... Naprawdę nie chciałam zaśmiecać forum...
a co do drugiej auli i przyjazdu naprawdę mi zależy, dlateego śledzić wątek staram się w miarę dokładnie...
ODPOWIEDZ