III Międzynarodowy Dzień Celiakii 7 czerwca 2008

Organizowane przez Stowarzyszenie i inne.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

III Międzynarodowy Dzień Celiakii 7 czerwca 2008

Post autor: Małgorzata »

Informacje na temat naszej imprezy znajdziecie tu:

strona Stowarzyszenia

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych, najlepiej mailem na adres Stowarzyszenia.
Zaproszenia imienne prześlemy pocztą.

Członkowie Stowarzyszenia są również proszeni o przesłanie formularzy, wystarczy wpisać samo imię i nazwisko, pozostałe dane tylko w przypadku jeśli coś się zmieniło. Jeśli ktoś przyjeżdża z dzieckiem, prosimy to koniecznie wpisać ( wiek dziecka ). Jeśli np. ktoś przyjeżdża z mężem/żoną i ta osoba również chce wziąć udział w konferencji bardzo prosimy o wypełnienie i przesłanie odrębnego zgłoszenia.

Członkowie Stowarzyszenia - obiad gratis :D
Ich najbliższa rodzina - 50%

Dzieci mile widziane o ile oczywiście wytrzymają kilka godzin w sali zabaw... (decyzja do przemyślenia dla rodziców, bardzo małe dzieci raczej prosimy pozostawić w domu, do auli wykładowej, ze zrozumiałych względów, zapraszamy tylko młodzież i dorosłych z zaproszeniami)

Ilość miejsc jest ograniczona pojemnością auli wykładowej, więc decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy! :D
Ostatnio zmieniony sob 29 lis, 2008 22:49 przez Małgorzata, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Powoli kończą się miejsca na konferencję. Jeśli jeszcze ktoś chce wziąć udział w III MDC proszę o przesłanie formularza zgłoszeniowego.
Obrazek
idka_7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008 13:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: idka_7 »

Wysłałam zgłoszenie ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi, to pewnie jest po ptaszkach :(
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Poproszę na PW dane i informację czy formularz został wysłany pocztą czy mailem.
Sprawdzimy ;)
Obrazek
idka_7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008 13:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: idka_7 »

Już dostałam odpowiedź że niestety... brak miejsc wykluczył mnie z wykładów, ale mogę przyjechać na dzień ogólnie... Wybieram się powiem szczerze, tylko nie wiem jak ma to wyglądać i na co powinnam się przygotować... Czy będą targi, czy będzie się to głównie opierało o konferencję. Czy i gdzie mogę uzyskać takie informacje?
Ostatnio zmieniony pt 09 maja, 2008 17:33 przez idka_7, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Ja w ogóle nie dostałam żadnego potwierdzenia i troszkę mnie to niepokoi. Każdy dostaje potwierdzenie, czy tylko "odmowne"? Ale i tak przyjadę, nie ma lekko.... :D ;)
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Każdej osobie, która wysłała mi swój formularz mailem, wysłałam potwierdzenie, że zgłoszenie jest przyjęte.
Jeśli ktoś nie otrzymał żadnej informacji to bardzo dziwne, widocznie zaistniał jakiś problem z pocztą. Oczywiście w natłoku zgłoszeń mogłam komuś nie odpowiedzieć, ale zapewniam, że wszystkie formularze wysłane do około 25 kwietnia zostały przyjęte. Kabran - Twoje zgłoszenie oczywiście także :)

Gdyby ktoś miał wątpliwość proszę o kontakt.

Wszystkie informacje dotyczące MDC będą umieszczone na stronie www.celiakia.org.pl , włącznie z mapką dojazdu (którą także dołączymy do zaproszenia).

Zresztą już teraz w informacji o MDC znajdują się odpowiedzi na zadane przez idkę pytania...
Na sali wystawowej będą producenci ze swoimi produktami, a w przerwach konferencji będzie można porozmawiać z innymi osobami na diecie, dietetykami itd.
Obrazek
idka_7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008 13:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: idka_7 »

Małgorzata pisze:
Zresztą już teraz w informacji o MDC znajdują się odpowiedzi na zadane przez idkę pytania...
Na sali wystawowej będą producenci ze swoimi produktami, a w przerwach konferencji będzie można porozmawiać z innymi osobami na diecie, dietetykami itd.
Przepraszam za powielanie, ale cieszę się na perspektywę spotkania z innymi "odmiankami", jak to moja babcia zwykła mówić, takimi jak ja sama ;)
Olesia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 16:57
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Olesia »

Witam,

mnie tradycyjnie zabraknie - mam zaplanowanych kilka wyjazdów służbowych.
Żałuję bardzo ale nie dam rady.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie :)
zaczynajcie! czas dokończy!
Obrazek
Kasiulek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 28 gru, 2007 00:34
Lokalizacja: Ząbki

Post autor: Kasiulek »

Mam pytanie odnośnie Dnia Celiakii, który w tym roku odbywa się 7 czerwca, czy będzie można na niej kupić produkty bezglutenowe? Wiem, że będą producenci firm, czy tylko będzie można z nimi porozmawiać czy tez coś zakupić jak na poprzednich Dniach Celiakii?
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Odpowiedź jest na stronie:
http://www.celiakia.org.pl/
cytat:
W przerwach będzie można porozmawiać z producentami żywności bezglutenowej z Polski i z zagranicy, a także poznać i zakupić po preferencyjnych cenach ich produkty. Planujemy również (podobnie jak było w poprzednich latach) rozmowy ze specjalistami - lekarzami i dietetykami, miejsce zabaw dla dzieci oraz możliwość zjedzenia bezglutenowego obiadu.
To by było na tyle... :D Do zobaczenia!
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
KK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 26 maja, 2008 23:36
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: KK »

Z utęsknieniem czekam na potwierdzenie otrzymania miejscówki na konferencję, która już tuż tuż...ale bezskutecznie. Mam obawy, czy aby moje zgłoszenie dotarło-wysyłałam je ponad miesiąc temu i nadal cisza:(niestety:( :029:
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Ja też nie mam. Za to dostałem od Schaera listę sklepów Carrefour ;)
son3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr 09 sty, 2008 19:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: son3 »

Lista sklepów Carrefour jest na tej samej stronie do której link podawała wsześniej Kabran ;)
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Zaproszenia zostały wysłane listami priorytetowymi w ubiegłym tygodniu. Jeśli ktoś jeszcze nie dostał to wina naszej kochanej poczty.
Gdyby ktoś miał wątpliwości co do zaproszenia zawsze może się ze mną skontaktować, choćby mailowo.
Obrazek
ODPOWIEDZ