Gluten Free EXPO 8 czerwca 2013

Organizowane przez Stowarzyszenie i inne.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8102
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: Leeloo »

eh no widzisz, nie dość, że część już za Tobą, to masz jeszcze jakiekolwiek bateryjki :)

ja seryjnie mam problem z mózgiem, od tego zaczęła się moja przygoda z fartuchami, po drodze wyszedł kolega gluten.

ja również czekam na ogłoszenie, bo chciałabym zobaczyc jak te produkty wyglądają, bo np. chleba nie kojarzę.

nagrodą za 1 miejsce byla super duża i ciężka szklana statuetka z kłosem, fajna :)
Awatar użytkownika
rafjas
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: czw 27 maja, 2010 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rafjas »

1 miejsce w kategorii pieczywo bezglutenowe: Balviten Chleb Królewski Supreme
1 miejsce w kategorii wafle: Good Food Wafle Extra cienkie kukurydziane (mój typ :)).

A teraz ważna uwaga dla roztargnionych zanim pobiegniecie po wafle /zauważona przeze mnie przed chwilą w Żabce/:
- wafle Good Food extra cienkie kukurydziane są bezglutenowe .
- wafle Good Food extra cienkie kukurydziane z ziołami prowansalskimi zawierają gluten ! czyli ...czytajcie etykiety !

Pozdrawiam i mam nadzieję, że pamięć co do miejsc mnie nie zawiodła :D
Obrazek
Awatar użytkownika
noodle
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 418
Rejestracja: pn 11 cze, 2012 15:53
Lokalizacja: krakofsky

Post autor: noodle »

rafjas pisze:1 miejsce w kategorii pieczywo bezglutenowe: Balviten Chleb Królewski Supreme
Mój typ! :)
Zapraszam na mojego bloga! http://bezglutenowy.blog.pl
Od 1.11.2012 na diecie bezglutenowej
Obrazek
chypre
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: śr 11 cze, 2008 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: chypre »

Rafjas dzięki. Ja kukurydzę też mam zakazaną więc omijam ale inni mogą przeoczyć.
Obrazek
Awatar użytkownika
LumiBo
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 62
Rejestracja: pn 02 kwie, 2012 21:42
Lokalizacja: Warszawa / Maków

Post autor: LumiBo »

Zostałam szczęśliwa wybraną podczas losowania i wygrałam bon do restauracji we Wrocławiu (50 PLN). Gdyby jakiś Wrocławianin, bądź ktoś, kto się wybiera do Wrocławia chciał się zamienić np. na Warszawę i okolice, to bardzo chętnie :)
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
noodle
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 418
Rejestracja: pn 11 cze, 2012 15:53
Lokalizacja: krakofsky

Post autor: noodle »

Ooo! LumiBo, gratuluję! Ja miałam jeszcze nadzieję na maila z informacją o wygranej... Ale chyba już wszyscy, którzy mieli być poinformowani, zostali. :)
Zapraszam na mojego bloga! http://bezglutenowy.blog.pl
Od 1.11.2012 na diecie bezglutenowej
Obrazek
chypre
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: śr 11 cze, 2008 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: chypre »

Może się tak nie udać, że akurat ktoś z Wrocławia wygrał Warszawę. Proponuję założyć wątek "kto wygrał nagrodę nie w swoim mieście i chce się zamienić" żeby się zgłosili wszyscy i wtedy może będzie możliwość, że Ty oddasz swój bon komuś z Wrocławia, on komuś z innego miasta kto z kolei odeśle Ci bon na Warszawę.
Ja miałam wyjątkowe szczęście wylosować w swoim mieście i na dodatek miejsce, które bardzo lubię.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kasinka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 288
Rejestracja: wt 21 sie, 2007 22:36
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Kasinka »

zdjęcia zdjęcia :) dajcie jak ktoś ma :) pozdrawiam wszystkich cieplutko
Obrazek
Awatar użytkownika
LumiBo
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 62
Rejestracja: pn 02 kwie, 2012 21:42
Lokalizacja: Warszawa / Maków

Post autor: LumiBo »

Rzeczywiście można tak się zamieniać, ale chyba więcej zachodu z tymi wysyłkami :) Kupon na pewno się nie zmarnuje, będę miała okazję odwiedzić Wrocław :)
chypre pisze:Może się tak nie udać, że akurat ktoś z Wrocławia wygrał Warszawę. Proponuję założyć wątek "kto wygrał nagrodę nie w swoim mieście i chce się zamienić" żeby się zgłosili wszyscy i wtedy może będzie możliwość, że Ty oddasz swój bon komuś z Wrocławia, on komuś z innego miasta kto z kolei odeśle Ci bon na Warszawę.
Ja miałam wyjątkowe szczęście wylosować w swoim mieście i na dodatek miejsce, które bardzo lubię.
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Właśnie zamieściłam oficjalne wyniki konkursu, na razie producentów:
http://www.celiakia.pl/good-food-i-balv ... 2013-roku/

Jak tylko potwierdzimy wszystkie dane osób, które wygrały vouchery także ta informacja znajdzie się na stronie.

Będzie też bardzo bogata relacja z EXPO, nie martwcie się :D Trochę cierpliwości, gwarantuję, że warto poczekać! :)

Mam nadzieję, że byliście zadowoleni? Nie tylko ci, którzy już się w wątku wypowiedzieli :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8102
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: Leeloo »

Małgorzata, to był najlepszy dzień w moim bezglutenowym życiu. Kłaniam się.
Awatar użytkownika
noodle
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 418
Rejestracja: pn 11 cze, 2012 15:53
Lokalizacja: krakofsky

Post autor: noodle »

Małgorzata, świetne informacje. Głosowałam na większość zwycięzców. Gratuluję również wszystkim, którzy zostali wylosowani!:)
Zapraszam na mojego bloga! http://bezglutenowy.blog.pl
Od 1.11.2012 na diecie bezglutenowej
Obrazek
chypre
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: śr 11 cze, 2008 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: chypre »

LumiBo - jeśli masz możliwość pojechania do Wrocławia to pewnie. Ja po pół godzinie jazdy samochodem, godzinie autobusem lub dwóch pociągiem dostaję strasznej choroby lokomocyjnej. Przez to Wrocław jest dla mnie praktycznie nieosiągalny. A tanie linie lotnicze czegóś mi zlikwidowali :) ale zdążyłam się załapać tuż przed godziną 0 i wiem, że Wrocław jest pięknym miastem :)

Kasinka no będą zdjęcia, daj ludziom obrobić. Chociaż mam nadzieję, że te z końca imprezy się wszystkim ponaświetlały ;)

Na Sonko głosowałam :)
Ostatnio zmieniony pn 10 cze, 2013 20:24 przez chypre, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rudi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pt 07 gru, 2012 12:00
Lokalizacja: Warka

Post autor: Rudi »

Serdecznie dziękuję za to spotkanie. Moja córka była przeszczęśliwa. Jej psychika odpoczęła jak nigdy dotąd od momentu przejścia na dietę bezglutenową. Myślę, że na długo zapamięta ten dzień. To jest fantastyczny pomysł, żeby w jednym miejscu zebrać tylu producentów żywności bezglutenowej. Jeszcze raz dziękuję i gorąco pozdrawiam organizatorów.
Obrazek
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Adrian »

Wygrał najlepszy chleb paczkowany...trochę się zdziwiłem że wygrały wafle ryżowe firmy Good Food...stawiałem na Sonko :)
ODPOWIEDZ