Spotkanie założycielskie Stowarzyszenia

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Właśnie dotarłam do domku i cieszę się, że byłam!!
kabran pisze: I dzięki dla Sheep za nawigację w Wa-wie, i dla Piotra za transport. :D
Do podziekowań się dołączam.
bogusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Katowice

Post autor: bogusia »

Brawa dla Was wszystkich(którzy byliście) i gratulacje dla Małgorzaty.
Niestety nie mogłam przybyć,ale myślałam dzisiaj o Was.
Jestem gotowa do współpracy razem z Kołem z Katowic.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Cieszę się dziewczyny i chłopaki, że Was spotkałam (niektórych po raz drugi :D ).
Dziękuję Małgosi za .... jej zapał. Tak trzymaj Małgosiu :=D>:
Dziękuję Nastce i Dominikowi za towarzystwo a Dominikowi za transport.

Zdjęcia zamieszczę wkrótce, wczoraj już nie dałam rady :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Ja się bardzo cieszę, że Wy wszyscy spoza Warszawy mieliście tyle chęci i sił, żeby przyjechać! :)
No i oczywiście Małgorzato :=D>: :=D>: :=D>:

No i niech nam zapał nie opadnie.
Relacja ze spotkania i ustaleń już wkrótce.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ola*
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 10:41
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ola* »

Gratulacje :=D>: :=D>: dla tych wszystkich, którzy są twórcami Stowarzyszenia. To wspaniałe, że stało się ono faktem.
Mimo, że nie było mnie na spotkaniu - czego bardzo żałuje - chcę należeć do Stowarzyszenia i czekam na obszerniejszą relację.
Awatar użytkownika
Lili
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt 17 paź, 2006 16:50
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Lili »

Pomału odchodzi mi zmęczenie po wczorajszym dniu. Wyprawa samodzielna poza Białystok to dla mnie wyzwanie. Zawsze po podrożach odchorowuję kilka dni. Ale warto było :). Dziękuję Nastce Dominikowi, Agniesi i Piotrowi za pomoc w dojechaniu z dworca i na dworzec. Małgorzato - Twój zapał i optymizm powino się pokazywac wszystkim, którzy zajmują się stowarzyszeniami. Wiem co piszę, bo sama działam (wolontariacko) w świetlicy socjoterapeutycznej przy jednym stowarzyszeniu, ale tamtym prowadzącym optymizmu i zapału brak. Nie mają takiego spida. Cieszę się że byłam i już!
A do GosiM. Ten pociąg o 16.10 jednak był, cho wchodziłam do niego z zaniepokojeniem, czy na pewno dojadę nim do domu :)

Lili
Lili
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Lili pisze:A do GosiM. Ten pociąg o 16.10 jednak był, cho wchodziłam do niego z zaniepokojeniem, czy na pewno dojadę nim do domu :)Lili
ojej... ale to właściwie dobrze... szybciej dotarłaś do domku. Pozdrawiam Cię cieplutko.
-ania-
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 428
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 21:25
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: -ania- »

bardzo się cieszę, że mogłam osobiście poznać choć tę garstkę spośród nas :D mam nadzieję, że - jako członkowie stowarzyszenia - będzięmy się spotykać częściej niż uchwalone co 2 lata
:D
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Bardzo, bardzo dziękuję Wam za miłe słowa :D
Mi też takie spotkania dodają skrzydeł. Mam nadzieję, że zapał nam będzie dopisywał i nie poddamy się, bo czeka nas wiele pracy, jeśli nasze Stowarzyszenie ma coś znaczyć. Niedługo uporamy się z formalnościami (niestety trochę to trwa) i będzie można się zapisywać i rozwijać naszą organizację. Pamiętajcie - wspólną! :D

Dziękuję Kabran, anakon, Sheep, Piotrowi Kowalskiemu, Grażynie, danusi, jej córce Ilonie, Lili, Dominikowi78L, koteczkowi, GosiM, Ani M., Agniesi i Nastce za to, że byli i że nie jest im wszystko jedno :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

To teraz celem sformalizowania :D

Spotkanie założycielskie Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią oraz na Diecie Bezglutenowej odbyło się w niedzielę, 22 października 2006 roku w Warszawie, w sali Liceum im. Dąbrowskiego.

Z całej Polski przyjechali do stolicy ludzie, którzy postanowili spróbować coś zmienić na lepsze w życiu celiaków i w życiu w ogóle.

Byli to:
inicjatorka przedsięwzięcia - Małgorzata,
Kabran,
anakon,
Lili,
Grażynia,
Danusia,
Ilona,
Dominik78L,
Piotr Kowalski,
koteczek,
GosiaM,
Ania M.,
Agniesia,
Nastka,
oraz niżej podpisana.

Na początku każdy z nas przedstawił się i pokrótce opowiedział swoją historię, potem przeszliśmy do spraw formalnych.

Ponieważ do założenia Stowarzyszenia potrzeba przynajmniej piętnastu osób, zatem zebrana w sali Piętnastka mogła śmiało zadecydować o powołaniu wyżej wymienionego.

Uzgodniono pełną nazwę organizacji, a następnie rozpoczęła się nieco żmudna procedura ustalania ostatecznego brzmienia Statutu (która zresztą jeszcze jest w toku, powierzona prawnikowi).
Następnie zebrani odbyli kilka głosowań, w wyniku których wyłoniono władze Stowarzyszenia.

Komitet Założycielski (dopełniający formalności w urzędach) to:
Małgorzata, anakon, Danusia, Sheep.

Zarząd Stowarzyszenia stanowią:
-Małgorzata - prezes,
-Grażyna- wiceprezes,
-Sheep - skarbnik.
-Ilona - sekretarz

Komisja Rewizyjna (pełniąca nadzór nad Zarządem):
-anakon - przewodnicząca,
-Piotr Kowalski - wiceprzewodniczący,
-Agniesia - sekretarz,
-GosiaM - członek komisji,
-Dominik78L - członek komisji.

Po procedurze wyborczej spotkanie założycielskie powoli zaczęło zmierzać ku końcowi.
Teraz czeka nas rejestracja Stowarzyszenia w odpowiednich urzędach, założenie konta... i działanie!

Trzeba dodać koniecznie, że podczas spotkania członkowie posilali się pysznymi ciastami, upieczonymi między innymi przez Małgorzatę, GosięM, anakon i Agniesię, a cały, dosyć długi czas spotkania (od 11 do około 15) minął niemal niepostrzeżenie.
Obrazek
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Nic dodać, nic ująć. Szkoda tylko że tak wspaniałej atmosfery nie da się wyrazić słowami. Nieobecni muszą więc uwierzyć na słowo - było suuuper. I to uczucie, że uczestniczy się w czymś ważnym... bezcenne. :D
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
zielonka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pn 23 paź, 2006 21:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: zielonka »

Również się bardzo cieszę, podobają mi się zdjęcia i mam nadzieję, że Stowarzyszenie rozwinie swoją działalność, aby ludziom na diecie żyło się lepiej. Pozdrawiam -Ilona (od teraz zielonka :)
-ania-
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 428
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 21:25
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: -ania- »

kabran pisze:I to uczucie, że uczestniczy się w czymś ważnym... bezcenne.
hehehe! extra!
nic dodać - nic ująć :D
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
Awatar użytkownika
Asia S.
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: ndz 20 mar, 2005 21:57
Lokalizacja: Radom

Post autor: Asia S. »

A mi jest przykro, że mnie było i Was nie poznałam osobiście, ale ostatnio cierpię na totalny brak czasu (odkąd wróciłam do pracy), ale na spotkanie chciałam przyjechać, niestety w ostatniej chwili okazało się, że nie mogę się zatrzymać u mojej siostry ciotecznej w Warszawie, no i klops! :( Ale mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy i oczywiście czekam, aż bedę mogła zapisać się do Stowarzyszenia. Małgorzato jesteś wielka!
Obrazek
Awatar użytkownika
Marko Ramius
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt 29 sie, 2006 10:02
Lokalizacja: Kościan

Post autor: Marko Ramius »

Moje ukłony dla osób które pokonały szmat drogie, żeby dotrzeć na to spotkanie a wszegolności dla Lili .
ODPOWIEDZ