Szukam dobrego gastroenterologa w szczecinie POMÓŻCIE

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Agula
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr 27 lip, 2005 10:23
Lokalizacja: Szczecin

Szukam dobrego gastroenterologa w szczecinie POMÓŻCIE

Post autor: Agula »

Poprosze osoby mające doświadczenie z naprawdę dobrym lekarzem gastroenterologiem w Szczecinie . NIkt z moich znajomych z takowym sie nie zetknął na forum też nie znalazłam namiarów.
Z góry dziękuję.

A mam jeszcze propozycję może dodamy stronke na której będziemy wpisywac namiary na sprawdzonych lekarzy w określonych miastach??

Chyba że już coś takiego istnieje jeśli tak to przepraszam jestem jeszcze zielona :))

Pozdrawiam
buba
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: wt 06 kwie, 2004 08:17
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: buba »

No to chyba będziesz miała problem jeśli szukasz kogoś kto nie tylko jest gastroenterologiem, ale też dobrze orientuje się w celiakii.

Ja też mieszkam w Szczecinie i wiem, że nie łatwo kogoś znaleźć. Kiedy wychodziłam ze szpitalal na Unii (oddział gastoenterologii) na pytanie o namiary kogoś kto zna się na celiakii usłyszałam "musi Pani szukać". I nikogo kto specjalizuje się w celiakii nie znalazłam.

Od pewnego czasu jestem pod opieką dr. Jaroszewicz-Heigelmann bardzo dobrej gastrolog, którą polecali mi pacjenci w szpitalu. Przyjmuje na Jagiellońskiej, tel. 426 14 54, żeby się umówić trzeba dzwonić do domu p. doktor, najlepiej między 20 a 21. Może nie specjalizuje się jakoś wyjątkowo w celiakii, ale mimo to mogę ją polecić. Stara się patrzeć na pacjenta "całościowo" i dzięki niej po kielku latach błądzenia chyba wreszcie wpadłam na trop moich dolegliwości. Zobaczymy jak współraca się rozwinie, na razie nie mogę o dr. złego słowa powiedzieć. To bardzo rozsądny specjalista. Myślę, że najlepiej zadzwonić i po prostu zapytać czy doktor zajmusie się Duhringiem. Słyszałam, że p. doktor nie mydli oczu i w razie czego potrafi polecić kogoś innego. Powodzenia w walce z chorobą!
Agula
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr 27 lip, 2005 10:23
Lokalizacja: Szczecin

Dzięki :))

Post autor: Agula »

Dziękuję za odpowiedź.


Jetsem już zarejestrowana z synem do lekarza . Panią docent alergolog enterolog !!!!! znalazłam dzięki Panu doktorowi z Zabrzańskiego centrum zdrowia :))

Dla zaineresowanych mogę podac namiary:))
Pani docent przyjmuje w przychodni przyszpitalnej na Wojciecha - mam nadzieje że nam pomoże . Wizyte mamy umówiona dopiero na 31 października ale będziemy czekać.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
ODPOWIEDZ