sklepy internetowe

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
przemysław
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pt 19 gru, 2008 23:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: przemysław »

Dobrze że się wyjaśniło ale szkoda, że nadal nie można w Polsce kupić piwka ;(

Ciekawe co jeszcze źle oznaczyli bo sporo mieli tych produktów, szczególnie wpadły mi w oko wędliny, zobaczymy za jakiś czas...
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Można: viewtopic.php?t=2584
To piwo jest pewne.
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

Małgorzato dzięki,że zajełaś się tą sprawą.
Ja już kiedyś też pisałam do jakiegoś sklepu internetowego w takiej sprawie, ale mi nawet nie raczyli odpowiedzieć. :(
Shima
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn 02 mar, 2009 13:35
Lokalizacja: Zduńska Wola

Gdzie najczęściej zamawiacie produkty bezglutenowe?

Post autor: Shima »

Chciałabym aby doświadczone bezglutki podzieliły sie swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu inernetowych zakupów.
Jakie sklepy są przez Was preferowane?
A może rożne produkty w róznych sklepach?

Myślę że pomoże to nie tylko mnie ale i innym początkującym chorym i ich rodzinom.
Córka na diecie bezglutenowej-początki
ania_sb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn 29 wrz, 2008 09:55
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: ania_sb »

Ja zamawiam internetowo z sklepu glutenexu : chleb bochenkowy,makaron,mąki,bułke tartą. <roza>
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Tylko Balviten. Zdradziłam dla nich Bezgluten, z powodu pierogów których ci drudzy nie wysyłają. Bo chleb jest IMHO porównywalnej jakości, inne wyroby też.
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
mama Krzysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: pn 14 maja, 2007 16:32
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: mama Krzysia »

Zakupy robię przez internet z firmy BALVITEN;chleb swojski,bułki kajzerki ,mąki,ketchupy,przeciery, bułki tarte ,makarony,słodycze prawie wszystko tam kupuję,produkty są smaczne ,a i cenowo jest taniej,dobre jest jeszcze to,że bez względu na wagę paczki kurier jest o wiele tańszy niż w innych sklepach co dla nas jest bardzo ważne ;)
Obrazek;
Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia
Awatar użytkownika
Amigomio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw 25 maja, 2006 00:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Amigomio »

Zamawiam z firmy Balviten. zaczęło się od tego że ich produktów nie mogę kupić w sieci Organic a chciałam spróbować np pączków czy paluszków. Od pierwszego zamówienia pozostaję im wierna - produkty smaczne, kurier nie za drogi i solidny, przesyłają produkty garmażeryjne (niektóre super pyszne). Znajduję u nich wszystko czego potrzebuję a jest duuuuuuuużo taniej niż w sklepach.
Mama potencjalnego Bezglutka - sama żyję z Duhringiem od `88...i mam się świetnie :)
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Ja również zamawiam w Balvitenie-dla tej garmażerki, pasztecików , paluszków,piernika, a ostatnio i chleba swojskiego i dworskiego. Ważne jest i to,że otrzymujemy 14 dni na uregulowanie faktury :P .Tylko jak mam ochotę na chleb gryczany i wafelki w czekoladzie to zamawiam w Glutenexie. :)
ola26
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: śr 25 lip, 2007 09:43
Lokalizacja: kutno

Post autor: ola26 »

Ja również zamawiam produkty bezglutenowe głównie z firmy Balviten. Nie ukrywam, że dużym plusem jest i dla mnie to, że fakturę mogę zapłacić w ciągu 14 dni. Dzięki temu zamawiam paczkę tydzień przed wypłatą :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

Nic nie zamawiam. Wszystko kupuję na miejscu, bo nie mam ochoty siedzieć w domu i czatować na kuriera - wolę podjechać do sklepu i kupić. przeważnie kupuję w Organicu, drogo , ale tylko tam jest Smak Życia
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
Jola-Pń
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czw 15 sty, 2009 08:25
Lokalizacja: okolice Poznania

Post autor: Jola-Pń »

Ja zamawiam produkty z Bezglutenu, bo chleb tej firmy smakuje mojej córce, więc przy okazji domawaim mąki, makarony i słodycze, które oferują.
Myślę jednak o tym co piszecie o wyrobach garmażeryjnych z Balvitenu..
Bezgluten faktycznie zaznaczył na swojej stronie internetowej, że tych produktów nie wysyła w paczkach, ze względu na warunki jakie wymagane są przy ich przewozie.
Jak Balviten rozwiązuje ten problem? bo moze i ja zamówiłabym coś z tych rarytasów ;)
Mama Ady-14latki,będącej od 1styczna 2009r. na diecie bezglutenowej...
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Jola-Pń pisze:Jak Balviten rozwiązuje ten problem?
Wysyłają garmażerkę w pojemnikach izotermicznych, takich ze styropianu. Niestety trzeba za to dopłacić (w zależności od wielkości zamówienia, są 2 rodzaje pojemników i 2 ceny). Widocznie nie mają takich wyśrubowanych norm. Ja zamawiam u nich od samego początku, niezależnie od pogody. Jeszcze nie miałam przypadku, aby coś się popsuło. Nie bez znaczenia jest też szybkość dostawy.
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
beela
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007 13:42
Lokalizacja: koło

Post autor: beela »

Ja natomiast rozczarowałam się trochę Balvitenem ale nie ze względu na produkty są smaczne ale dlatego, że nikt nie poinformował mnie, że będę płaciła podwójnie.Otóż zamówiłam pierogi z jagodami, które otrzymałam w pudełku izotermicznym małym za 4,03zł i transport pudełka za 14,99zł.Oprócz tego płaciłam normalnie 5zł za pobraniem i transport 14,99.Uważam,że płacenie dwa razy za ten sam transport to gruba przesada.Odechciało mi sie pierogów!Chciałabym dodać, że kiedy dostałam maila z potwierdzeniem zamówionego towaru cena na nim widniała o te 20 zł mniej tak jak przy zamówieniu.Nie było żadnej dodatkowej informacji.I to ma być ten rabat? :/
beela
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007 13:42
Lokalizacja: koło

Post autor: beela »

Ach zapomniałam dodać, że ten pojemnik nic nie dał bo pierogi były rozmrożone.Chyba, że takie miały być?
ODPOWIEDZ