Enfes Kebab z Warszawy dołączył do MENU BEZ GLUTENU

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8177
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Enfes Kebab z Warszawy dołączył do MENU BEZ GLUTENU

Post autor: Leeloo »

Enfes Kebab to pierwszy lokal w programie MENU BEZ GLUTENU oferujący bezglutenowy kebab w kilku rodzajach. Jesteśmy przekonani, że wiele osób na diecie czekało na taką informację, my też! Lokal mieści się przy ulicy Leona Berensona 37 na warszawskiej Białołęce.

Można tu zamówić kebab z kurczaka sprowadzanego z rejonów nadbiebrzańskich, z naturalnego chowu bez antybiotyków. Dla wielbicieli mocniejszych smaków jest kebab z wołowiny premium z dodatkiem baraniny. Obydwa mięsa przygotowywane są z naturalnych składników, według własnej autorskiej receptury przyprawowej. I oba cyklicznie poddawane są badaniom na zawartość glutenu.

Na życzenie klienta kebaby podawane są w bezglutenowej bułce, na talerzu z sałatką i frytkami oraz w boksie. Już niedługo w ofercie będzie kebab w bezglutenowym lawaszu (cienkim bezglutenowym cieście).

Uwaga! W lokalu obecny jest gluten (w postaci pszennych tortilli i bułek). Standardowo do kebabu podawane jest pieczywo glutenowe, dlatego zawsze trzeba poprosić o wersję bezglutenową.

Osoby będące na diecie bezglutenowej proszone są o zgłoszenie swojej diety obsłudze przed złożeniem zamówienia.

https://celiakia.pl/enfes-kebab-z-warsz ... z-glutenu/
ODPOWIEDZ