Fit Cake z Gdyni w programie MENU BEZ GLUTENU!

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 7788
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Fit Cake z Gdyni w programie MENU BEZ GLUTENU!

Post autor: Leeloo »

Gdyński Fit Cake znajduje się w najbardziej rozpoznawalnym i prestiżowym miejscu tego morskiego miasta, czyli w Śródmieściu, przy ul. Świętojańskiej 65.

Właściciele stworzyli go z pasją do fit wypieków. Lokal świetnie nadaje się do towarzyskich spotkań. Wszystkie wypieki i desery robione są na miejscu w pracowni tej „nie-cukierni” metodą rzemieślniczą. Idziemy na jakość a nie na ilość – mówią właściciele Fit Cake w Gdyni.

W ofercie jest ponad 100 różnych ciast, torty na zamówienie, desery, batony, przekąski i najbardziej gdyńska kawa w Gdyni, z lokalnej palarni. To miejsce po prostu trzeba odwiedzić 🙂

Wszystkie wyroby są bez cukru i glutenu, ale w bogatej ofercie lokalu znajdziemy także bardzo dużo pozycji bez laktozy, wegańskich czy keto. Lokal zaprasza także na śniadania, oczywiście fit.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

https://celiakia.pl/fit-cake-z-gdyni-w- ... z-glutenu/
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ