Fit Cake Warszawa Ursus w MENU BEZ GLUTENU

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8083
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Fit Cake Warszawa Ursus w MENU BEZ GLUTENU

Post autor: Leeloo »

„Niecukiernia” Fit Cake Warszawa Ursus otrzymała certyfikat programu MENU BEZ GLUTENU. Lokal znajduje się przy ul. Bohaterów Warszawy 41 w warszawskiej dzielnicy Ursus.
Fit Cake Warszawa Ursus jest kawiarnią oferującą zdrowe i pyszne słodkości. Wszystkie są bezglutenowe, a przy tym przygotowywane w rzemieślniczy sposób, na miejscu i z największą starannością.
Nasza kawiarnia to oaza smaków, gdzie wypieki są bez glutenu, bez cukru i w większości bez laktozy, dostosowane do różnych potrzeb żywieniowych – mówi właścicielka.
Można tu delektować się zdrowymi, smacznymi dietetycznymi słodkościami, w przyjaznym otoczeniu. W ofercie oprócz tortów i ciast są też zdrowe jaglanki i owsianki, również w opcji dla wegan oraz osób na diecie keto czy też low FODMAP.
Można tu zamówić bezglutenowe torty i inne wypieki okolicznościowe.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

https://celiakia.pl/fit-cake-warszawa-u ... z-glutenu/
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ