Ciacho bez cukru Tarnów w MENU BEZ GLUTENU

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8083
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Ciacho bez cukru Tarnów w MENU BEZ GLUTENU

Post autor: Leeloo »

Ciacho bez cukru Tarnów położone przy ul. Wałowa 36 w Tarnowie, specjalizuje się w produkcji bezglutenowych słodyczy bez dodatku cukru i bez laktozy, bezpiecznych dla osób z nietolerancjami pokarmowymi. Lokal właśnie dołączył do naszego programu MENU BEZ GLUTENU.

Znajdą tu coś dla siebie osoby z insulinoopornością, diabetycy, ale również weganie, sportowcy i osoby na dietach niskocukrowych i wysokobiałkowych, proteinowych i keto.

W menu są fit ciasta, torty, tarty, muffiny, eklery, ptysie, batony, lody i monoporcje, a nawet śniadania – tworzone dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się przyjemnością bez wyrzutów sumienia. Do tego można się delektować gorącą czekoladą z bitą śmietaną oraz kawą i herbatą w najróżniejszych odsłonach również sezonowych.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Ciacho bez cukru dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

https://celiakia.pl/ciacho-bez-cukru-ta ... z-glutenu/
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ