Rozważania na temat ubrania

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Rozważania na temat ubrania

Post autor: Cecylia »

Na życzenie i w celu zachowania jako-takiego porządku wydzielono temat o ciuchach - moderator
Magdalaena pisze:tyję od byle czego
Może warto zacząć jeść konkrety a nie byle co ;) Tak na poważnie, to wiem co to za problem gdyż moje siostry wyglądają jak "księżyc w pełni" a ja przy nich jak jakiś odmieniec. Ciągle mi wytykają, że mogę sobie pozwolić na dużo więcej niż one, lecz z taką niedowagą też nie jest super życie. Największym problemem jest odzież, wstyd mi kiedy w sklepie odzieżowym ekspedientki odsyłają mnie do działu młodzieżowego gdyż u nich nie ma rozmiarów na mnie i przeważnie moje zakupy kończą się fiaskiem ;(
Ostatnio zmieniony śr 13 sie, 2008 21:37 przez Cecylia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Spoko, przecież sklepów XXXXL jest o wiele mniej :)
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Cecylia pisze:wstyd mi kiedy w sklepie odzieżowym ekspedientki odsyłają mnie do działu młodzieżowego gdyż u nich nie ma rozmiarów na mnie
No, ja wielokrotnie miałam do czynienia z wyraźną zazdrością ekspedientek, co mnie w sumie trochę wkurza... ;) Ciekawe, czy któraś chciałaby być tak naprawdę na moim miejscu? :D Ale są sklepy do których w ogóle nie wchodzę, bo wiem, że u nich rozmiary są od 38, w dodatku zawyżone. BTW jest to jakiś sposób na odmłodzenie się, nie? ;) A wstydu z tego powodu nie rozumiem...
Rafal_tata pisze:przecież sklepów XXXXL jest o wiele mniej
No właśnie....
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

kabran pisze:jest to jakiś sposób na odmłodzenie się, nie?
poniekąd to racja, ale wybaczcie abym do pracy (w swoim wieku) przychodziła z pępkiem na wierzchu, przecież tak się ubiera młodzież i nie mam nic przeciw temu. Znasz powiedzenie "z tyłu liceum z przodu muzeum" :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Jak powiedział pewien znany stylista: odmładzanie - tak, ale młodzikowanie - nie!
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Cecylia pisze: abym do pracy (w swoim wieku) przychodziła z pępkiem na wierzchu
Nie z pępkiem na wierzchu, ale w ładnej tunice na przykład... Ja ze względu na pooperacyjny stan brzucha mogę chodzić tylko w dżinsach-biodrówkach i nie wyobrażam sobie, abym owy brzuch mogła eksponować, nie tylko ze względu na wiek. Tuniki wymyślono chyba dla mnie, kocham je... :D
W sumie ładny OT nam wychodzi... :oops:
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

Proponuję przenieść temat ciuszków w odpowiednie miejsce forum bo faktycznie nijak to się ma do APETYTU :zdziw:
Wykonano ;) - moderator
Ostatnio zmieniony śr 13 sie, 2008 21:39 przez Cecylia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
idka_7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008 13:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: idka_7 »

kabran pisze:
Cecylia pisze: abym do pracy (w swoim wieku) przychodziła z pępkiem na wierzchu
Nie z pępkiem na wierzchu, ale w ładnej tunice na przykład... Ja ze względu na pooperacyjny stan brzucha mogę chodzić tylko w dżinsach-biodrówkach i nie wyobrażam sobie, abym owy brzuch mogła eksponować, nie tylko ze względu na wiek. Tuniki wymyślono chyba dla mnie, kocham je... :D
W sumie ładny OT nam wychodzi... :oops:
i tu sie zgadzam ;) Przecież nie wszystko co jest młodzieżowe, musi być wyzywające... Wiem że większość właśnie tak wygląda, ale można znaleść coś dla siebie ;) A jeszcze jeśli nie podążasz za najnowszymi trendami mody, można się bardzo ładnie ubrać ;)
ODPOWIEDZ