Wesołych Świąt!

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Beata Bylina
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: wt 31 sie, 2004 14:42
Lokalizacja: Rybnik

Wesołych Świąt!

Post autor: Beata Bylina »

Życzę wszystkim odwiedzającym to forum zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych!

Beata :P
Awatar użytkownika
plavusa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: wt 22 lut, 2005 10:40
Lokalizacja: Poznan

Post autor: plavusa »

Dołączam się!!! Smacznego jajeczka i mazureczka!!! I żeby w Lany Poniedziałek nie lało!!! :mrgreen:
jomate
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: ndz 26 wrz, 2004 22:27
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: jomate »

:cheesy: Wesołych i zdrowych Świąt !!!!! :cheesy:
Awatar użytkownika
Monika23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: sob 26 mar, 2005 12:00
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Monika23 »

Niestety dla mnie nie sa wesole...
Moja rodzina raczej "olewa" moja chorobe... wlasnie siedzi u mnie 20 osob na swiatecznym obiedzie... wszystko jest zaprawione maka... bo co ich to obchodzi... nigdy nie wpoili mi tego co i jak trzeba jesc... a gdy juz laduje w szpitalu to maja pretensje ze nie przestrzegam diety... ale jak niby mam to robic skoro oni nie toleruja mojego jedzenia?
Wiem, to chodzi o moje dobro i sama powinnam sie postawic i jesc to co mi wolno... ale jest chole... trudno kiedy nie ma sie wsparcia w najbliszych... kiedy mowi sie im o wysypkach, zmianach skornych, bolach itp a oni to ignoruja...

Przepraszam ze psuje wam Swiateczny nastroj, ale jestem wsciekla... na nich i na siebie...

Pozdrawiam
Monika
Awatar użytkownika
Beata Bylina
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: wt 31 sie, 2004 14:42
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Beata Bylina »

Przykro mi,że nie udały Ci się Święta. :cry:
Z Twojej wypowiedzi wynika,że nie przyczyniłaś się do tego ,aby było inaczej.Może warto zadbać o swoje samopoczucie i zrobić zakupy pod kątem własnych potrzeb i oczekiwań.

Świat niestety nie będzie się kręcił wokół Ciebie.Weź los w swoje ręce,aby kręcił się razem z Tobą :!:
To bardzo przykre być poza nawiasem rodziny z obojętnie jakiego powodu.

Pozdrawiam Beata :P
Awatar użytkownika
Monika23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: sob 26 mar, 2005 12:00
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Monika23 »

Hmmm....
Bedac dzieckiem nie ma sie mozliwosc kontrolowania siebie i otaczajacego swiata... gdy ktos nas czegos nie nauczy, nie wpoi, to pozniej ciezko jest sie nauczyc tego samemu, tym bardziej gdy Ci w tym nikt nie pomaga...
Wiem ze nie bedzie sie krecil wokol mnie... jak na razie to moj kreci sie wokol innych... na codzien to ja pomagam, radze, wspieram... i moze czekam na to az ktos mnie poprowadzi...

No niestety ja nie mam potrzeby robic zakupow pod katem dobrego samopoczucia, potrzeb i oczekiwan... przyzwyczailam sie juz do swojego wygladu i do napadow bolu...

Chcialabym cos z tym wszystkim zrobic... wydrukowalam juz sobie nawet co jest zakazane a co dozwolone z forum, ale pewnych rzeczy nie umiem sobie odmowic... nie wiem jak...
Wiem jestem juz duza, a zachowuje sie jak dziecko... ale ciezko jest mi sie przestawic...

Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam bardzo serdecznie
Monika
Awatar użytkownika
Beata Bylina
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: wt 31 sie, 2004 14:42
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Beata Bylina »

Trudno wyrobić nowe nawyki niezależnie od wieku :!:
Sama zauważyłaś ,że jest to mozliwe.Nikt nie twierdzi ,że to łatwe :!:
Rozejrzyj się wokół siebie,naprawdę tak trudno znaleźć chociaż jedną "bratnią duszę" :?:

Prawdziwy przyjaciel bardzo by Ci pomógł :!:

Trzymaj się!
Beata
Awatar użytkownika
Monika23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: sob 26 mar, 2005 12:00
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Monika23 »

Przyjaciele nie rozumieja... wspolczuja i staraja sie nie kusic... ale przeciaz tak naprawde nie sa w stanie nic zrobic...
Bo przeciez nikt nie jest w stanie...
ODPOWIEDZ