Zdarza wam się?

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

magda_90
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 97
Rejestracja: pt 25 mar, 2016 07:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zdarza wam się?

Post autor: magda_90 »

Ja co prawda jestem na diecie troche ponad dwa miesiące ale już mnie łapie ochota na różne glutenowe rzeczy. Jak na razie trzymam się mocno i nie mam zamiaru jeść nawet najmniejszego gryzka - nie po to przestrzegam dietę i wydaje na jedzenie bezglutenowe kupę pieniędzy, żeby wszystkie te wysiłki poszły na marne z powodu jednej zachcianki. Moje samopoczucie poprawiło się o 180 stopni i w porównaniu do tego sprzed diety to czuję się poprostu fantastycznie :) Chociaż najgorsze dla mnie są reklamy - na co dzień nie mam ochoty na jedzenie glutenowe ale jak tylko zobacze w TV reklamę moich ulubionych ciastek albo reklamę sieci fastfoodowej (obok mojego domu mam pizzerię, kebaba i McD - te zapachy mnie kuszą, oj kuszą przy przechodzeniu obok :() to wtedy od razu przypomina mi się smak tych rzeczy i smutno mi się robi, że już nigdy nie będę mogła ich zjeść :(

Żałuje jeszcze tylko jednej rzeczy - że mojej silnej woli starcza tylko do przestrzegania diety. Niestety palenia dalej nie mogę rzucić pomimo dużych chęci :( Będę musiała nad tym jakoś popracować :P
Na diecie bezglutenowej od 29.03.2016
gosia_m
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 14 lip, 2016 00:02

Re: Zdarza wam się?

Post autor: gosia_m »

Ja też lubię od czasu do czasu zgrzeszyć :) ale no... inaczej się nie da, Bóg stworzył za dużo dobrych, niezdrowych rzeczy :)
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zdarza wam się?

Post autor: Adrian »

Mi nigdy.
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Zdarza wam się?

Post autor: Anula80 »

Nawet do głowy by mi nie przyszło, żeby "zgrzeszyć". Wybór produktów bg jest coraz większy
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Awatar użytkownika
Thursday
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: pn 22 sie, 2016 10:42

Re: Zdarza wam się?

Post autor: Thursday »

Mi się nie zdarza "odpuścić" i złamać się w bezglutowej diecie. Czasem ładmie się z nabiałem, łykam lactocontrol i się modle żeby mnie nie skręcało :P Wystarczą mi niestety okruszki zostawione przez współlokatorki w kuchni, moja nieuwaga i pojawiają się objawy. Niedawno miałam nieprzyjemności po cieście pieczonym przez babcie (specjalnie dla mnie), jedna z trzech mąk użytych była z melvita :(. Dwa tygodnie mnie obsypywało + mega dół i bolący brzuch.
Więc wolę nie ryzykować i jest dobrze :sylwester:
ODPOWIEDZ