Samodzielne życie

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gimikania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 13 mar, 2017 16:15

Samodzielne życie

Post autor: Gimikania »

Cześć, ten wątek zakładam z myślą o osobach młodych, które rozpoczynają samodzielne życie. I często nie wiedzą o pewnych rzeczach, które właśnie dopiero życie weryfikuje. Dlatego moim zdaniem warto o tym mówić. To taka moja krótka lista propozycji tematów, żeby takie "dobre rady" tu wpisywać. Dla mnie numerem jeden jest zdrowie. Kiedy byłem na studiach nie dbałem o to. Często imprezowałem, piłem alkohol, paliłem. Na piątym roku wyjechałem za granicę na erasmusa i tam się załatwiłem całkiem z powodu imprez właśnie i oszczędzania na jedzeniu. Miałem jednak szczęście, że poznałem mądrą dziewczynę, jak wróciłem do Polski zabrała mnie do lekarza. Okazało się że mam anemię, do tego doszły problemy z żołądkiem i celiakia właśnie. Więc moja dobra rada dla wszystkich, bez względu na wiek: nie ważne co powiedzą znajomi, nie dajcie się nabierać na to "ze mną się nie napijesz". Zdrowia nikt wam nie odda!
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8102
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Samodzielne życie

Post autor: Leeloo »

młody człowiek nawet jeśli choruje, to często ma wpojone, że jest za młody na chorowanie, "młodość się obroni" i te klimaty. sam też nie dopuszcza, że może mu coś być, to na pewno stres i zmęczenie i nie ma czasu na takie "pierdoły".

niestety. chorują wszyscy, pesel nie ma tu nic do gadania. młodsi mogą mieć więcej siły i krótszą historię choroby, ale w obecnych czasach, tempie życia, moim zdaniem, są bardziej narażeni na przeróżne schorzenia, niż kiedyś.
Joanna Struzik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: śr 18 sty, 2012 14:46
Lokalizacja: Pionki

Re: Samodzielne życie

Post autor: Joanna Struzik »

Rzadko, żeby mężczyzna dochodził do takich poważnych i dojrzałych wniosków, to się chwali! :)
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Samodzielne życie

Post autor: Adrian »

Gimikania pisze:Cześć, ten wątek zakładam z myślą o osobach młodych, które rozpoczynają samodzielne życie. I często nie wiedzą o pewnych rzeczach, które właśnie dopiero życie weryfikuje. Dlatego moim zdaniem warto o tym mówić. To taka moja krótka lista propozycji tematów, żeby takie "dobre rady" tu wpisywać. Dla mnie numerem jeden jest zdrowie. Kiedy byłem na studiach nie dbałem o to. Często imprezowałem, piłem alkohol, paliłem. Na piątym roku wyjechałem za granicę na erasmusa i tam się załatwiłem całkiem z powodu imprez właśnie i oszczędzania na jedzeniu. Miałem jednak szczęście, że poznałem mądrą dziewczynę, jak wróciłem do Polski zabrała mnie do lekarza. Okazało się że mam anemię, do tego doszły problemy z żołądkiem i celiakia właśnie. Więc moja dobra rada dla wszystkich, bez względu na wiek: nie ważne co powiedzą znajomi, nie dajcie się nabierać na to "ze mną się nie napijesz". Zdrowia nikt wam nie odda!
Zgadzam się z tobą w 100 % , zdrowie jest najważniejsze :!:
ODPOWIEDZ