letnie dzieciowymianki wrocławskie

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
gdzie-idziesz
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: wt 07 cze, 2016 10:58

letnie dzieciowymianki wrocławskie

Post autor: gdzie-idziesz »

Witajcie
Nie udzielam się na forum, więc większość z Was mnie nie zna.
Temat jest dość dla mnie krępujący, więc pewnie będzie chaotycznie. Nie wiem jak u Was, ale zaczyna mi się problem ze zorganizowaniem dziecku bezglutenowemu wakacji. W tym roku młody ma jeszcze przedszkole, w przyszłym roku będę musiała zapewnić mu opiekę przez dwa miesiące.
Czy byłyby na forum chętne osoby (z Wrocławia i okolic), by się lepiej poznać i zorganizować wakacyjną dzieciowymiankę.
Ja mogę zgłosić się na ochotnika, nie w tym roku, ale w przyszłym jak najbardziej - mogłabym po bliższym poznaniu zaprosić na tygodniowy, wakacyjny wyjazd nad jezioro jedno, dwójkę dzieci z celiakią. Najchętniej chłopca w wieku zbliżonym do mojego synka, by miał towarzystwo. Co roku jeżdżę z dziećmi nad jezioro, biorę też dodatkowe, zdrowe dzieci, mogłabym zaprosić dziecko z celiakią. Prawdopodobnie będę też spędzać z dziećmi tydzień w domu, pod Wrocławiem, domek z ogrodem, pies, dwa koty, konie niedaleko, rowery, las. I mogłabym przygarnąć celiaczka, w końcu i tak gotuję wyłącznie bezglutenowo (sama mam celiakię).
Oczywiście oczekuję (jeśli dzieci się dodagają i zaprzyjaźnią), rewanżu w podobnej formie:)
Pozdrawiam i chętnych zapraszam do wątku i do mnie na herbatę pod brzozami:)
ODPOWIEDZ