Szczęśliwi ludzie...

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Monika23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: sob 26 mar, 2005 12:00
Lokalizacja: Żyrardów

Szczęśliwi ludzie...

Post autor: Monika23 »

A może tak chociaż na chwilę odsuniemy od siebie nasze bóle i problemy, pomyślimy chwilę i napiszemy tu co sprawia nam radość i daje nam szczęście...
Co Wy na to?
Pozdrawiam
Monika
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

ja z bólem nie mam problemu po prostu prztulam sie do kota albo psa i z cipełkiem mija ... i staram wyświechtana maxyma, ale jakze trafna "nie ma róży bez kolców" :D
naszym przyjaciłom właśnie urodził sie maluszek :D i jest sporo takich rzeczy-wydarzeń, które przeważają te przykre - poprostu trzeba je zobaczyc i wcale nie jestem niepoprawną optymistką :)
pozdrawiam[/url]
Awatar użytkownika
Monika23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: sob 26 mar, 2005 12:00
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Monika23 »

A ja... W Święta Bożego Narodzenia, tzn w pierwszy dzień będę mamą... chrzestną... pierwszy raz w życiu... A dziecko jest synem mojej byłej uczestniczki (pracuję w Warsztacie Terapii Zajęciowej)... I skrzydła mi rosną, że obdarzyła mnie takim zaufaniem i wybrała mnie do pełnienia tak niesamowitej i ważnej roli
:)
Pozdrawiam
Monika
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Temat-rzeka... :wink: Mnie cieszy mnóstwo rzeczy. Np. jak się rano budzę i nic mnie nie boli ( :wink: hi,hi, hi...). Cieszą mnie nadchodzące Święta, bo uwielbiam kupować prezenty dla Bliskich, cieszy mnie śnieg za oknem, bo robi się tak czysto i jasno na świecie... cieszy mnie pieczenie chleba, jego zapach, i to jak rośnie (albo nie :D ); cieszy mnie moja córeczka, jak rano budzi mnie czule: "mamo OBUDŹ SIĘ, bo ja się wyspałam!". Jest tyle rzeczy na świecie, które mogą cieszyć... Tak naprawdę, to wcale nie czuję się pokrzywdzona przez los, czy coś w tym stylu. Wręcz przeciwnie. A choroby..? Cóż, to taka szczypta chili w potrawie, bez której życie byłoby mdłe. Nowe wyzwania, zmuszające do rozwoju.
Awatar użytkownika
Monika23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: sob 26 mar, 2005 12:00
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Monika23 »

prezenty... już mam wszystkie kupione... :)
no co wiem, że jeszcze jest czas, ale uwielbiam kupować prezenty na Święta
:)
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Ja też tak robię, bo nie lubię się spieszyć. To poważna sprawa :D i wymaga rozwagi i zastanowienia, a nie "byle jak i na chybcika". A w tym roku będą moje pierwsze Święta bezglutenowe... Na razie przygotowuję się psychicznie, będę musiała się przyłożyć, żeby nie siedzieć i nie patrzeć tylko jak inni jedzą :D
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

kabran :=D>: dokładnie :D
A choroby..? Cóż, to taka szczypta chili w potrawie, bez której życie byłoby mdłe. Nowe wyzwania, zmuszające do rozwoju.
etam co do swią ja nie mam zadnych problemów i tak nie sposób wszytkiego spróbowac więcj jem te rzeczy, które lubię i moge - zobaszysz Swięta nie będa takie złe pod tym względem :D
Awatar użytkownika
Monika23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: sob 26 mar, 2005 12:00
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Monika23 »

hmmm... przecież Święta Bożego Narodzenia to święta przede wszystkim "rybne"... A to nam wolno
:)
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

Monika23 dokładnie i super zdrowe :)
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Oh, ja na te Święta czekam z niecierpliwością dziecka. Uwielbiam takie wyzwania, ale jestem 1 bezglutkiem w wesołym gronie beztroskich glutenożerców :D . A jadłospis mam nader ograniczony z powodu innych schorzeń, więc zjem to co sobie sama przygotuję. Ale przecież nie o to chodzi, no nie? Święta to Święta i już. Atmosfera, cała rodzina wreszcie w 1 miejscu, choć przez chwilę, choinka, te klimaty. A znacie to: "krok po kroku, krok po kroczku, najpiękniejsze w całym roczku idą Święta, idą Święta..."? :D
Awatar użytkownika
Monika23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: sob 26 mar, 2005 12:00
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Monika23 »

Przecież rodzina może też jeśc to co my... No chyba nic im się nie stanie no nie?
:)
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

Monika23 dokładnie masz rację u nas większosc potraw jest bezglutenowych i sa chwalone, bo lzejsze niz z mąką pszenną i zrowsze co to za róznica ?? Najważniejsze by byc razem :)
Awatar użytkownika
Monika23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: sob 26 mar, 2005 12:00
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Monika23 »

Tak, najważniejsze to by razem... Niestety coraz więcej osób daje się "zapędzi" i zapomina o co tak naprawdę w tym wszystkich chodzi...
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

A ja swojej rodziny za nic nie namówię do spróbowania czegoś b/g. Tacy ludzie. Pomijając już fakt, że musiałabym zrobić uszka dla kilkunastu osób. Dzięki! :D A ryby owszem, zdrowe, ale nie dla każdego. Ja nie mogę ani smażonego, ani śledzi...
A w ogóle, to miało być o szczęśliwych ludziach, nie?...
Awatar użytkownika
Monika23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: sob 26 mar, 2005 12:00
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Monika23 »

No miało byc o szczęśliwych
Ale kto mówi że nie jest, te uśmieszki na mordkach raczej świadczą, że jest tak jak miało by
:)
ODPOWIEDZ