Stoiska z żywnością bezglutenową w marketach

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Tesco nic nie dodaje, to tylko sklep. Może mają płatki jakiegoś innego producenta?
Maura
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn 28 wrz, 2009 23:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maura »

Płatki marki "Tesco" ;). Wcześniej miały w sobie cukier, nie ekstrakt.
Dagmara85
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 17:04

Post autor: Dagmara85 »

Zabijcie mnie, ale byłam wczoraj w Tesco w Kozienicach i nic tam nie było. Wyszłam wkurzona. Przeciez Tesco jest na całą Polskę i wszystko powinno być do siebie zbliżone. Pytałam Pani o pomoc, to powiedziała, że wędliny były, ale wycofali. Wyszłam z niczym, żadnych ciastek - nic. Najbardziej zależalo mi na tych wędlinach, bo mam chleb a nie mam co na niego położyc. Jedyne co Pani w sklepie mi doradziła to stoisko z waflami ryżowymi, które mam u siebie w mieście na każdym kroku :|
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

A te chrupki kukurydziane, orzechowe, o których pisałam wyżej, z ogromnym napisem "nie zawiera glutenu" są produkowane dla Tesco przez firmę Eurosnack S.A. ul. Kolejowa 57, Katowice.
Obrazek
Awatar użytkownika
agadenver
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: pn 19 maja, 2008 19:47
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: agadenver »

i znów Auchan Wrocław dba o nas bezglutenowców :)
Tym razem wypatrzyłam makaron bg kukurydziany opakowanie 500 g + drugie gratis za ... 4zł. Firma San Mills.
Kolanka, rurki, świderki, spadgetii, muszelki.
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

No to wrocławianie, na zakupy :) Jak towar nie będzie schodził, to go sklep nie zamówi ponownie...
sylviiia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czw 05 mar, 2009 19:22
Lokalizacja: Kraków

Post autor: sylviiia »

czy ktos z Was wie, jak to wyglada w nowo otwartym Auchan w Krakowie? Obecnie jestem w Paryzu, wiec nie mialam okazji sie tam wybrac. Natomiast bylam w Auchan paryskim..i az mi sie lezka w oku zakrecila jak zobaczylam produkty bezglutenowe produkowane dla Auchan, z ich znakiem firmowym - jest tu doslownie wszystko: mnostwo ciastek, bagietki, krakersy, paluszki, chleb, madlenki.....cud miod. Ceny - w porownaniu do normalnego glutenowego jedzenia - dwa razy wyzsze. Wybor jednak o wiele wiekszy, wiele marek oprocz samego auchana. I tak sie zastanawiam, czy w Krakowie to znajde....nikt z Was nie wspominal o produktach bezglutenowych Auchana ... wiec pewnie bede musiala obciazyc moj bagaz:) Bede wdzieczna za pomoc:)
Pozdrawiam cieplo
celiakia&Crohn

Sylviiia
edyta-ixa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 16 gru, 2009 14:06
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: edyta-ixa »

witam :)
w Suchej Beskidzkiej w markecie Kicek (ul. Nad Skawą 3) znajduje się stoisko z żywnością bezglutenową. Z tego co zauważyłam to można tam bez problemu dostać różne rodzaje bułek, chlebów, makaronów, oraz koncentraty mąk chlebowych, ciasta kruchego, naleśnikowo-pierogowego, ciasta biszkoptowego, oraz słodycze - ciastka, paluszki słone, wafelki itp ostatnio były nawet spody do pizzy ale szybko się "rozeszły" :)
Awatar użytkownika
agadenver
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: pn 19 maja, 2008 19:47
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Auchan

Post autor: agadenver »

Makaron który kupiłam w auchan, bg jest produkowany dla auchan. poza tym osotnio kupiłam też sos arpis - włoskiej firmy z makaronem gratis - cena za komplet ok 6 zł - sosik też gb, oznaczony przekreślonym kłosem.
Drodzy forumowicze, popatrzcie w Waszych Auchanach, może i też tam będą makarony i sosy.
We Wroc są już biszkopty i chleb wieloziarnisty bg Balvitenu. I starają się o sprowadzenie mąki bg.
scoti74
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 29 paź, 2008 11:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: scoti74 »

Witam,
Wczoraj byłem w Auchanie w Bonarce, wczeœniej wspomniany makaron kukurydziany firmy San Mills opakowanie 500 g + drugie gratis za 2,72zł !! Kolanka, rurki, œwiderki, i muszelki. Spaghetti 500g + 500g za 4,09 lub 500g + sos do spaghetti w tej samej cenie.
Awatar użytkownika
skierka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 18:51
Lokalizacja: województwo lubuskie

Post autor: skierka »

W gorzowie Wlkp a galerii Ascana jest sklep a raczej market spożywczy BOMI i mają dość obszerne stanowisko z żywnością bg.
Obrazek
Awatar użytkownika
skierka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 18:51
Lokalizacja: województwo lubuskie

Post autor: skierka »

Nastka pisze:Nie wiem czy znacie te chrupki, znalazłam informację o chrupkach bezglutenowych - naturalne i orzechowe - na stronie Tesco:
http://www.tesco.pl/dyskontowe-ceny/now ... -chrup.php

co do tych chrupek to prawda są bezglutenu. ja je jem i nic jak do tej pory mi nie jest
Obrazek
pawelski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 19:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pawelski »

Dagmara85 pisze:Zabijcie mnie, ale byłam wczoraj w Tesco w Kozienicach i nic tam nie było. Wyszłam wkurzona. Przeciez Tesco jest na całą Polskę i wszystko powinno być do siebie zbliżone
Wydaje mi się, że to z powodu, że są hipermarkety Tesco i supermarkety Tesco.
Te pierwsze z racji na wielkość powierzchni i najczęściej wielkość miasta mają większy asortyment, na który mają popyt dużo większy niż w mniejszych miejscowościach. :|
"Prawda jest tylko jedna i prawda zawsze leży... tam, gdzie leży "
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Leclerc

Post autor: Nastka »

W Leclerc w Gdańsku pojawiły się mąki i chleby bezglutenowe- Bezgluten i Smak Życia. Półeczka stoi przy pieczywie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Malia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 301
Rejestracja: śr 10 lut, 2010 18:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Malia »

We wrocławskim Leclercu półka z jedzeniem bezglutenowym jest przy zdrowej żywności. Ale chleba tam nie zauważyłam.
"Lekarze ignorują fakt, że różne osoby różnią się między sobą molekularną strukturą
i stosują schematyczne leczenie, nie uwzględniając tych różnic.
"
Linus Pauling
ODPOWIEDZ