Wrocław

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Stragan Zdrowia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr 02 lip, 2014 11:05

Re: Wrocław

Post autor: Stragan Zdrowia »

Witam.
Zapraszamy na zakupy na Straganzdrowia.pl, gdzie znajdziecie Państwo produkty bezglutenowe i niskobiałkowe. W naszej ofercie z produktów bezglutenowych znajdą Państwo:
pieczywo, makarony, mąki, słodycze, przyprawy, dżemy, pasztety, produkty śniadaniowe i wiele innych. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy różnorodne promocje o których będziemy informować na bieżąco na forum. Pierwsza z nich to 13% rabat na pierwsze zakupy w naszym sklepie aby otrzymać ten rabat należy zarejestrować się w naszym sklepie(10% rabatu) i wpisać w polu kupon rabatowy kod celiakia07 (3% rabatu). Wszystkich z Wrocławia zapraszamy również na zakupy do sklepu stacjonarnego przy. ul. Długiej 66 d 53-633 Wrocław, codziennie w godzinach od 9-17 i w soboty od 9-13. Zapraszamy <jupi>
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Byłam w sklepie Stragan Zdrowia i miejscowych zachęcam do jego odwiedzania. Duży wybór produktów bezglutenowych, no i teraz fajna promocja ;)
Promocja także dla zamiejscowych :
http://www.straganzdrowia.pl/pl/promotions
Dla przyjezdnych samochodem podpowiem, że zaparkować można na przeciwko na parkingu Tesco.
chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz 24 sie, 2014 12:31

Re: Wrocław

Post autor: chmielek »

Bardzo tu cicho, więc podzielę się swoimi spostrzeżeniami ze sklepów w okolicy mojego domu :) w sklepie Rabat (ul. Legnicka 32) pojawiły się parówki Drobimex, takie: http://www.celiakia.pl/wp-content/uploa ... obimex.jpg
Natomiast w Biedronce przy ul. Braniborskiej pojawiła się krakowska z Konspola w 2 smakach w jednym opakowaniu (czosnek niedźwiedzi i pieprz), nigdy wcześniej jej nie było.
Natomiast do Kauflanda, zgodnie z zapowiedziami, weszły już produkty Schara, ale są tak porozrzucane po całym sklepie, że trzeba mieć wiele cierpliwości, by coś znaleźć. Ceny oczywiście, jak to u Schara ;)
Wrocławianie, trzymajmy się razem i dzielmy miejscami występowania produktów bg w naszym pięknym mieście, bo po to zdaje się jest ten wątek :D
Pozdrawiam! :mikolaj:
edytao
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw 19 lut, 2015 14:36
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław

Post autor: edytao »

Jestem nowa, od piątku na diecie moja córeczka 5letnia.
W weekend zjechałam większość większych marketów w mieście i zauważyłam, że w Koronie jest chyba największy wybór.
W Leclercu dużo wędlin pakowanych.
Edyta mama Nataszki (Celiaczki)
chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz 24 sie, 2014 12:31

Re: Wrocław

Post autor: chmielek »

Do Korony mam dość daleko, ale może kiedyś się wybiorę. Ja polecam Kaufland, który ostatnio wprowadził do oferty produkty bg. Na razie jest tylko Schaer, ale wybór całkiem niezły, a poza tym udało się na nich wymóc, żeby ułożyli je w jednym kąciku, a nie porozrzucali po całym markecie ;) mają też na pewno parówki z Drobimexu.
A jak chcesz mieć wszystko naprawdę w jednym miejscu, to polecam Magnolię, bo jak czegoś nie znajdę w Tesco, a też zawsze coś się znajdzie, to naprzeciwko Tesco jest też "Kuchnie Świata", gdzie jest przeogromny wybór Schaera :D
naturalny24_pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 31 mar, 2015 01:17

Re: Wrocław

Post autor: naturalny24_pl »

We Wrocławiu na ul Krzyckiej 83 sklep ekologiczny http://www.naturalny24.pl bardzo duży wybór plus fachowe porady :) zapraszamy
maribelbiomarket
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 31 maja, 2015 09:01

Re: Wrocław

Post autor: maribelbiomarket »

Zapraszamy do sklepu Maribel Biomarket we Wrocławiu, gdzie znajdą Państwop bezglutenowe i sprawdzone produkty niemieckich firm Schnitzer, Zwergenwiese, Bauck Hof, Bionade i wiele innych.
Spis wszystkich produktów można znaleźć na naszej stronie internetowej http://maribel.wroclaw.pl/
Już niedługo nowa dostawa.

Do zobaczenia! ;)

ps. Jesteśmy na ulicy Kościuszki 80, tuż przy ulicy Dworcowej.
Awatar użytkownika
Helfy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn 22 cze, 2015 15:12

Re: Wrocław

Post autor: Helfy »

Zapraszamy również do naszego nowo otwartego EkoPasażu Helfy na ul.Piłsudskiego 49-57 we Wrocławiu (20 metrów od przystanku Arkady Capitol, koło hotelu Scandic). Więcej informacji na temat sklepu znajduje się na stronie: http://helfy.wroclaw.pl/

Telefon kom.: 533 123 977
e-mail: pilsudskiego.wroclaw@helfy.pl

Sklep otwarty:
poniedziałek – piątek: 10:00 – 19:00
sobota: 10:00 – 16:00

Dojazd (przystanek Arkady – Capitol):
– tramwajem nr: 0P, 2, 5, 6, 7, 11, 14, 15, 17, 20, 24, 31, 32;
– autobusem nr: A, D.
Zdrową żywność znajdziesz na Helfy.pl
Posiadamy również sklepy stacjonarne we Wrocławiu, Krakowie i Toruniu.
justyna888
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 27 lip, 2015 18:08

Re: Wrocław

Post autor: justyna888 »

Cześć,
To mój pierwszy post na forum, ale czytam już je od kilku lat. Celiakie u mnie zdiagnozowano w wieku 12 lat. Od tego czasu nie jadłam drożdżówki z makiem :P

Obecnie mieszkam z mężem w Katowicach, ale chcemy przeprowadzić się niedługo do Wrocławia. W K-ce nie ma problemu z chlebami (są nawet 2 razy w tygodniu świeże z Balvitenu). Natomiast we Wrocławiu, mam problem z znalezieniem czegoś dobrego. Są co prawda pakowane w atmosferze ochronnej, ale brakuje mi czegoś świeżego. Znacie może miejsce w którym można by taki chleb kupić ?

Miałam już dwie porażki. Sklep Kim na rogu Ślężnej i Weigla okazał się słabo zaopatrzony, a resztka chlebów która pozostała nie nadawała się do jedzenia. Na Krzyckej w Naturalnym24 okazało się, że świeże chleby wypieka glutenowa piekarnia i mogą zawierać "śladowe ilości".

Pomożecie ? :)
chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz 24 sie, 2014 12:31

Re: Wrocław

Post autor: chmielek »

Grabiszyńska 55 - co wtorek świeże chleby.
Pajacynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: ndz 02 mar, 2014 21:23

Re: Wrocław

Post autor: Pajacynka »

A co jest przy Grabiszyńskiej 55? A jeśli świeże chleby, to kto je dostarcza/piecze?
chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz 24 sie, 2014 12:31

Re: Wrocław

Post autor: chmielek »

Pod tym adresem znajduje się sklep ze zdrową żywnością, który nazywa się Źródło zdrowego życia, a chleby są pieczone i dostarczane przez firmę Bezgluten.
Pajacynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: ndz 02 mar, 2014 21:23

Re: Wrocław

Post autor: Pajacynka »

Dziękuję za odpowiedź :)
chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz 24 sie, 2014 12:31

Re: Wrocław

Post autor: chmielek »

Nie ma sprawy :) naprawdę polecam, jest tam praktycznie wszystko, sama bardzo często robię tam zakupy, a jak na mały sklep "ekologiczny" ceny nie są wygórowane. W ofercie, oprócz mąk i chlebów, ciastek i wielu, wielu innych suchych produktów, są również wędliny, kiełbaski, pierogi, krokiety, kopytka itp. Właścicielka jest bardzo sympatyczna, niezwykle zorientowana i pomocna.
W dniach 10.08. do 22.08. sklep będzie nieczynny, gdyż pani właścicielka jedzie na wakacje (potwierdzone info :053: )
Dyńka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 26 lis, 2015 13:36

Re: Wrocław

Post autor: Dyńka »

Witajcie, zapraszamy do nowego sklepu ze zdrową żywnością przy ul. Roosevelta 11 (Dyńka). W naszej ofercie (stale poszerzanej) są również produkty bezglutenowe: różnego rodzaju mąki, makaron kukurydziany i ryżowy, ryż, quinoa, amarantus ekspandowany i ziarno, strączki, panierka kukurydziana, płatki do mleka, chrupki (również dla dzieci - powyżej 7 miesiąca), batony itp. Nie mamy (i mieć nie będziemy) mięsa, wędlin i ryb. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego od 10:30-18 od poniedziałku do piątku, w soboty od 11-15.
Przygotowujemy też sklep internetowy. :)
ODPOWIEDZ