Skierniewice

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Yola
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz 22 lip, 2007 12:30
Lokalizacja: Skierniewice

Skierniewice

Post autor: Yola »

W Skierniewicach namierzyłam jeden/jedyny sklep gdzie jest szeroka gama produktów dla bezglutenowców (firmy "BEZGLUTEN"), diabetyków itp. Polecam bo sama korzystam. Możliwe jest zamówinie chleba, panie w tymże sklepie z racji na duży popyt odkładają zamównione wczesniej produkty jesli o nie poprosimy.
Adres sklepu- Sklep Zielarski "Zioła", Rynek 15 Skierniewice tel. 046- 833-26-51
ifonkkaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 26 sty, 2008 19:25
Lokalizacja: skierniewice

Post autor: ifonkkaa »

Hej ja namierzyłam jeszcze jeden sklep na ul. św. Stanisława Sklep Zielarsko-Medyczny tel. 832-37-46 a już niedługo otworzy on swoją "filię" też na widoku. Sprzedają tam produkty dla diabetyków, bezglutenowców, cukrzyków i innych którzy nie mogą robić zakupów w normalnych sklepach. Szeroka gama rozmaitości: mąki, makarony, słodkości no i oczywiście chlebek odkładany według zamówienia. szczerze polecam :)
viola
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wt 01 lip, 2008 15:00
Lokalizacja: pruszków

Post autor: viola »

Orientuje sie ktoś ,czy w wyżej wymienionych sklepach są produkty firmy BALVITEN lub SCHAR -i czy moge tam kupić gume guar lub gume ksantonową?Z góry dzięki
plicha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 28 sie, 2012 15:18
Lokalizacja: Skierniewice

Sklep z żywnością bezglutenową EKO-SMACZEK Skierniewice

Post autor: plicha »

Witam wszystkich którzy mieszkają w Skierniewicach lub okolicy Skierniewic. Wiem jaki jest problem z kupnem artykułów bezglutenowych w naszych okolicach dlatego zapraszam wszystkich do sklepu EKO-SMACZEK w Skierniewicach na ul. Batorego 24 www.eko-smaczek.pl Znam temat bardzo dobrze ponieważ sama odżywiam się w ten sposób od kilku lat. Problem jest również z przygotowaniem dań z tych składników. Chętnie udzielę porady jak przygotować takie danie. Wielu już się przekonało:) Pozdrawiam wszystkich bezglutenowców
Beata22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 10 cze, 2013 22:21
Lokalizacja: okolice Skierniewic

Post autor: Beata22 »

Hej, jeśli mówimy o żywności bezglutenowej w Skierniewicach, ja od początku odwiedzam sklep ekologiczny Tęcza Smaków przy ul.Okrzei 15 (w drodze na plac targowy).
Mają tam naprawdę szeeeroki wybór produktów i bezglutenowych , i bezcukrowych.
Ceny są przystępne i często można też zamówić to co jest nam potrzebne :) Polecam Wam ten sklepik :)
maska
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 81
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 18:09
Lokalizacja: centrum

Post autor: maska »

Ja też byłam w Tęczy Smaków. Rewelacja, półki sie uginają. I ceny są bardzo dobre.
ann246
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 05 wrz, 2017 17:15

Re: Skierniewice

Post autor: ann246 »

Spiżarnia zdrowia na Batorego. Mały sklepik jednak asortymentu ciągle przybywa :) .
Produkty bezglutenowe firm Bezgluten, Balviten, PROBIO, Dary Natury czy Helcom a świeży chleb z piekarni Margita :)
ODPOWIEDZ