Lublin

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

son3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr 09 sty, 2008 19:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: son3 »

Wyjeżdżam pod Lublin na ponad miesiąc, oczywiście biore ze sobą zapasy ale dobrze wiedzieć w razie czego gdzie moge coś dokupić. Moge prosić o podanie jakiś adresów? Czy sklepy które są już tutaj wymienione są nadal czynne?
bogusia1958_58
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr 27 sie, 2008 19:58
Lokalizacja: lublin

Sklepy w waszych miastach>LUBLIN<

Post autor: bogusia1958_58 »

Ten maly sklepik na Zamojskiej:MIODY : napewno jest czynny i otwarty do 18.00 .Mieszkam w Lublinie i stąd ta pewność. Sama dość często robię tam zakupy.A na Al.Raclawickich jest mniej produktów.Różnią się co prawda asortymentem(np.spody do pizzy,soczki.i.t.p) ponieważ jest to sklepik Towarzystwa Przyjaciól Dzieci na Diecie Bezglutenowej! Wolę >MIODY< na Zamojskiej.
tusiek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz 11 lis, 2007 21:00
Lokalizacja: Lublin

Post autor: tusiek »

Teraz w Lublinie można zamówić produkty bezglutenowe i nie tylko z dostawą do domu .
Przy zamówieniu już od 30 zł dostawa GRATIS. :) :) :)
www.ekospizarnia.com.pl
czarodziejka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob 14 mar, 2009 23:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: czarodziejka »

Miło mi poinformować Wszystkich że powstał drugi sklep Magiczny Ogród . Podaję adres : Al.Racławickie 34 (dawna Cukiernia Zaniewicz ) . Telefon :081 5335440
Sklep ma dużo większą powierzchnię i postaramy się o znaczne wzbogacenie naszej oferty . Mamy teraz dział z żywnością bezglutenową i dział z żywnością bezcukrową . Czekamy na sugestie dotyczące asortymentu .
Sprowadzamy produkty na indywidualne zamówienia ,prowadzimy sprzedaż internetową i dostawy do domu na terenie Lublina .
Można u nas zamówić warzywa i owoce pochodzące z upraw ekologicznych , przetwory z koziego i krowiego mleka
Zapraszamy !
Ostatnio zmieniony pn 23 mar, 2009 22:42 przez czarodziejka, łącznie zmieniany 1 raz.
edka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz 24 paź, 2010 14:13
Lokalizacja: Lublin

Post autor: edka »

Witam Wszystkich,

Jestem tutaj "nowa" :)
A odnośnie sklepów to jest w miarę ciekawy sklepik ze zdrową żywnością z Leclerku na ul.Zana (w nowej części na dole) i tam też są produkty bezglutenowe, w tesco na hali jest dostepne pieczywo bezglutenowe i jakieś smakołyki (ciastka, czekolada Goplana, itd)
konrad2007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 19 gru, 2012 11:10
Lokalizacja: Łęczna

Post autor: konrad2007 »

Trochę odkopię temat. Celiaklia została wykryta u mojego brata jako powikłanie przy cukrzycy typu I dość niedawno. Zazwyczaj robię mu zakupy (chleb, mąka czasami jakieś ciastka) w Delimie w Lublin Plaza. I tu rodzi się moje pytanie czy aktualnie są w lublinie inne sklepy o większym asortymencie niż w Delimie? Pytam bo jak spojrzć np. na stronę firmy Bezgluten to produktów jest naprawdę dużo. A wiadomo święta się zbliżają (pierwsze spędzone razem z cukrzycą i celiaklią) i przydałoby się zrobić poważniejsze zakupy. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i z góry dziękuję za odpowiedź.
barbieri
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 215
Rejestracja: wt 22 lis, 2011 22:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: barbieri »

duży wybór produktów bg jest w sklepie ze zdrową żywnością na zamojskiej i w Leclercu.
http://akstheauthor.blogspot.com/ Nowy post o miejscach w autobusie, czyli co komu się należy. Zapraszam do dyskusji.
czarodziejka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob 14 mar, 2009 23:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: czarodziejka »

W Magicznych Ogrodach ( Zana 19 i Al.Racławickie 34 ) pojawiły sie produkty firmy Celiko ( kisiel , budyń ) , a dzisiaj dotarła dostawa produktów bez laktozy firmy Schwarzwaldmich
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Secret Garden
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 20 kwie, 2013 19:23
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Secret Garden »

Od niedawna również w Secret Garden w Galerii Orkana są dostępne produkty bezglutenowe :)
pieczywo, mąki, makarony, słodycze, musli, zupy...
Zapraszamy codziennie od 9 do 21, a w niedziele od 10 do 20 :)
tel. 665 265 500
czarodziejka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob 14 mar, 2009 23:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Lublin

Post autor: czarodziejka »

W środę 22/01/2014 otwarcie nowego sklepu Magiczny Ogród w Galerii Gala przy ul.Fabrycznej 2 . Szeroki asortyment produktów bezglutenowych . Do końca stycznia rabat 10 % na zakupy .Zapraszamy!!
czarodziejka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob 14 mar, 2009 23:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Lublin

Post autor: czarodziejka »

Informujemy ,że już w czwartek 06/02/2014 w sklepie Magiczny Ogród ( przy ul.Fabrycznej 2 ( Galeria Gala ) w godz 12-18 ejodbędzie się promocja i degustacja nowych produktów firmy Bezgluten połączona z wypiekiem chleba z nowej mąki .
Nowe produkty w obu naszych sklepach tego dnia będzie można nabyć 10 % zniżki
aniabrakow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 21 kwie, 2016 18:53

Re: Lublin

Post autor: aniabrakow »

Hej! Niedawno okazało się, że mój sześcioletni synek nie toleruje glutenu. Myślałam, że to koniec świata - bo gdzie ja zdobędę te wszystkie rzeczy. Koleżanka z pracy poleciła mi sklep na zamojskiej "Staropolska Galeria Smaków". Bardzo duży wybór a od niedawna dostępna jest też garmażera (pierogi-chyba ze 30 gatunków, kluski śląskie, knedle itp). Wojtuś niemalże wylizuje talerz! :). Podobno taki sam sklep jest też na Krakowskim Przedmieściu. Muszę to sprawdzić! :)
ODPOWIEDZ