Szczecin

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Wielkie dzięki za wskazówki:-))) Oczywiście o ile znajdę coś na miejscu w Świnoujściu na pewno napiszę. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego pobytu oraz pięknej pogody. :)

[ Dodano: Sob 01 Wrz, 2007 23:02 ]
Witam po swoim pierwszym urlopie z dietą bezglutenową.
Niestety w Świnoujściu nie znalazłam sklepu z żywnością bezglutenową, jedynie w marketach Berti Lidl, Biedronka mogłam kupować wafle ryżowe i chrupki kukurydziane. Dobrze, że dzięki Waszym radom zabrałam ze sobą chleb. Muszę jednak pochwalić kucharza z Ośrodka Graal, który gotował mi dozwolone mięsa na obiad. Pozdrawiam serdecznie :-))))
Awatar użytkownika
Iza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: ndz 18 sty, 2004 12:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Szczecin

Post autor: Iza »

Witam, otrzymałam informację, iż produkty, dr. Shaera, mają zostać wprowadzone do sieci sklepów Carefour w całej Polsce
1997:diagnoza zanik kosmków jelitowych 3go stopnia
2008: diagnoza brak zaniku kosmków jelitowych
:-))
aktualnie na diecie
www.celiakia.nom.pl
www.celiakia.phorum.pl
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

Iza pisze:Witam, otrzymałam informację, iż produkty, dr. Shaera, mają zostać wprowadzone do sieci sklepów Carefour w całej Polsce
Już zostały wprowadzone: topics10/carrefour-vt2415.htm
Obrazek
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Witam, I znów byłam na urlopie w Świnoujściu. Tym razem mam dobre wieści. Jest dla nas sklep przy ul. 11 Listopada ( niedaleko Lidla), ale uwaga: Pani powiedziała,że najprawdopodobniej przeniosą się do centrum. Znalazłam m.in. pieczywo z Bezglutenu i Glutenexu, markizy i ciastka, mąki i wiele innych produktów z naszych sklepów.A ja tyle kilometrów wiozłam chleb :zly:
Joanna P.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: pt 09 gru, 2005 10:25
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Joanna P. »

To nad morze już możemy jechać. Dzięki za informację.
Awatar użytkownika
Manga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 264
Rejestracja: pt 11 lip, 2008 15:00
Lokalizacja: :)

Post autor: Manga »

Odnośnie drugiego sklepu na ul.Jagiellońskiej w Szczecinie
http://ekospizarnia.pl/

//edycja: url


[ Dodano: Nie 17 Sie, 2008 11:40 ]
Byłam wczoraj w sklepie "EKO" w Świnoujściu. :)
Mają dobre zaopatrzenie - mąki chleb makarony - głównie z Bezglutenu.Spory wybór.Już w przyszłym tygodniu przenoszą się w nowe miejsce.Prawdopodobnie róg ul.Konstytucji 3 Maja i ul.Matejki - jak poznam dokładny adres zaraz tu napisze.
Podsunęłam właścicielce pomysł aby poszerzyła swój asortyment o produkty Balvitenu i Glutenexu :D
Ostatnio zmieniony pn 14 lip, 2008 22:47 przez Manga, łącznie zmieniany 1 raz.
ktosik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr 08 lip, 2009 16:28
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: ktosik »

teraz ten sklep znajduje się na krzywoustego 29 na Jagielońskiej go już niema został przeniesiony
"Eko Spiżarnia " w Szczecinie przy ulicy Krzywoustego 29,
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Może wiecie, czy działa sklep w Świnoujściu w nowym miejscu, bo znów wybieram się tam na początku sierpnia. :)
Awatar użytkownika
Manga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 264
Rejestracja: pt 11 lip, 2008 15:00
Lokalizacja: :)

Post autor: Manga »

tak sklep w Świnoujściu działa :) - o wiele łatwiej do niego teraz trafić ;)
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Manga dziękuję! Zawsze człowiek czuje się pewniej, kiedy wie,że może uzupełnić swoje "menu" ;)
Awatar użytkownika
Manga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 264
Rejestracja: pt 11 lip, 2008 15:00
Lokalizacja: :)

Post autor: Manga »

przyznam,że nie byłam jeszcze w tym sklepie (po przenosinach) ale wczoraj była u mnie przyjaciółka ,która mieszka w Świnoujściu no i sie jej spytałam o ten sklep - uzyskane info zamieściłam na forum :)
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Dziękuję. :) Miła pani z wydziału zdrowia, poinformowała mnie,że jest w pobliżu ich siedziby. Natomiast o zaopatrzeniu napiszę znów po powrocie. :)
mamaoliwiera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011 20:24
Lokalizacja: chojna

Post autor: mamaoliwiera »

ja będąc dziś w galaxy w realu na piekarniczym dziale też jest sporo rzeczy bezglutenowych
Koladysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr 14 wrz, 2011 14:17
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Koladysia »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad pomysłem otwarcia małej piekarni dla osób stosujących dietę bezglutenową właśnie w Szczecinie.. Bo mimo tego, że w sieciówkach zaczynają pojawiać się produkty dla nas, to i tak mam czasem ogromną ochotę zjeść świeży chleb, prosto z pieca:) Sama od jakiegoś czasu dorabiam w piekarnio- cukierni i zastanawiam się, dlaczego my też nie moglibyśmy wstać rano i pójść po świeże, jeszcze ciepłe pieczywo.. Czy to jednak ma sens? Czy warto otwierać taki sklep w Szczecinie? Proszę Was o pomoc.. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Prawda jest taka, że skoro nawet w Warszawie (większa od Szczecina czyli więcej bezglutenowców) to się nie opłaca, to raczej nie opłaci się w Szczecinie....

Szczęście mają tylko bezglutenowcy z Krakowa, bo tam świeży chleb jest co tydzień (bliskość producentów bezglutenowych).
Obrazek
ODPOWIEDZ