Szczecin

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
little_angel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt 27 mar, 2012 14:43
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: little_angel »

Lepszym pomysłem byłaby restauracja z menu bezglutenowym :)
Ostatnio zmieniony wt 24 kwie, 2012 10:43 przez little_angel, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Jajciarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: śr 08 cze, 2011 17:47
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Jajciarz »

no dokładnie by było bardzo fajnie , wszędzie co raz więcej tych miejsc z menu bezglutenowym a u nas w Szczecinie dalej nie ma nic :(
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

To nie narzekajcie tylko sami namawiajcie restauratorów :)
anetabb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt 15 lis, 2011 20:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: anetabb »

stoisko bezglutenowe bardzo dobrze zaopatrzone jest w sklepie róg Unii Lubelskiej a Wojska Polskiego w Szczecine.
anetabb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt 15 lis, 2011 20:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: anetabb »

ja kupuję jeszcze w Kauflandzie niemieckim w Schwedt i Realu.
powiewinspiracji
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 21 gru, 2012 18:25
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: powiewinspiracji »

W sklepie na 5 lipca jest bardzo mały wybór produktów. Największy wybór jest w sklepie Społem na Unii i Lubelskiej i w Palmie. Pojedyncze produkty można też znaleźć w Almie i Auchan. W Ekospiżarni natknęłam się niestety na niekompletnego sprzedawcę, więc trochę się do tego sklepu zraziłam. Sklep Palma zamykany jest w soboty już o 14.
Ostatnio zmieniony pt 21 gru, 2012 18:53 przez powiewinspiracji, łącznie zmieniany 2 razy.
powiewinspiracji
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 21 gru, 2012 18:25
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: powiewinspiracji »

Yogo Fruit, czyli lodziarnio-kawiarnia, która znajduje się np. w Galaxy zapytana o produkty bezglutenowe odpowiedziała na Facebooku:
"Napoje Boba Bubble Tea są jak najbardziej produktem bezglutenowym tworzonym na bazie naturalnych herbat. Do napoju polecamy bezglutenowe perełki tapioki. Kolejnym bezglutenowym produktem są mleczne specjalności z taro. Zapraszamy więc wszystkie osoby na diecie bezglutenowej"
Ostatnio zmieniony pt 28 gru, 2012 00:35 przez powiewinspiracji, łącznie zmieniany 1 raz.
lavender
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt 15 mar, 2013 18:25
Lokalizacja: Szn

Post autor: lavender »

Mam dobrą nowinę! Okazało się, że w Columbus Coffee możemy dostać bezglutenową tartę! Rozmawiałam dzisiaj z koleżanką która tam pracuje i powiedziała mi, że mają bezglutenowe ciasta. Ja oczywiście w to nie uwierzyłam :P dopóki nie przyniosła mi opakowań po ciastach i faktycznie! Mają napis Gluten Frei:) Także polecam wam serdecznie, ja już dzisiaj wzięłam wielką kawę z bitą śmietaną, więc na ciasto się nie skusiłam, ale następnym razem muszę koniecznie spróbować:)

Druga sprawa to jedzenie na mieście. Ja mam już 2 miejsca-Salad Story w Galaxy lub Kaskadzie i Green Way Food For Life na Krzywoustego. Znalazłam się tam ostatnio po raz pierwszy, ale faktycznie jest kilka dań B/G i to co ja jadłam było faktycznie b.smaczne.
Awatar użytkownika
little_angel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt 27 mar, 2012 14:43
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: little_angel »

To co to za tarta skoro bg?? :) A bita śmietana bg?? :>
Obrazek
Awatar użytkownika
Anja
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 287
Rejestracja: czw 17 kwie, 2014 12:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szczecin

Post autor: Anja »

Ja kupuję żywność bg na Warzymicach w Czerwonej Torebce. Sklep z owoce świata. Ekspedientki sprowadzają wszystko, czego się zapragnie. Ceny przystępne. Mąki belvitan ok 8 zł, ciastka 6-10, posiadają też jogurty sojowe i kozie. Budyń celiko też znalazłam.
dorotam
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt 24 sty, 2014 14:28

Re: Szczecin

Post autor: dorotam »

W Castelarii są wafle do lodów bezglutenowe, lody to tylko sorbety mały wybór 3 smaki. Jest też restauracja " 5 smaków " na ul. Śląskiej 9 z menu bezglutenowym.
Awatar użytkownika
Anja
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 287
Rejestracja: czw 17 kwie, 2014 12:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szczecin

Post autor: Anja »

Miło wiedzieć. Też jadam sorbety, choć fakt wybór mikry. A mango jest niejadalne ;)
takaja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 27 kwie, 2014 19:29

Re: Szczecin

Post autor: takaja »

W Szczecinie największy wybór bezglutenowych jest w Organicu tzn. Organic Garden:) sklep ze zdrową żywnością na Kaszubskiej przy Kaskadzie.
Obsługa dobrze wykwalifikowana w tym temacie, więc rzetelne podejście. Mnie doradzają za każdym razem i tak naprawdę gdyby nie te ich pomysły na przyrządzenie wielu rzeczy to prawie bym nie jadła przy tej chorobie, bo bym po prostu nie wiedziała jak mam to przyrządzić.
andrzej5000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 29 kwie, 2014 08:21

Re: Szczecin

Post autor: andrzej5000 »

Witam. Wiecie gdzie można dostać płatki owsiane/mąkę firmy "Provena"?
Awatar użytkownika
Anja
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 287
Rejestracja: czw 17 kwie, 2014 12:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szczecin

Post autor: Anja »

Też polecam ten sklep co takaja. Mają duży wybór.
ODPOWIEDZ