Warszawa

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

Kinga P
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 22 lut, 2014 20:49

Re: Warszawa

Post autor: Kinga P »

Piwa bezglutenowe w sklepie PIWOMANIAK (www.piwomaniak.com) przy Al. Jana Pawła II 61.

Byłam ostatnio w tym specjalistycznym sklepie (tylko z piwem) ze znajomymi, którzy kupowali dla siebie piwo. Ja nie piłam piwa już od kilku miesięcy, ale gdy rzuciłam do kumpli "Ja niestety nie napiję się z Wami" sprzedawca zapytał dlaczego. Po czym okazało się, że w ofercie sklepu są piwa bezglutenowe! :D Zapytałam czy są obecne na półkach stale - dostałam odpowiedź, że tak (podczas mojej wizyty były to piwa czeskie i hiszpańskie, a trafiają się podobno także belgijskie). Chyba nie muszę mówić, że byłam pozytywnie zaskoczona :P
nowak87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 03 mar, 2014 22:17

Re: Warszawa

Post autor: nowak87 »

Okopowa 25A sklep "Ze Smakiem". Na razie nie za duży wybór (tylko pieczywo) ale podobno to dopiero początek :) Ma być mąka, garmażeria, ciastka itp.
Pozdrawiam.
monia29
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 24 mar, 2014 20:56

Re: Warszawa

Post autor: monia29 »

Witam,

Zapraszam was do nowego sklepu z produktami bezglutenowymi przy ulicy Grenadierów 36 chlebki bułeczki pączki babeczki na razie na zamówienie a co innego:)dżemy słodkości mąki makarony płatki majonezy kasze różnego rodzaju kasze dla dzieci spody do pizzy pierogi wędliny itp. Jakiekolwiek informacje :e mail maczka.monika22@wp.pl .Przy zakupach powyżej 100 zł dostawa na ternie Pragi Południe gratis
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: Adrian »

monia29 pisze:Witam,

Zapraszam was do nowego sklepu z produktami bezglutenowymi przy ulicy Grenadierów 36 chlebki bułeczki pączki babeczki na razie na zamówienie a co innego:)dżemy słodkości mąki makarony płatki majonezy kasze różnego rodzaju kasze dla dzieci spody do pizzy pierogi wędliny itp. Jakiekolwiek informacje :e mail maczka.monika22@wp.pl .Przy zakupach powyżej 100 zł dostawa na ternie Pragi Południe gratis
To jest sklep stacjonarny czy tylko internetowy :?:
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: Adrian »

Piwo Celia jest w Złotych Tarasach w Carefurze na dole cena to 7.99zł :)
miss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 08 kwie, 2014 15:02

Re: Warszawa

Post autor: miss »

Ja często robie zakupy na Wąwozowej 36 :)
Marianka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn 21 kwie, 2014 16:43

Re: Warszawa

Post autor: Marianka »

Cześć. Potrzebuje waszej pomocy. Bardzo chcę założyć sklep z żywnością bezglutenową i bezlaktozową ale brakuje mi pieniędzy. Biorę udział w konkursie, który może mi w tym pomóc. Byłabym wdzięczna za wszystkie głosy. W zgłoszeniu jest cały opis pomysłu. Potrzebuje mnóstwo głosów, można je oddawać codziennie. Proszę pomóżcie. Sama jestem na diecie bezglutenowej i bezlaktozowej i wiem jak bardzo by się przydał taki sklep. http://pomyslnafirme.pl/pomysl/86-bez-l ... zy-glutenu

Na zakończenie też dodam, że czekam na opinie odnośnie pomysłu. Myślicie że ma to sens.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8102
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Warszawa

Post autor: Leeloo »

jeśli ceny będą konkurencyjne,oferta produktów bogata i oryginalna, a lokalizacja atrakcyjna, to myślę, że ma to sens.
Marianka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn 21 kwie, 2014 16:43

Re: Warszawa

Post autor: Marianka »

Ceny muszą być konkurencyjne i wreszcie przystępne, bo każdy kto jest na diecie zdążył się już raczej przekonać, że nie należy ona do najtańszych. A co dziwne ponieważ w krajach typu Niemcy czy Francja ceny są bardzo zbliżone do odpowiedników normalnych produktów. Dlatego pora to zmienić.
ewcialinka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt 27 cze, 2014 09:22

Re: Warszawa

Post autor: ewcialinka »

w podziemiach na Jerozolimskich/Jana Pawła II otworzono nowy sklep z żywnością ekologiczną Ekodelis. Jest tam sporo ekologii ale mają niezły wybór również bezglutenowych produktów i z tego co sie dowiedzialam chca jeszcze poszerzac ten asortyment. Mozna rowniez skladac zamowienia swoje. pawilon 19 z tyłu Central market i mcdonalda.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8102
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Warszawa

Post autor: Leeloo »

ale super, zawsze po drodze.
Maddlen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw 03 lip, 2014 20:07

Re: Warszawa

Post autor: Maddlen »

Super. Właśnie kompletuję listę sklepów, bo w stolicy mieszkam od niedawna. A to niedaleko ode mnie :D
ergo bibamus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw 23 paź, 2014 12:28

Re: Warszawa

Post autor: ergo bibamus »

Witam
W Warszawie (Miasteczko Wilanów) Al.Rzeczypospolitej 17 (koło Simply) działa sklep z alkoholami.
Jest b.duży wybór piwa , można kupić również piwo Bernard -bezglutenowe.
Sklep czynny w godz.12-24 codziennie .
Zapraszam
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Post autor: Adrian »

Świetna wiadomość, a jaka cena tego piwa :?: :)
ergo bibamus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw 23 paź, 2014 12:28

Re: Warszawa

Post autor: ergo bibamus »

Cena Bernarda 7,90 (butelka z zamkiem -kaucja 1 zł) niestety sprzedał się błyskawicznie.
Teraz jest dostępny Zatec Celia 7,70 + 0.60 butelka
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ