Pegaz

Dane o produktach otrzymane bezpośrednio od ich producentów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Pegaz

Post autor: Agniesia »

Rozmawiałam dzisiaj z panią technolog z Pegaza.
Dowiedziałam się, że ich wyroby są jak najbardziej bezpieczne.
Zapytałam o ocet i okazało się, że swoje pochodzenie zawdzięcza ziemniakom (czasem kukurydzy).
Bazując na swoim occie robią majonez, musztardę, ketchup. Do zagęszczania ketchupu używają maki ziemniaczanej :D
Obrazek
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

a co to jest za firma jeśli można prosić o przybliżenie - pewnie niestety regionalna?
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi - bo nie jesteś sam. Niech dobry Bóg zawsze cię za rękę trzyma..."
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

vixi pisze:a co to jest za firma jeśli można prosić o przybliżenie - pewnie niestety regionalna?
Myślałam, że jest w całym karju :P
Jak mąż naprawi kompa to zrobie zdjęcia etykietce :D
Obrazek
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Ja też zbytnio nie kojarzę firmy Pegaz... może nie zwróciłam uwagi. Czy można ich produkty kupić np. w dużych marketach? jakiej sieci? czy tylko w mniejszych sklepach?
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Jak chciałam zrobić zdjęcie etykietce to znalazłam adres ich strony znajdziecie tam całą gamę ich produktów.
Niestety tak jak przypuszczaliście jest to firma poznańska tak wiec trudno będzie ją znaleźć ale może właściciele sklepów sprowadzą ja do siebie :)

To jeszcze raz wkleję linka, bo w tekście mało czytelny.
http://www.pegaz.poznan.pl
Ostatnio zmieniony pn 06 lis, 2006 18:45 przez Agniesia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

hmmm jakbyś mogła przybliżyć tą etykietkę bo ja z pochodzenia jestem pyrą poznańską i często jeżdżę tam do rodziny a teraz 15 jadę na 80 urodzinki mojego dziadka więc może coś też sobie tam kupię... w dawnych czasach właśnie tylko ciotka z poznania wynajdowała mi majonezy na bazie kwasku cytrynowego i nigdzie indziej go nie było...
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi - bo nie jesteś sam. Niech dobry Bóg zawsze cię za rękę trzyma..."
ODPOWIEDZ