Winiary

Dane o produktach otrzymane bezpośrednio od ich producentów.

Moderator: Moderatorzy

magda_90
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 97
Rejestracja: pt 25 mar, 2016 07:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Winiary

Post autor: magda_90 »

Winiary zdobyło chyba licencję Stowarzyszenia - widziałam znak kłosa na ich galaretce jagodowej :) Niestety nie mam zdjęcia na stanie.
Na diecie bezglutenowej od 29.03.2016
Awatar użytkownika
nukunuku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt 06 kwie, 2018 12:16
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Winiary

Post autor: nukunuku »

Potwierdzam, widziałem znak przekreślonego kłosa na galaretce firmy Winiary. Niestety nie dysponuję zdjęciem, ale mogę potwierdzić, bo galaretki jemy dość często.
Piękne są tylko chwile...
mama czworga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: ndz 24 kwie, 2016 14:09

Re: Winiary

Post autor: mama czworga »

zgadza sie . tu na swoim blogu w przepisie na Galaretkowca w ktorym użyłam galaretek Winiary jest zdjecie galaretki z przekreślonym kłosem
https://przepisybez.blogspot.com/2018/0 ... owiec.html
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Winiary

Post autor: Leeloo »

Miło nam poinformować, że w roku 2017 zakład produkcyjny Nestlé (marka Winiary) przeszedł pozytywnie audyt Stowarzyszenia. Dzięki temu Winiary weszły do grona marek licencjonowanych i mogą używać symbolu Przekreślonego kłosa na opakowaniach swoich bezglutenowych deserów w proszku: galaretkach, budyniach i kisielach do gotowania.



Znak Przekreślonego Kłosa znalazł się na podstawowych produktach deserowych (galaretki klasyczne, galaretki z pianką, budynie i kisiele do gotowania). W praktyce oznacza to, że produkty bez glutenu wchodzą do standardowej oferty, a ich cena na półkach sklepowych się nie zmieni.

Licencjonowany znak jest już widoczny na pierwszych opakowaniach deserów Winiary, natomiast kolejne będą się pojawiać sukcesywnie. Firma pracuje nad tym, aby do końca 2018 wszystkie galaretki oraz budynie i kisiele do gotowania były już dostępne w wersji z Przekreślonym Kłosem.

http://www.celiakia.pl/winiary-ze-znaki ... ego-klosa/
ODPOWIEDZ