Radix - Bis

Dane o produktach otrzymane bezpośrednio od ich producentów.

Moderator: Moderatorzy

Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Radix - Bis

Post autor: Anula80 »

Radix bis raczej nie jest dla nas. Ja bym nie zaryzykowała
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Awatar użytkownika
uniaczek
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 507
Rejestracja: sob 19 sty, 2013 17:25
Lokalizacja: Gniezno

Re: Radix - Bis

Post autor: uniaczek »

Tak Anula80 - rozdam zdrowym
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Radix - Bis

Post autor: Leeloo »

Po badaniach stowarzyszenia- nie tykałabym.
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Radix - Bis

Post autor: Anula80 »

Ja osobiście omijam ich produkty szerokim łukiem
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
aniora2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 27 cze, 2017 13:22

Re: Radix - Bis

Post autor: aniora2 »

Hej wszystkim.
Nie jestem jakimś bardzo zaawansowanym użytkownikiem forum i na samą celiakię choruje od niedawna, a dokładniej dopiero od roku jest zdiagnozowana i potwierdzona. Próbując różnych produktów, nacięłam się na firmę RADIX-BIS... Szkoda, że pisze w kontekście "nacięcia się", ale inaczej się nie da :/ . Po prostu człowiek, który zawiaduje tym interesem nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia dla chorych, na jakie ich wystawia. Ja osobiście po zakupie "bezglutenowych płatków owsianych gluten free" wylądowałam na pogotowiu z tak strasznym atakiem bólu, że nie byłam w stanie wysiąść z auta.
Szkoda wielka ponieważ oferta firmy jest ogromna i to w przystępnych cenach, niestety pomimo nieprawdziwych informacji, które zamieszczają na opakowaniach, tacy jak ja cierpią później strasznie.

Pozwoliłam sobie zadzwonić oczywiście do firmy i poinformować o fałszywych informacjach na opakowaniach i o tym, że ludzie chorzy nie chcą być trendy, modni, jazzy i glamour tylko zwyczajnie szukają produktów bezpiecznych, których oni im nie zapewniają, pomimo informacji, które przecież sami zamieszczają na opakowaniach. Ehhhh, ciekawe jak ta moja interwencja się skończy, ale nie dam za wygraną bo chodzi przecież o nasze zdrowie, a nie o to żeby wprowadzać chorych w błąd.
Napiszcie czy jest więcej takich jak ja i może poradzicie jakieś miejsca w trójmieście gdzie MY- celiacy możemy bez obaw coś zjeść na mieście.
t-malgorzata
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: śr 21 cze, 2017 13:59
Lokalizacja: St. Wola

Re: Radix - Bis

Post autor: t-malgorzata »

Czyli najlepiej kupować produkty które mają przekreślony kłos z nr certyfikatu.
Ja na szczęście nie natknęłam się na ich produkty, choć znając życie jakbym coś takiego znalazła, to kupiłabym.
Obrazek
JoannaPomysłowa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt 16 kwie, 2019 13:18

Re: Radix - Bis

Post autor: JoannaPomysłowa »

Hej chciałabym wrócić z tematem. Czy Radix poprawił jakość swoich produktów? Czy wiecie coś nt temat?
Moja córka reaguje dopiero na spore ilości glutenu i bardzo trudno mi wyśledzić co jest nikłej jakości a co nie...
ODPOWIEDZ