Bezgluten

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
moniśka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr 15 lis, 2006 10:54
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: moniśka »

Ja dostałam ostatnio od Bezglutenu gratis pączki :D :D Synek bardzo się ucieszył, że może zjeść pączuszka :) :) A jeżeli chodzi o firmę Glutenex, to więcej u nich już niczego nie zamówię. Ale o tym napiszę w temacie o tej firmie.
Bezgluten jest dla mnie najlepszą firmą, która dba o klienta. Żałuję, że nie mają w swojej ofercie pierogów, pyz, klusek itp. :/
Monika M. - Mama Damianka chorego na cukrzycę i celiakię...
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

moniśka pisze:Ja dostałam ostatnio od Bezglutenu gratis pączki :D :D Synek bardzo się ucieszył, że może zjeść pączuszka :)
Czy możesz rozwinąć ten temat? Bo widzę, że strona www Bezglutenu nie nadąża chyba za ich ostatnimi nowościami - ja przynajmniej tych pączków na stronie nie widzę. Więc - jakie te pączki? Jak wrażenia smakowe? Trzeba jakoś odświeżać, żeby dało się zjeść? Po ile w opakowaniu i jaki jest rząd wielkości cenowej? Zwróciłaś może uwagę, czy one są też bezmleczne, czy tylko bezglutenowe? (sorry za "100 pytań do", ale temat pączków mnie ostatnio nurtuje - jak niektórzy może zdążyli zauważyć :D)
moniśka pisze:Bezgluten jest dla mnie najlepszą firmą, która dba o klienta. Żałuję, że nie mają w swojej ofercie pierogów, pyz, klusek itp. :/
W poszukiwaniu pączków znalazłam na ich stronie ofertę w pdf http://www.bezgluten.pl/oferta.pdf
W tej ofercie są pierogi i krokiety. Też chyba nowość, bo jeszcze tego nawet nie widziałam, nie mówiąc o konsumpcji, ale może warto spróbować testowo zamówić... Jak mi się uda to zdobyć i spróbować, to zdam relację, czy dobre :)
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Natko_ »

Kfiatku - o pączkach nie mam pojęcia, bo nie jestem pożeraczem, ale polecałam na poprzedniej stronie te krokiety :) Są rewelacyjne, a Tobie dziękuję za znalezienie oferty w pdf'ie z tymi krokietami, bo szukałam ich na stronie i się wkurzałam, że znaleźć nie mogę ;) :D
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
moniśka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr 15 lis, 2006 10:54
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: moniśka »

kfiatek pisze: Czy możesz rozwinąć ten temat? Bo widzę, że strona www Bezglutenu nie nadąża chyba za ich ostatnimi nowościami - ja przynajmniej tych pączków na stronie nie widzę. Więc - jakie te pączki? Jak wrażenia smakowe? Trzeba jakoś odświeżać, żeby dało się zjeść? Po ile w opakowaniu i jaki jest rząd wielkości cenowej? Zwróciłaś może uwagę, czy one są też bezmleczne, czy tylko bezglutenowe? (sorry za "100 pytań do", ale temat pączków mnie ostatnio nurtuje - jak niektórzy może zdążyli zauważyć :D)
Pączki były zapakowane próżniowo, bez żadnych naklejek na tym opakowanku, więc nie mam pojęcia jaki mają skład surowców. Ja synkowi odświeżałam je w mikrofali, ale uważam że było to zbyteczne, bo bardzo świerzutkie były. W środku nałożone mnóstwo dżemu. W opakowaniu były dwie duże sztuki. A co do rzędu wielkości cenowej to nie mam pojęcia bo nie były wyszczególnione na fakturze.
Monika M. - Mama Damianka chorego na cukrzycę i celiakię...
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

Grunt to konkurencja, dla nas istotne jest by firmy konkurowały ze soba, wtedy jakosc produktow i wachlarz mozliwosci bedzie wiekszy, boje sie jednak, mimo wszytsko by Glutenex jakos upadl w tym wszytskim, bo konkurencja na rynku bedzie wowczas mizerna. Ja w kazym razie kupuje rozne produkty rowniez z Glutenexu i sobie je chwale, a znow sporo rzeczy z Bezglutenu czy Smaku Zycia mi nie lezy. Powiem wiecej, bardzo mi smakowal chleb z nieistniejacej juz warszawskiej piekarni, glownie ze wzgledu na to, ze byl neutralny smakowo i do wszytskiego pasowal. Wiec de gustibus...a konkurencja jest nam potrzebna jak powietrze, natomiast poki co z zachodnimi firmami konkurencyjnosc ze wzgledow cenowych jest mizerna i pewnie jeszcze dlugo tak pozostanie...niestety.
Lila
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: czw 14 wrz, 2006 11:57
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Lila »

Wczoraj przyszła paczka z Bezglutenu i w ramach prezentu od firmy Liwia dostała dwa opakowania pierogów z kapustą i pieczarkami. Była zachwycona i bardzo jej smakowały. Przy gotowaniu sie nie rozpadły. Ponieważ jedna porcja to za dużo dla niej, więc resztę taka trochę w kawałkach zjadłam sama. Hm, trochę gumowate, ale wydaje mi sie, że trochę za dużo cebuli tam jest w nadzieniu i to takiej niezbyt miękkiej. Ale najważniejsze, że Liwia zjadła ze smakiem.
Mama trzynastoletniej Liwii, chorej na cukrzycę i celiakię.
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

Moniśka - dziękuję za wyjaśnienie :)
Natko_ - nie ma za co :)
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Natko_ »

Buuu, widzieliście te ceny? :( :( :(
Czeeeemuuuu..... wcale mi się to nie podoba :(
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Tam, gdzie się zaopatruję skoczył o 20%.
hmmm... jakby to powiedzieć....
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

podrożały Wam w sklepach czy juz u producenta ja tydzienb temu płaciłam tyle samo powszedni 4,00 zł juz sie boje ...
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Podrożało u producenta, na ich stronie też jest informacja.
Obrazek
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

Podrożało ;( i to nie tylko u nich bo u konkurencji też :okulary2: a ostatnio to nawet mi się trafiło z niemiłą niespodzianką. Dostałam paczuszkę szybko jak zwykle, bez jakichś komplikacji, za to wszystko miało terminy na styk 3-5 dni, a co gorsze jeden chlebuś po otwarciu miał pleśń, a o dziwo pachniał normalnie. Po prostu chyba zacznę sama znowu piec chlebuś.
mamuśka Mariuszka
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

W poniedziałek zamówiłam paczkę. Dostałam potwierdzenie zamówienia. Jest piątek wieczór. Paczki nie ma do tej pory. Zostały mi 2 kromki chleba. Chyba robię się zła...
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Może kurier zeżarł... :zdziw:
Ale chyba trzeba ich nieźle ochrzanić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

wiecie co tak mi źle dlaczego nasz rynek jest taki popaprany zerooooo konkurencji :!: teraz jem spro więcej chleba bo jestem w ciąży ko straszne obciążenie finansowe pomarzyć sobie mogę o ciastkach itp - porostu mnie nie stać i smiac mi sie chce bo bezgluten podrożał odkąd jestem w ciąży :diabelek:
mnie ta ich maszyna próżnowa na nic :| ale mnie rozgoryczenie wzięło ....
ODPOWIEDZ