Glutenex

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Janis_J
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz 18 cze, 2006 11:25
Lokalizacja: ..

JEST OK

Post autor: Janis_J »

A ja właśnie złożyłam zamówienie i czekam sobie grzecznie. Mam nadzieję, że będzie okej..... przejrzałam inne stronki... ale przyznam, że niektóre ceny mnie powaliły... cóż.

[ Dodano: Czw 16 Sie, 2007 16:24 ]
absolutnie nie zamawiajcie UPS w Glutenexie...... firma ma gdzieś klienta... mówię o kurierze.. choć do Glutenexu, też mogłAbym mieć żal, bo mogli coś doradzić a nie olać mnie , jak zadzwoniłam. W każdym razie, paczka doszła do mnie w rozsypce w środku, wszystkie rodzaje mąki są rozsypane, i nic nie nadaje sie do użycia. a w środku FAKTURA z glutenexu..który oczywiście ma to w nosie, i oczekuje zapłaty..........

SZKODA SłóW................................ :diabelek:
..::forgive and forget and you will never regret::..
Awatar użytkownika
hubabuba80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz 25 lis, 2007 21:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: hubabuba80 »

Jak wyglada sprawa z wysylka w Glutenexie?Kiedy zamowic, zeby paczka doszla np. w piątek? :okulary2:
... w życiu piękne są tylko chwile ....
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Obawiam się, że do tego piątku paczka z Glutenexu do Ciebie nie dotrze, ponieważ zamówienia składane w środę są realizowane przez pocztę- a to okres przedświąteczny. Szczegóły znajdziesz na ich stronie internetowej. :029: Pozostaje Ci Bezgluten. :)
Awatar użytkownika
hubabuba80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz 25 lis, 2007 21:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: hubabuba80 »

Dzięki, potwierdzili mi to tez przez tel. Więc został mi sklep i konkurencja.
Ostatnio zmieniony sob 29 mar, 2008 22:16 przez hubabuba80, łącznie zmieniany 1 raz.
... w życiu piękne są tylko chwile ....
studentka_hope
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008 11:34
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa

Post autor: studentka_hope »

radzę przeczytać sobie zakładkę " skład surowców"

Niektóre produkty oznaczone jako bezglutenowe zawierają skrobię pszenną i błonnik pszenny.

Jak widać nawet na produktach z "przekreślonym kłosem" trzeba dokładnie czytać składniki.


pozdrawiam,
"be smile"
Anna

EDIT:
A ja radzę dowiedzieć się czegoś więcej na temat diety bezglutenowej!
Zastanów się, co piszesz!!! Czy masz świadomość tego, że Twoje "wiadomości" czytają ludzie, którzy szukają na Forum pomocy???
Moderator
Ostatnio zmieniony pt 18 kwie, 2008 17:16 przez studentka_hope, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Ale przecież ta skrobia i ten błonnik, mimo, że są pszenne, to wg norm są bezglutenowe!

Oczywiście, jeśli chce się wyeliminować ze swojej diety każdą pochodną pszenicy, wówczas nie należy jeść tych produktów, ale różne pszenne składniki (oczyszczone i bezglutenowe!) znajdują się w 95% polskich produktach bezglutenowych wszystkich firm!
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

studentka_hope pisze:radzę przeczytać sobie zakładkę " skład surowców"
Niektóre produkty oznaczone jako bezglutenowe zawierają skrobię pszenną i błonnik pszenny.
Jak widać nawet na produktach z "przekreślonym kłosem" trzeba dokładnie czytać składniki.

PRODUKTY FIRM BEZGLUTENOWYCH, KTÓRE MAJĄ ZNAK PRZEKREŚLONEGO KŁOSA ORAZ OPIS, ŻE SĄ BEZGLUTENOWE SĄ BEZPIECZNE, POMIMO, ŻE ZAWIERAJĄ SKROBIĘ I BŁONNIK PSZENNY. OBYDWA SKŁADNIKI SĄ OCZYSZCZONE TECHNOLOGICZNIE Z GLUTENU, CO NIE JEST ŻADNĄ MAGIĄ W DZISIEJSZYCH CZASACH.
renata85
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 54
Rejestracja: wt 01 lip, 2008 19:03
Lokalizacja: Sopot

Post autor: renata85 »

To całe szczęscie. Własnie chrupie paluszki bezglutenowe ktore w skladzie maja skrobie pszenna i sie z lekka wystraszylam, na szczescie niepotrzebnie :)
idka_7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008 13:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: idka_7 »

a jak wygląda jakość produktów glutenexu? Czy są dobre? Swieże?
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Mnie bardzo smakuje ich Chleb gryczany, natomiast ostatnia nowość Chleb morski z amarantusem-nie za bardzo :(
beela
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007 13:42
Lokalizacja: koło

Post autor: beela »

ja uwielbiam cukierki galaretki w czekoladzie i w cukrze oraz kozie mleko.palce lizac.
Awatar użytkownika
mama Krzysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: pn 14 maja, 2007 16:32
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: mama Krzysia »

Mój syn z mężem uwielbiają michałki bezglutenowe i kozie mleczko, natomiast nie bardzo smakuje im chleb z tej firmy
Obrazek;
Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

Uważam, iż najbardziej nieudany wypiek w domu, jest o wiele smaczniejszy od kupnego ;)
Obrazek
Doom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 15:13
Lokalizacja: Wągrowiec

Post autor: Doom »

Glutenex? Nie cierpię tej firmy. Każde ich ciastka lepią się do zebów i podniebienia, tak samo jak bułki, rogale (te z powidłami mają tylko ścianki nimi nadziane, prawie nie ma powideł), drożdzówki i inne tandety. Już mnie szlag trafiał, i przejrzałem na oczy gdy zjadłem precelki shara miękkie i chrupiące... Każda firma jest lepsza!
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

A ja zajadam się ich Waflami w czekoladzie-po 3 szt. Tego mi właśnie było brak. :)
ODPOWIEDZ